ДваДваВосемь• 11 ноября 2022
Оптима відкрила безкоштовний доступ для 1-4 кл
Питання - як знайти у них на сайті цей доступ ?
Откушу что там торчит• 11 ноября 2022
И когда проходишь регистрацию, после выбора предметов, пишет сколько к оплате, по 400 грн за предмет
Манка Я• 11 ноября 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Ага. А там есть демодоступ это что? Как пробный урок?
Манка Я• 11 ноября 2022
Ответ дляТелепунь
Демодоступ це безкоштовно 7 днів. По факту до кінця 2022
О, дякую!) Значить теж оформлю.
Где тут 0?• 12 ноября 2022
Для 1-5 кл НУШ, просто взяти демо на сайті - все буде в доступі до кінця семестру.
Где тут 0?• 12 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
интересно, к английскому доступ на год 2500. оно стоит того?
що, знову зап´ятерилося?:))) 500 грн доступ до платформи Оксфорд, оплата йде туди і доступ залишається на 18 місяців, навіть без Оптіми.
Где тут 0?• 12 ноября 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
то лише якщо натиснути кнопку Слухач. Демо - безкоштовно.
Исправлялочка• 12 ноября 2022
Ответ дляГде тут 0?
якщи заплатити 500 грн за Охфорд, то буде доступ до оксфорда? Чи я не розумію?
Где тут 0?• 12 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
просто прочитайте букви. як можна їх не зрозуміти?
Исправлялочка• 12 ноября 2022
Ответ дляГде тут 0?
ничего не поняла
мне предложило 500 заплатить за оксфорд и даже не 2500, а 2900 за доступ к обучению
Где тут 0?• 13 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
ничего не поняла
Можливо, ви натиснули не на демодоступ, а на послугу Слухач, вибрали багато різних предметів з перевірками письмових робіт, один з предметів був англ. мова - і додало ще 500 грн за платформу.
Хто зна, що ви натискали на сторінці.
Але казати впенено, що 2500 грн за доступ до англ.мови - досить дивно, якщо відомо, що можна взяти безкоштовний доступ для 1-5 кл до кінця семестру та додати за 500 грн англ.платформу Оксфорд.
Варто просто подзвонити, там нормальні консультанти.
Хто зна, що ви натискали на сторінці.
Исправлялочка• 13 ноября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Хто зна, що ви натискали на сторінці.
да, это я зашла под старым логином и поэтому не получила доступа к демо версии.
Сейчас в се получилось. Только теперь не вижу где Оксфорд искать. В понедельник позвоню
Где тут 0?• 13 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
це треба зателефонувати, вони дадуть рахунок - ви відправите квитанцію. Інструкція по входу - на дошці предмету зараз, під фото вчителя.
Где тут 0?• 13 ноября 2022
Ответ дляИсправлялочка
забула - після того, як все зробите - знову треба набрати - аби активували. складно трохи, дійсно
Исправлялочка• 13 ноября 2022
Ответ дляГде тут 0?
дуже дякую