ТрамвайGirl• 11 ноября 2022
Як круто переробили кухні, в кого обмежений бюджет беріть до уваги
Хочеться оновити ремонт/ інтер‘єр, дивіться як класно.
Редизайн це вихід
Кима_кепка• 11 ноября 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
а можна фото?
Поки не робила фото, немає цілісної картинки. Бо варочну поміряли і зняли, тому що треба пару розеток під столешнею зробити і пару розеток над робочою зоною. Ось вмовляю чоловіка щоб пішов і зробив. Ой, такий став ледащо))
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляГубы рыбы
По фото бачу, що ви додали. Кухня була до гармонійніша. А взагалі щось робити с дешевих меблів якщо є гроші, навіщо? З гімна цукерку не зліпиш
Якщо я додам фото Ейфелевої вежі теж будете знати що це я побудувала?
Кима_кепка• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Автор, я так зрозуміла що фото не ваші, але Ви так тримаєте інтригу, що люди вважають то за Вашу переробку
Губы рыбы• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Вы якась дивна, це ви створили тему з фото і написали, що гарно? Я вам відповідаю, як і багато інших, що нічого гарного там нема. Можна було б виправдати відсутністю коштів, але цей редизайн теж не безкоштовний
Ковбой Хагис• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
А де по логіці повинна бути витяжка?
По логіці не знаю, а згідно норм на висоті 75-85 см від плити
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляГубы рыбы
Тобто я дивна?
Ви мені не відомо з якої радості приписуєте чужу роботу і розповідаєте що я при наявності грошей і часу створюю фігню, от я і запитала - де ви прочитали що це я зробила?
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Надіюсь там вона і є 🤷♀️
Кто крайний?• 11 ноября 2022
Ответ дляВкаблучках
Ого девочки этой кухне 40 лет, у мкея такая была в детсве, шоооок

Це кухня Золушка?
Море_море_я_скучаю• 11 ноября 2022
я бачила таку кухню перероблювали і дуже стильно вийшло) треба добре її шкурити було і якісну фарбу брати, і фарбувати валиком поролоновим щоб не було розводів як від пензлика
я й сама плитку на кухні та в туалеті фарбувала і виглядає дуже навіть добре
а в цьому прикладі на жаль не дуже
Спасу мир• 11 ноября 2022
На фото как кухня 70-х годов из ’ Книги о вкусной и здоровой пищи...’
Да, я блондинка!• 11 ноября 2022
Якщо чесно, я свого часу надивившись таких картинок теж щось хотіла ´редізнути´. А потім порахувала, що зробити це якісно теж дофіга коштує+ час. Поверхні треба ретельно шліфувати (це розхідні матеріали), грунтувати, фарбувати нормальною фарбою хоча б в 2 шари, щоб воно не злізло. А це гроші не малі. Така тема зайде якщо треба меблювати орендований бабушатнік, тоді беруться безкоштовно меблі на олх і вперед як попало. А якісно робити тимчасовий варіант немає сенсу.
Цей принцип стосується будь-якого ремонту зрештою.
Ще натуральне дерево є сенс реставрувати, а ДСП....
Семенна Семеныч• 11 ноября 2022
Автор ви молодець! Треба давати друге життя речам. Дуже гарно вийшло. У мене кухоний уголок з масива дерева і трохи облупився лак, думала купити новий з дсп, а зараз вирішила перефарбувати і перетянути сидіння.
Точный сантиметр• 11 ноября 2022
Ответ дляВкаблучках
Потому что она дешевая и некачественная, если б дерево, то это оправдано, а там дсп дешевое.
І що? Хто сказав що кухня має бути нова і дерев’яна?
Точный сантиметр• 11 ноября 2022
Ответ дляКима_кепка
Автор, передивилась знов і знов фото переробки. Не моє, не сподобалось. Хоч і сама теж люблю, коли люди шось перероблюють, і шафи радянські сама фарбувала на дачі. І взагалі тяне на раритет. Але шось в цій кухні не те.
Хтось претендував на раритет?
А я с косою• 11 ноября 2022
У нас такая была советская кухня. Кстати, в Италии и Испании очень много жилья с ретро кухнями. Они тоже любители перекрасить и пользоваться старенькими кухнями, это так мило.
Мне нравится. Обновили кухню.
Кима_кепка• 11 ноября 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Хтось претендував на раритет?
Ви не так зрозуміли. Мене тягне на раритет.
А я с косою• 11 ноября 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а в цьому прикладі на жаль не дуже
Мы сейчас квартиру ищем в Европе и если бы там была такая кухня - я была бы счастлива. А попадаются гораздо старее и хуже. А здесь вполне свеженькая приятная кухня.
ФрекенБок• 11 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
это рисунок? что со шкафчиком?
Это искажение от линзы, когда фоткают, так выголядит.
Затишне кубло• 11 ноября 2022
Какая унылая страшная скучная кухня. И не потому что старая. Неужели не хочется в эти серые грязные оттенки добавить хоть какого-то цвета, жизни. Серая мряка, как дождливый день в ноябре
No problems• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Пишуть що за два роки нічого не змінилось
Ось іото інших меблів
Это гораздо лучше. Кухня вообще для меня не изменилась..
No problems• 11 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Це реально жах
зіпсувати колір дерева
А я терпеть не могу такие цвета дерева. Покрасили гораздо лучше
No problems• 11 ноября 2022
Ответ дляstarlink
Просто тема-как сделать классно, а по факту никакое не классно.
No problems• 11 ноября 2022
Ответ дляЕвгения-8404
Автор вот наш
До и после. Правда шкаф большой, разбирали, красили каждую деталь и собирали
Очень хорошо получилось!
Омлетик• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
А ви читали старпост? Там десь написано як з сссрівської кухні лакшері класику забабахати ?
Ви молодець, тільки колір меблів я обрала інший, наприклад в блакитиних тонах.
Омлетик• 11 ноября 2022
Ответ дляВкаблучках
В старпості ж написано, що це лайфхак для тих, у кого нема коштів.