Звездолётчица• 11 ноября 2022
Shafa Мошенница-продавец?
Замовила одяг у продавця, предоплата на карту. Через декілька днів вона написала, що можливі затримки 1-2 тижні, через ситуацію в країні і тд., все залежить від цеху. Десь через тиждень, товари у її профілі деактивовані. Через 2 тижні пишу, коли відправка? Вона відповіла що дзвонила у цех, сказали через декілька днів, і вона мені тоді напише. І якщо я хочу, може зараз повернути гроші, або ще трохи почекаю? Я погодилася почекати. Через декілька днів від неї ні слуху, ні духу. Пишу їй - усі останні мої повідомлення не прочитані. До цього відповідала швидко. Не думала що шахрай, бо профілю декілька років, декілька тисяч підписників, більше 1000 гарних відгуків(останні у кінці жовтня - до деактивації товарів). Я б навіть подумала, що можливо щось трапилося, але онлайн вона буває кожен день кілька разів. У когось були такі ситуації з великими магазинами?
Звездолётчица
• 11 ноября 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Что за товар? Какая сумма?
штани 500грн. Не така велика сумма, але якось мене дивує що таке може трапитися і не з якимось ноунеймом без підписників(
Кривая спроса• 11 ноября 2022
Даже если предоплата на карту, вы оформили заказ? У меня суммы небольшие от 80 до 200 грн, но все оформляют заказ.
Звездолётчица
• 11 ноября 2022
Ответ дляКривая спроса
нет, у нее заказы через сообщения(
Солнечный день• 11 ноября 2022
Затримка по товару тому і морозиться . Потім напише щось типу вибачте...не побачила Ваше повідомлення)
Кривая спроса• 11 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
нет, у нее заказы через сообщения(
Да,у всех так. Но я настаиваю, чтобы создавали заказ - и всем потом пишу отзывы. Мне пишут 50%.вы сделали заказ, она его приняла и можно дальше переписываться,переписка становится активной.
Звездолётчица
• 11 ноября 2022
Ответ дляСолнечный день
Сподіваюся..Але після усіх моїх повідомлень, могла хоча б слово відписати..Та і товари деактивовані, якось дивно все.
Кривая спроса• 11 ноября 2022
Ответ дляСолнечный день
Ненавижу таких продавцов,некультурщина.
Звездолётчица
• 11 ноября 2022
Ответ дляLeka_Leka
а какая разница? Что так, что через сообщения - вы внесли деньги. я бы жаловалась на продавца. и да, если что, я сама продавец )
Сейчас буду подавать) Что-то мне везет на мошенников в последнее время. Месяц назад попала так в интаграмме(тоже большой многолетний профиль с рекламой и тд.) Уже даже не знаю, как теперь вообще отличать нормальных продавцов от жуликов
Солнечный день• 11 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Якщо деактивували через від´ємний рахунок то хіба повідомлення активні? Можете зайти в відгуки і попросити когось з останніх покупців подивитись номер продавця в ттн. Як варіант
Veronika_100k• 11 ноября 2022
Сделайте заказ на другой товар через кнопку Купить с доставкой Новой Почтой. В приложении Новой Почты будет ее номер телефона. Позвоните и спросите, что происходит
Ответ дляЗвездолётчица
Продавец дроп , я так понимаю. Я боюсь покупать то, чего нет в наличии. ( Все что дороже 300 я беру наложкой, к сожалению бывали сюрпризы(
Звездолётчица
• 11 ноября 2022
Ответ дляVeronika_100k
у нее сейчас все товары деактивированы(
Veronika_100k• 11 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
у нее сейчас все товары деактивированы(
Ааа(( Ну тогда, как девушка писала, попросить кого-нибудь из её покупателей номер дать
Солнечный день• 11 ноября 2022
Ответ дляLeka_Leka
Я помітила, що останнім часом більше замовляють наложкою ,якщо нові клієнти і відгуки та рейтинг не мають значення
Ответ дляСолнечный день
так, в мене також, хоча на Шафі близько 1200 відгуків , і всі позитивні. Але така історія почута нами не вперше, тому розумію чому люди хвилюються.
Звездолётчица
• 11 ноября 2022
А як працює дроп-шиппінг? товар відправляє продавець у якого замовляли, чи вони замовлення перенаправляють до виробника? один покупець мені допомогла, маю ім´я та номер телефону через накладну. Тепер думаю, це вона?
Солнечный день• 11 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Товар не в наявності . Замовлення ідуть на відправку не від продавця-дропа
Звездолётчица
• 11 ноября 2022
Ответ дляLeka_Leka
Хотіла вас запитати як продавця, якщо ваш профіль тимчасово заблокований, ви ще маєте можливість читати и відповідати на повідомлення?
Покорительная• 12 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
я не знаю) Бо ніколи не доводила до цього свій профіль. тьфу-тьфу...
Але у группі продавців дівчатьа писали що можуть. не думаю що не правду писали.
Солнечный день• 12 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Не мені питання,але відповім. Мені якось блоканули на майже добу профіль через питання з невідміченими проданим товарами,бо були повернення. Модерація на шафі досить повільна(. То на час блоку я не отримувала повідомлень,а зазвичай їх в день може бути і 20
Звездолётчица
• 12 ноября 2022
Ответ дляСолнечный день
Ясно, цікава ситуація..мені вже зі служби підтримки шафи написали що вони її заблокували, і вона повинна зв´язатися зі мною протягом 3 днів, тому я так розумію все вона може..хоча повідомлення мої досі не прочитані, а вона онлайн..Взагалі нічого не розумію, я зв´язувалася з кількома іншими покупцями до мене, одна жінка замовляла вже декілька разів, у всіх все було нормально. Я навіть вже дістала телефон її через накладну. Мабуть ще почекаю, якщо сама не напише, подзвоню їй
Звездолётчица
• 26 ноября 2022
Дякую всім, продавець не шахрай. Товар вислали через місяць. Хоча він так і не зв´язався зі мною. Чого - це для мене таємниця. А я тільки тільки збиралася заяву писати, та досі не написала, бо зайнята була, та і до останнього тягнула - не хотілося, якщо чесно.