Пышечка• 12 ноября 2022

Все бісить, все летить шкереберть

Бізнес просів, спочатку через війну, потім ще раз, через світло. Все ламається, часу не вистачає ні на що. Розтрати колосальні на ці генератори, всякі приколи, щоб якось працювати в такому режимі. Немає сил. Я просто понить. Дякую
Айболитная• 12 ноября 2022
Так!
А оптимісти кажуть,що все ок
Слухи-руки не распускаю• 12 ноября 2022
Понили? Все? І далі працюйте! Які б не були обставини все ж таки краще ніж а окопах
автор Пышечка • 12 ноября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Абсолютно різні речі. Що буде через пів року-рік. Ціни космос вже зараз. Я всі будуть жити? Бомжувати?
Чумачечая Весна• 12 ноября 2022
Просів? Ну не в убыток же работаете. Значит этому порадоваться. Делай, что должен, будет, как будет
Слухи-руки не распускаю• 12 ноября 2022
Ответ дляПышечка
Що ви пропонуєте робити в цій ситуації? Потрібно далі жити і не втрачати оптимізму, хоч як важко
автор Пышечка • 12 ноября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Не втрачаю,але вже сил нема ні на що. Просто хочеться все кинути,і поїхати куди очі ведуть
Слухи-руки не распускаю• 12 ноября 2022
Я їхати нікуди не хочу. Дякую Богу за те, що є. Подивіться скільки людей втратили близьких і це вже не виправиш, і нікуди від цього не втечеш. Скільки людей залишились без осель в лише тих речах , що на них були.
автор Пышечка • 12 ноября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Звісно, це все жахливо. Але і простим людям дуже-дуже важко
Баба на горошине• 12 ноября 2022
Ответ дляПышечка
Простые на минималку пашут. У вас хоть какой доход, явно больше минималки. Так что грех жаловаться
TvoyaSovest• 12 ноября 2022
Ответ дляПышечка
Нічого хорошого не буде. Після вфйни одні стануть ще багатшими в рази, а більшість за межею бідності
Незламна Україна• 12 ноября 2022
Ответ дляПышечка
Ойойой,а темка -то заказная. Рашкинская,всепропало. Я вас кацапов через экран чую. Смердить
Незламна Україна• 12 ноября 2022
Ответ дляПышечка
Идите пукину это расскажите