Рыдаю!!!СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!!!!
JuliaGluhenko• 11 ноября 2022
Ответ дляandria
Удалено администрацией...
Руснявые аргументы мне не заходят, попробуйте ещё раз)
mmi583@mail.ru• 11 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
І кондиціонери, які ставили навпаки, блок в халупі. Бо воно не бачило і навіть не поцікавилось, що це таке.
Про спизженну відеокамеру вже є цілий канал. Кончене привезло додому, але управління нею звідси.
Злодії від народження і по природі без роду, історії, культури. Матеріальне вивозили. А от не матеріальне вєлікій руський недонарод продовжує красти і видавати за своє. Ці недолугі переклали і співають наші пісні, які написані вже під час війни, мене чуть не вирвало. Чіко і катоші -Доброго вечора ми з України переробили добрий вєчєр мі із рассіі, Біля тополі Шумея переклали На поле каліна растет, ГоА Веснянку теж переклали на свій козлячий лад, Скрябіна Мам перекрутили, Машу Кондратенко Ваньку встаньку тільки в нас той ванька в пакеті, а в них йде народ захищати, Океан Ельзи Не твоя війна, Казка Плакала. Гидотники і злодюги
Татьяна-bfd8• 11 ноября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Аліна1504, якщо не помиляюсь, щось таке, номерне. Постійно навесні/влітку у темах херсонських винирювала з ’всьо тіхо, мірних ні трогают’.
Это у неё колбаса вкуснее стала?
мур-мурррр• 11 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
цікаво було б глянути, тільки не знайшла, підкажіть , де глянути, будь-ласка
НамСвоюРобити• 11 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Это у неё колбаса вкуснее стала?
Я б написала, що у неї тоді смачніше стало по типу ковбаски, але, боюся, забанять))
LudaSHOPSale• 11 ноября 2022
Как только россияне получили пиз-ы под Херсоном, они сразу приняли решение не оставаться дальше в городе.
Как только Путина послали наХ, он сразу принял решение не ехать на саммит G20

Пропагандонская машина полностью вышла из строя.
Один из её основателей, Александр Дугин, предлагает убить путина.

Ответ дляЖули-ули
Доречі
Я все думаю, там така клоака відкривається в кацапетіі з нового року. Як то далеко ще.
А потім на календар, так це уже ось-ось… майже вже рік нашого пекла.
Тепер істафєта йде до Московії.
Бавовняна республіка вже кілька тижнів прифронтова і фронтова зона. Кацапня пише, що 33 тисячі евакуйовано, та брешуть як завжди, коли в них ’патєрьнєт’
Ответ дляanfisapetrowna
Нет, у меня просто в голове не укладывается сколько погибших и искалеченных семей. Как подумаю за родственников у которых война забрала самое дорогое. Они наверно и земле не рады. Может мне кажется. Но я думаю нужно идти до конца и ни вкоем случае не здаться воими всех погибших которые уже есть.
Сорян, но вы так безграмотно пишите, аж на рашистку смахиваете. Они в борьбе за свой могучий язык часто не имеют времени обучиться грамоте нормально.
LudaSHOPSale• 11 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Є така думка (з кацапстану), що іранці позавчора показали патрушеву 🖕, а не ракети, бо сцуть їх передавати, а це було останнє, на що сподівався кремль, щоб вдержати Херсон
Ох не знаю
Говорят Иран боится новых санкций, поэтому так врет и выворачивается. То не давали, то то старое давали и раньше.
Видимо, есть рычаги влияния на Иран, иначе они б приняли сторону рашки и все. А так выворачиваются.
Вообще представьте, без Ирана, дронов, ракет, какая прекрасная жопа была у русни с бомбами.
Вчера попалось видео Соловьева, он прямо орет истерично, что им воюрали, про силу, склады, запасы.
Татьяна-bfd8• 11 ноября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Я вас поняла)
JuliaGluhenko• 11 ноября 2022
Ответ дляКарюшша
Смешной пост.
LudaSHOPSale• 11 ноября 2022
Ответ дляЖули-ули
Є ще думка, що ті от ракети іранські вони зараз для своєї оборони клянчать.
Ой назріває дупка у кацапетіі.
Ну може то мої вологі мрії
Ой назріває дупка у кацапетіі.
Ну може то мої вологі мрії
Так для обороны у них мало что осталось
По пол млд дол кидают нам ракет, а новые делать не могут.
Татьяна-bfd8• 11 ноября 2022
Ответ дляirina _d
Да, я блин, за ту ее колбасу в бане сидела)))
Не выдержала, матом ее укрыла
Что ж) оно того стоило )я помню ее комментарии. Очень глупая особа
Ответ дляLudaSHOPSale

Думаю дугин скоро совершит прикре самогубство