Г@Л@В@ломка• 1 час назад

Сукні Резерверд

Чи повномірні вони? Чи відповідають заявленим розмірним сіткам?
Чи відповідає М-ка Н&М тій же М-ці Резерверд? Хочу замовити онлайн і боюсь не вгадати з розміром. До цього їхніх суконь не купувала
Життє Бентежне• 1 час назад
+- відповідає . Але в мене одна сукня резерв .

автор Г@Л@В@ломка • 1 час назад
Ответ дляЖиттє Бентежне
Бавовняна?
Вареничніца• 1 час назад
В мене дві сукні є- відповідають розміру, ось H&M, як на мене, здебільшого великомірить одяг
Чумацький Шлях• 48 минут назад
Да, соответствуют, но размеры полномерные.
КучМала• 31 минуту назад
Для каждой вещи на сайте есть подробные замеры, нажмите на Таблицу размеров.
Есть полномерные, есть мало. Обращайте внимание на вытачки.
Життє Бентежне• 27 минут назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Бавовняна?
Так .