Тюрюнь_Тюнь• 11 ноября 2022
Мелитополь это не Херсон?
Объясните, пожалуйста, почему говорят, что Херсон типа расия сдала, а Мелитополь никогда в жизни не сдаст? Будто Мелитополь им сильно-сильно нужен и ни за что его назад не вернут. Начинается истерика, когда такое слышу.
Королева красоты• 11 ноября 2022
Кто говорит? О Херсоне такое же говорили, но как видите... Не очень то и нужен им уже
I_Love_London• 11 ноября 2022
Ответ дляkvitanka
И Крым отдадут, и Донбасс, и Запорожье. Ещё и какой-нибудь Белгород с Кубанью в качестве репараций.
Сказали, что если мы не согласимся на переговоры, то и Запорожскую отдадут, как Херсон
I_Love_London• 11 ноября 2022
Ответ дляneortoju
Так и до Крыма дойдём, главное на переговоры не соглашаться)
Чашечка кофе• 11 ноября 2022
Для подумать на досуге...
Залужний: За кожним так званим «жестом доброї волі» противника стоять колосальні зусилля наших військ. Так само, як ворог відходив з Києва та Харківщини, залишав острів Зміїний, ймовірний вихід із Херсону - це результат наших активних дій.
Слава нашим военным!
felina.nat• 11 ноября 2022
Они обо всем так говорят. И Купянск - ни за что. И Изюм - никогда собирались не сдавать. И Херсон тоже. Верьте ЗСУ, они и Мелитополь освободят.
KateFrosty• 11 ноября 2022
Ответ дляkvitanka
Лучше репарации деньгами) зачем нам чужие территории? Корми их, обустраивай))
Бувають, автор, моменти коли хочеться просто заснути та не згадати про братів хуів руських. Ось в такі моменти на форумах тяжко. І такі теми, що все пропало будуть ще взимку. І гатити кацапи по Україні будуть. І вбивати будуть нас.
І нічого!! В іх головах не змінилось.
Їм просто дали по сраці.
Але кажу вам, не дивлячись на всі біди та горе, Україна та українська армія звільнять всю територію та почнеться велика відбудова.
І нічого!! В іх головах не змінилось.
Їм просто дали по сраці.
freedom_2015• 11 ноября 2022
За Мелітополем просто ЗСУ ще не відправились
не від русні залежить звідки їм тікати
freedom_2015• 11 ноября 2022
вони і з Чернігова не відступали а тікали як криси і з Київщини так само .Потім з Харківщини ,а зараз черга Херсона прийшла .Всі території будуть від шкідників вилікувані
Юся шопоголик• 11 ноября 2022
Ответ дляKateFrosty
Щоб вони так саме дізналися що таке війна, окупація, як воно сидіти у подвалах, без світла і т.д..... але на все свій час, спочатку чекаємо всіх хто в окупації додому, хай тікають ті рашистські падлюки як найшвидше
Coffee is Love• 11 ноября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Они и про Херсон так говорили
ага) автор, ви знайшли кого слухати) ці дебіли виють і закликають херсонцев чинити опір ЗСУ, бо Херсон вже кацапія типу)