Тюрюнь_Тюнь• 11 ноября 2022
Мелитополь это не Херсон?
Объясните, пожалуйста, почему говорят, что Херсон типа расия сдала, а Мелитополь никогда в жизни не сдаст? Будто Мелитополь им сильно-сильно нужен и ни за что его назад не вернут. Начинается истерика, когда такое слышу.
freedom_2015• 11 ноября 2022
Ответ дляCoffee is Love
ага) автор, ви знайшли кого слухати) ці дебіли виють і закликають херсонцев чинити опір ЗСУ, бо Херсон вже кацапія типу)
фантастичні тварі
чи вони забули як Херсон їх зустрічав
НамСвоюРобити• 11 ноября 2022
Ответ дляМаМарго
Вони біля Маріуполя вже будуть оборонні споруди ,автор .значить вони менш оптимістично налаштовані тримати Мелітополь .
А Маріуполь вони точно не хочуть здавати
Пф, навколо Херсону 3 лінії оборони набудували.
Розпільщики бабла у Маріуполі пасуться.
Птица-синица• 11 ноября 2022
Ответ дляkvitanka
И Крым отдадут, и Донбасс, и Запорожье. Ещё и какой-нибудь Белгород с Кубанью в качестве репараций.
Эмм, извиняюсь, но Запорожье никто и не брал
Ваш психолог• 11 ноября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Так-с, наступний Мелітополь! Я правильно зрозуміла?
Скоріш за все.
Бо там пряма дорога Херсон-Мелітополь,зовсім недалеко!
А звідти вже й до Новоазовську рукою подати(захоплений в 2014),ну і з Новоазовську до Маріуполя всього нічого,пару десятків км!
healer09648293• 11 ноября 2022
через мелітополь сухопутний коридор в крим іде...а через херсон ні. хоча вони казали що і з херсону ніколи не підуть..то попливли. і з мелітополя виженуть, не сумнівайтесь. просто питання коли..