ОдинРазНадетое• 11 ноября 2022

Решаюсь уволиться с работы...

Нужен взгляд со стороны.
Имею работу в госучреждении (со всеми прелестями "совка"). Хотя, скорее, она меня имеет)))
Зарплата 10-12 тыс. График: частично удаленка, но дёргают и на выходных. Отпуск был только формально в этом году, тк сокращения, некому разгребать все... Обязанности постоянно добавляются.
Хочу уходить, но сложно решиться по нескольким причинам: я сейчас впо, живу не дома. Есть ребенок-младшеклассник, оставлять не с кем, чтобы идти на очную работу на полный день.
Для справки, так сказать:
Муж есть, тоже работу из-за войны потерял в родном городе, но здесь не по специальности нашёл.

Поделитесь опытом: кто уходил вникуда с работы и как сложилась ваша жизнь?
Прибодрите, плиз.
Результат:
вже голосів: 55
28 (50.91%) Сидеть на нагретом месте. Терп
13 (23.64%) Зырь
7 (12.73%) Ушла, не пожалела. Нашла лучше
5 (9.09%) Бежать, роняя тапки)
1 (1.82%) Ушла с подобной работы. Жалею
1 (1.82%) Ваш совет
ПолБатона• 11 ноября 2022
Я из тех, кто уходил вникуда. Не просто уволилась с работы, а ещё и полностью поменяла род деятельности. Когда последний раз общалась с бывшими коллегами, которые там остались, реально даже ужаснулась, если бы я тогда этого шага не сделала, сейчас была бы в полной *опе. Это тоже было госучреждение и всё то о чëм вы пишете знакомо прям до боли)) Никогда больше ноги моей в гос не будет. Это дно. Днище))

Болаболик• 11 ноября 2022
Ответ дляПолБатона
Вы явно не в гос работаете По закону должна, а по факту на тебя тупо навешивают дополнительные обязанности, а если не нравится, то уходи. И все сидят и молча терпят.
Да я знаю что у нас на законодательном уровне беспредел , в частном секторе так же . Нет не работала в гос аппарате думаю там совок непроходящий .. смотрю со школ его тоже никак не выбить .. родительские комитеты тому подтверждение.
ПолБатона• 11 ноября 2022
Ответ дляБолаболик
Да, именно, совок, который ничем не вытравить со всеми его прелестями.
Бавовна• 13 ноября 2022
Працювала не в держ. структурі, але пішла в нікуди, за один день. Морально вигоріла, тому хотіла змінити сферу діяльності. Закінчила курси, знайшла роботу, яку хотіла. Жалкую лише, що не зробила цього на 5 років раніше.
автор ОдинРазНадетое • 13 ноября 2022
Ответ дляБавовна
Я відчуваю, що саме ось в один прекрасний день і піду...
Завтра понеділок, а мене вже ковбасить.

Підкажіть, будь ласка, як довго вчилися та потім шукали роботу?
автор ОдинРазНадетое • 13 ноября 2022
Ответ дляПолБатона
Згодна, що то дно! І мені від цього ще гірше, бо воно все не моє..

Підкажіть, яку сферу обрали та чи довго шукали нову роботу?
Бавовна• 13 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Завтра понеділок, а мене вже ковбасить.

Курси підвищення кваліфікації від центру зайнятості були 3 місяці. Тобто я вже мала певні навики в професії, на курсах їх підвищила і отримала сертифікат. Вийшло так, що робота знайшлась, коли я ще навчалась на курсах. Може це виглядає смішно - але я собі написала карту бажань, яку я роботу хочу, дуже детально, навіть по датам. І мені зателефонували в кінці терміну, який я собі придумала. Я в це вірю і воно працює)

автор ОдинРазНадетое • 13 ноября 2022
Ответ дляБавовна
Ви мене надихаєте))
Яка сфера? Хоч приблизно. якщо не хочете ділитися в деталях, я зрозумію..

Цікаво, чи є зараз такі курси в цз?
Бавовна• 13 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Ви мене надихаєте))

Цікаво, чи є зараз такі курси в цз?
Немає ніякого секрету) Це курси Бухгалтерський облік. До цього працювала в торгівельній компанії, бухгалтерію частково знала. Це все було ще до війни, як зараз - не знаю.

Вирішувати Вам, чи звільнятись, але мені настільки морально стало легше, коли робиш те, що подобається, і немає поряд токсичних колег.
автор ОдинРазНадетое • 13 ноября 2022
Ответ дляБавовна

У мене наче і колеги не зовсім токсичні, але старої закалки. Ось дивлюсь на них і розумію, що ні на кого не хочу бути схожою...
Хочеться якоїсь перспективної команди із сучасними підходами, де враховується думка спеціаліста. А не ’я-начальник, ти - дурак’.

Дякую, що поділилися досвідом!
Нехай усе складається у найкращій спосіб і налалі!
Бавовна• 13 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое

Дякую, що поділилися досвідом!
Якщо вже прийшло розуміння, що вам там у чомусь некомфортно, то рішайтесь. Удачі!
автор ОдинРазНадетое • 13 ноября 2022
Ответ дляБавовна
Щиро дякую!
ПолБатона• 13 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое

В моєму випадку це був довгий і складний шлях, але я ні на хвилину не пожалкувала, що зробила цей крок.
Якщо вам здається, що в житті треба щось міняти, то вам це не здається.
автор ОдинРазНадетое • 13 ноября 2022
Ответ дляПолБатона
Дякую))
Стримує лише те, що зараз війна і я не вдома..
Але, може, то накраще і зможу в новому місці знайти щось достойніше.
ПолБатона• 13 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Дякую))
Якщо вирішили, то все добре обдумайте і прорахуйте, щоб пройти це все з мінімальними втратами. Удачі вам.
автор ОдинРазНадетое • 13 ноября 2022
Ответ дляПолБатона
Дякую!