Мексиканочка• 12 ноября 2022
Сколько стоит ваша вышиванка?
Решила заказать себе вышиванку, ручная работа, посчитали 12500, я оплатила, муж узнал и психует.
Девочки, я переплатила или ручной труд так и стоит?
Мюллерная• 12 ноября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Пригород Киева, у нас не носят, не вышивают вышиванки. За 500 грн на троещине 5 лет назад купила на выпуск в школе дочке и то мне дорого было) Один раз одела она ту вышиванку, потом уехала заграницу, я бегом отправила туда, может пригодится, хотя она мне впору была, но я незнаю куда её носить вообще, нигде не бываю, типа майданах и тд. А так одеть и ходить, смешно.
Слухайте, влітку та восени у нас у місті (прифронтове, не західнна частина України) багато людей вдягали вишиванки. На День незалежності, коли ставалася якась визначна подія на фронті, коли було радісно, коли хотілося люди вдягали вишиванки і ходили по вулицях. І нікому з того смішно не було, навпаки, мені було дуже і дуже приємно і радісно від того.
Нам роками втюхували комплекс національної меншовартості, вчили стидатися своєї приналежності, якщо Ви із зросійщеного регіону, тому Вам може здаватися, що типу «Чого це я буду як дурненька оце її вдягати, я ж збори якісь не відвідую», але це скоріше стереотип, ніж правда.
Ответ дляЖена брата Админа
Ми в чотирнадцятому приїхали з Луганська, і я те літо якраз ходила просто так. От просто замість футболки. Хоча згодна, що це більш святковий одяг, але все ж таки - ’так одеть и ходить’ - в цьому німа нічого смішного. Повірте, якщо люди будуть дитися на вас і посміхатися - то буде не від сміху, а від радості і захвату. Мені тоді часто робили компліменти, особливо старше покоління, що так приємно бачити дівчину в вишиванці...
Бензопирен• 12 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
36 тис. два роки тому.
У меня вопрос такие деньги отдпть за вышиванку вы ГДЕ и КАК ЧАСТО её носите?
Анонимушка• 12 ноября 2022
Ответ дляМексиканочка
Та нет тут олигархов. Вы же понимаете,что 12-40 тысяч это не вопрос для олигархов
300уе, за которые муж загрызает - уж такие олигархи….
С перепою• 12 ноября 2022
Ответ длябу ба бу ба бу
Ось дві сторінки на ФБ які надихають
О, Бабця Ірина, то кладезь.
ТыЧиНеТЫ• 12 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
У меня ее нет и покупать не планирую.
я хочу купити, але в мене смугле лице і шкіра, і біла мені не йде зовсім, а іншого кольору - навіть не знаю, чорна наче мрачнувата. бюджет дууже , правда, обмежений
Гладиолус• 12 ноября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Я даже не хочу.
Во-первых, финансы.
Во-вторых, они обычно не тянутся, надо брать балахон, чтоб влезть тем у кого лишний вес.
И зачем?
Я работаю из дома.
Чтобы в школу на собрание в ней ходить или за хлебом????
Во-первых, финансы.
И зачем?
Я работаю из дома.
ПушАпница• 12 ноября 2022
Ответ дляМексиканочка
Вот и я мужу говорю, что это ещё не дорого. А он как старая пластинка ’переплатила, дорого, нах надо’
Правильно он вам говорит. Нах надо?
Мені мама привезла з Трускавця, здається в 2005-му, після Помаранчевої революції, бо я бідкалася, що не маю вишиванки. Вишивка машинна, то вона навряд чи дорога, але мені подобається. Ось її я носила в 2014-му просто так, на вулицю. И носила б частіше, та тільки мені незручно через те, що як прохолодно - то мені в ній холодно, а під светром чи курткою не видно, то який сенс вдягати... А влітку навпаки - жарко, вона якось трохи парить. Ото вдягаю навесні кілька разів, як вже тепленько стає, і все...
...Вибачте за фон) То був дворик нашої зйомної хати, там всюди був невеличкий капець)
Наша_русофобія_недостатня• 12 ноября 2022
В мене вишиванка перешита з рушників і тканини, яку сама робила моя бабуся.Рушники теж сама вишивала.Для мене безцінна, але за перешив я щось платила
Stepa_nida• 12 ноября 2022
Маю пару вишитих сорочок.
