Апочемучка• 13 ноября 2022

На губе появилось что- то, может, герпес?

никогда раньше такого не было, чем можно лечить в домашних условиях
Хочу в БАНю• 13 ноября 2022
корвалолом, если только появился
Форточка с диоптриями• 13 ноября 2022
Добре було би купити таблетки ацикловір стада 400, в перший день, якби ударну дозу (2 шт), далі по таблетці в день , то може так і залишиться не розвиненим, не порве губу, якщо це герпес
Алина-1240• 13 ноября 2022
Стериллиум,ватную палочку обмокнуть и намазать
автор Апочемучка • 13 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
а як це визначити, чи йти до лікаря,,чи так лікувати ( в аптеці купити табл)
Без Баяна• 13 ноября 2022
Ответ дляАпочемучка
Можно и просто так. Без врача
Форточка с диоптриями• 13 ноября 2022
Ответ дляАпочемучка
В аптеці таблетки, дуже рекомендую саме німецькі ацикловір стада, український аналог не беріть (не ефективно), герпес зудить, пече на початковій стадії, буває вечером цяточка, вночі розвивається, але людинамспить, не відчуває, і на ранок губа ’розбита’ .
бифидобактерияЖоржик• 13 ноября 2022
Агерп
Форточка с диоптриями• 13 ноября 2022
Ответ дляБез Баяна
Можно и просто так. Без врача
Ага, Діагностика дорога, а лікування однакове.
Интеллектуальные оладьи• 13 ноября 2022
Если герпес, купите Ацикловир Белупо 5% (именно 5%, меньше нет смысла) и наносите точечно.