viki_33• 11 ноября 2022

ХЕРСОН НАШ!

Рыдаю!!!СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!!!!
rybka21• 11 ноября 2022
Ответ дляМарія В
Так це ж ніби партизани прапор повісили
https://t.me/place_kh/35660

Леска• 11 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
І кондиціонери, які ставили навпаки, блок в халупі. Бо воно не бачило і навіть не поцікавилось, що це таке.
Про спизженну відеокамеру вже є цілий канал. Кончене привезло додому, але управління нею звідси.
а електрочайник безпідставки з вилкою?? Воно ж дебільне не знає шо то таке, може НЛО??

А відео де орк каже мені туалет в домі не потрібен ото все нюхати та прибирати щодня
Леска• 11 ноября 2022
Ответ дляNastyushaK
фото
в Укоаине.. ти ба.. Скоро її незалежніть та суверенність визнають іздристають звідси.
rybka21• 11 ноября 2022
🇺🇦Официально: Херсон вернулся под контроль Украины, – ГУР

ВСУ заходят в город. Пути отступления российских оккупантов – под огневым контролем украинской армии. Тех рашистов, кто не успел свалить, призывают сдаваться в плен.
Катя Герман• 11 ноября 2022
Мне дали интернет, урраа, херсонцы мы плачем от счастья вместе с вами.
нова_Я• 11 ноября 2022
А тепер ми можемо пригадати ці пророчі слова ’ Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці’ Душу й тіло ми положем за нашу свободу ( не одне життя обірвалось, правда, але ж Докажем, що ми, браття, козацького роду! ( доказали, путін побачив, що значить нащадки козаків ( нє ну не ідіот? напасти на Україну, країну, де жили вільні люди завжди) і будуть жити.
Джулияробертс• 11 ноября 2022
Плачу весь день. Нічого не можу робити
tarveldy• 11 ноября 2022
rybka21• 11 ноября 2022
Була в Херсоні кілька разів ще юнкою, купалася в Дніпрі, їла смачнющі абрикоси та вишні...
Людонькі мої дорогі, херсонці! Що пережили цей жах окупації, не зламались, моя вам шана і дяка і уклін...і я не знаю... Пишаюся бути співгромадянкою з вами 🇺🇦🇺🇦❤️❤️

Fany• 11 ноября 2022
Ответ дляДжулияробертс
Плачу весь день. Нічого не можу робити
Та же фигня
Невдобно рыдать на работе
Леска• 11 ноября 2022
Скарабеева кричала що ура, Україну принудилидо переговорів, приїздив Саліван і привіз приказ іти на переговори..
дебілка кончана
Аноли_и• 11 ноября 2022
Напишу це. Коли була ща кордоном дуже сумувала за домом. Одна, головна емоція прийшла якось і більше не відпускала. Я зрозуміла що найбільш за все я хочу бути на своїй землі і разом з нами, українцями, переживати такі моменти. Хоча моя Запорізька обл. І рідне місце, прикриваючі Запоріжжя, потерпає від орків, сьогодні я плачу .. Маю надію що скоро я буду ридати від щастя, коли нечість полізе з моєї області. Полізе нах@й
irina18• 11 ноября 2022
Плачу….
Реву…. Вот какие они слезы радости
Kvitkaliliia• 11 ноября 2022
Слава Україні! Слава ЗСУ! І слава простим жителям Херсону, які не зневірилися і вистояли!❤️❤️❤️
irina _d• 11 ноября 2022
Ответ дляirina18
Плачу….
Реву…. Вот какие они слезы радости
Сегодня все плачут)
Жули-ули• 11 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
После Харьковского их бегства так же писали.
А было не После
А Когда имели Чем
Тут справа в тому що щось одне та пролетить(
Бо ті тварини такі гідні, що програвати не вміють
olima• 11 ноября 2022
Ответ дляАкварель 38
Ага.Ниче он не использует уже;)После сдачи Херсона он политический труп
Боюсь, что нет. Помните как говорили, что путлер боится объявлять могилизацию, т к. народ не поймёт и восстанет, а народ, всё понял и даже с радостью в припрыжку побежали в военкоматы. Так и тут может произойти, придумают что им в уши влить, а те будут в ладоши хлопать и радоваться, что какие они молодцы и это их очередной жест доброй воли.
Жули-ули• 11 ноября 2022
Я плачу
Господи
Передивилась відео де зустрічають наших
LudaSHOPSale• 11 ноября 2022
❗️Херсон возвращается под контроль Украины, в город заходят части ВСУ, сообщает Главное управление разведки Минобороны Украины, призывая оставшихся в городе военных РФ ’немедленно сдаться в плен’.

uma• 11 ноября 2022
Ответ длянова_Я
Глупейший шаг был напасть на Украину да еще и разбомбить регионы, которые в принципе имели достаточно лояльную позицию. Теперь же У ВСЕЙ Украины мощнейшая прививка от всего русского. И если раньше русне удавалось стравливать разные регионы, то теперь нифига не выйдет, враг у всех однозначно определен на несколько поколений вперед. Да, грызня после войны будет за дотации на восстановление, но точно уже никто не позовет русский мир.
LudaSHOPSale• 11 ноября 2022
Ответ дляЖули-ули
одно собьется
читали в теме Херсон? я выставила сколько всего дали после 10.10
rybka21• 11 ноября 2022
Ответ дляolima
Революции совершаются в столицах (с)
LudaSHOPSale• 11 ноября 2022
Ответ дляЛеска
дебілка кончана
ПЕНТАГОН и БЕЛЫЙ дом. ’ ВСЕ о УКРАИНЕ только с УКРАИНОЙ, ничего без нее.’
sur_sur• 11 ноября 2022
Ответ дляuma
Та да.. Якби ще свою українську вату придушити. Сорі, що в такий день про таке.
vikahma09• 11 ноября 2022
Ответ дляloriany
Американцы пишут, что с Ираном рассчитывались технологией создания ядерной бомбы. Поэтому запад не стал молчать и давит на Иран. Не хотят, чтобы у них появилось ЯО.
Тут не треба й розвідки США. Чим він ще, падло, міг з ними розрахуваться що б вони проти всього світу поперли. Якщо захід накладе в штани, з‘яситься ще одна ядерна держава, може й попридуркуватіше чим рашка. Але ж накладуть. Дуже довго вони жили без стресів, спокійно. Тепер ховають, як страуси, голову в пісок, обєспокоюються млять. Іран бомбу клепає, а вони обєспокоюються
rybka21• 11 ноября 2022
Ответ дляuma
Усі мої харківські друзі та знайомі стали лютими бандерівцями
Жули-ули• 11 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
одно собьется
Читала-читала!
Я до того, що рано ще булочки кидати у піч. Ще трішки поберегтись!
LudaSHOPSale• 11 ноября 2022
ХЕРСОН главная площадь
ЗСУ ЗСУ ЗСУ
https://www.facebook.com/100008173956452/videos/42...
LudaSHOPSale• 11 ноября 2022
Ответ дляЖули-ули
Читала-читала!
в любом случае , да атаки дронов и ракет, будут, так
нова_Я• 11 ноября 2022
Ответ дляuma
Согласна, на 2 или 3 месте на выборах была партия ’ ОПЗЖ’- пророссийская, мало того, попы московского патриархата тут неплохие бабки рубили... Получается,они сами срубили ветку, на которой сидели. А всему виной имперские амбиции.