Одну старовинну з Полтавщини (не колекційну, брокаром вишиту). Її ціна 1300.
Ще маю вишиту сорочку зі Світу Льону, це був подарунок мені у 2014 році.
Також планую замовити борщівську сорочку, реконструкцію зі старовинної. Вартість ринкову і самі розумієте.
Крім того, мрію про борщівську буденку та борщівську білу чоловічу сорочку. Але навряд чи мій фінансовий план таке дозволить))
Пробувала вишити вербовецьку рукавівку, як у першому коментарі цієї теми (автор Стефанія), але то такий часожер! Гуцульський кучерявий шов купу часу віднімає. Я б на місці майстрині значно більше взяла б за таку роботу, ніж 36 тис.
ТыЧиНеТЫ• 12 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
Я даже не хочу.
Во-первых, финансы.
И зачем?
Я работаю из дома.
Во-первых, финансы.
И зачем?
Я работаю из дома.
ну мне на работу, я в школе работаю. Но мне нравятся не прям классические, а что то поинтереснее, типа вышитая полоска одна , ( в общем сама еще не знаю, буду искать
Статус Ква• 12 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Ну чому прості речі. Вишиванка ж не зноситься , до кінця життя актуальна буде. У сина вишиванка його тата , доречі вишивав дідо ( тато для сина ) і досі як нова . Може внук буде , знадобиться
А если сын будет выше и толще, чем отец?
Дон Пэдро• 12 ноября 2022
Ответ дляElengo83
Ооо! Мені ваша найбільше припала до душі. Люблю, коли рукава розшиті, а перед скромненький, однотонний.
Щось мені оті полотна, да на грудях мало не картина вишита, не заходять, а це супер. Сама ніжна, з того, що тут побачила, включно в виставками і інстаграмами...
Поділиться, будь ласочка, де брали, якщо онлайн.
Дякую) Ось і мені саме таке до вподоби.
Доньці купила з лавандою, а мамі бордо з білою вишивкою. Вони шикарні.
Статус Ква• 12 ноября 2022
Ответ дляГладиолус
Я даже не хочу.
Во-первых, финансы.
И зачем?
Я работаю из дома.
Во-первых, финансы.
И зачем?
Я работаю из дома.
Ну, вы ж не знаете, может, нам всем можно будет из дома только в них и выходить....
Дон Пэдро• 12 ноября 2022
Ответ дляElengo83
Замовляла на сайті Соколята. Посилання на скріншоті. Відшивають довго ( чекала майже 2 місяці), але воно того варте.
Дон Пэдро• 12 ноября 2022
Ответ дляElengo83
Гарні! А ціна? Як у вашої, чи як у автора?)))
Моя найдорожча була - 900 грн, для доньки та мами в районі 600-700 грн.
Ответ дляМексиканочка
Та нет)
Девочка скидывала примеры которые она может повторить, это мне понравился.
Это ручная работа поэтому цена выше значительно, никто никого не нае..
Не повторюють майстрині- вишивальниці за 12 картинку з інета за 2000
Це не індивідуальний заказ, а пародія
Або вас обманюють, або ви тут всіх.
Це не індивідуальний заказ, а пародія
Або вас обманюють, або ви тут всіх.
МошеЙница• 12 ноября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Мій смак
Яскрава і ніжна одночасно
Де можна таку купити?

Яскрава і ніжна одночасно
Де можна таку купити?

Я випадково в якомусь маленькому магазинчику купила. Зайшла за нитками, а там вишиваночики. Тому не підскажу
Анонимушка• 12 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Борщ это еда, а вышиванку я даже одеждой не могу назвать, это национальный костюм, исторический. Не могу понять
Так а по названию темы вы не догадались, что тут вам будет непонятно? Или вы мазохизмом зашли заняться?
Что за душевная бедность… мало того, что слепота к смыслам 80лвл, так ещё и настойчивое желание об этой слепоте сообщать…
Женамужная• 12 ноября 2022
Я вишила сама, за 6 місяців у вільний час. Ні за які гроші не продала б)))