Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Сукні Резерверд
Чи повномірні вони? Чи відповідають заявленим розмірним сіткам?
Чи відповідає М-ка Н&М тій же М-ці Резерверд? Хочу замовити онлайн і боюсь не вгадати з розміром. До цього їхніх суконь не купувала
Г@Л@В@ломка
• 1 час назад
Ответ дляЖиттє Бентежне
+- відповідає . Але в мене одна сукня резерв .
Бавовняна?
Вареничніца• 1 час назад
В мене дві сукні є- відповідають розміру, ось H&M, як на мене, здебільшого великомірить одяг
КучМала• 31 минуту назад
Для каждой вещи на сайте есть подробные замеры, нажмите на Таблицу размеров.
Есть полномерные, есть мало. Обращайте внимание на вытачки.