Фиктивная• 14 ноября 2022
Девочки, может есть тут, кто с Америки
Дальние родственники давно зовут. А я хочу и не могу решиться. Как вы там живете. Может блогеров посоветуете, которые о жизни там рассказывают. По словам родственников просто супер, но блин так далеко(
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну ясно, то у вас світосприйняття дивна. Так і подумала що ви мало того що з нашим секондом порівнюєте щей у гривні все переводите , ну таке собі порівняння
Чим дивне? ЗП в США знаєте? Отвізьміть і зведіть доходи з розводами жінки з дітьми. І що з того вийде.
І так, переводжу. В Україні ті ж скечерс дешевші. Чи Резервед. Так, порядок цін тут на все вищий значно. І ЗП близько мінімалки на нормальне життя не вистачить.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Я не советую. Только сейчас я поняла людей, которые говорили что Европа лучше (продукты, культура, шоппинг, цены и т.д.).
В Европе тоже разные условия. Женщина без образования и без языка не устроится в Европе не хорошо оплачиваемую работу, это и ежу понятно.
Далеко не везде в Европе есть хоть какая то страховка, не везде есть выплаты.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
А вы что-то слышали об интернет шопинге? Вот чего чего, а недорогих шмоток здесь валом. Кроме резервд магазинов хватает.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Аке враження що ви крім Резервд більше в житті нічого не бачили
Ну але так, і в Україні ів Європі жінка з двома дітьми може шикарно жити на одну зп
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Мужа нет( почему будете возврпщаться из-за мужа или ещё есть причины?
Учитывайте то,что эта программа всего на 2 года,это если вы решили так иммегрировать. Если не сделают путь к гринкарте,вам прийдется уехать потом.Вариант получить гринкарту самый вероятный- это брак за это время,если вы популярны у мужчин и вплотную займетесь этим вопросом.Остальные способы получить гринку еще менее реальные,родственники не близкие,это годы на воссоеденение,по работе-это надо быть супер ученным,доктором наук или каким то уникальным спецом.Ну или играть в лотерею,она уже закончена в этом году.Вообще,в вашем варианте я бы ехала однозначно,вы ничего не теряете.Дети взрослые,пойдут в школу,вы на работу,остановитесь у родственников,они же вас не бросят.Ну а понравится или нет,кто же знает...Вон выше в теме есть те кому не нравится.Назад вернуться всегда сможете.
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Ужас. Я рассчитываю только на себя, просто первое время надо где-то жить. Мы сейчас не в Украине, вроде все отлично и все устроились, но вот эта моя мечта детства Америка, не даёт покоя, ещё и родственники подстрекают
Едьте,потом не будет такой возможности!
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Я тут пару місяців. Живу в американців і кругом саме американці. То ж наслухалась і надивилась( саме на американців, а не діаспору). Тут добре якщо в хорошому районі, бо школи з рейтингом 6- і відповідно райони закріплені за ними - жах. Велика кримінальність, наркота в школах(з низьким рейтингом особливо).
ЗП. Жінці без освіти і якоїсь специфічної роботи тут важко. Бо ЗП їх мінімальна - то копійки, її ніяк не вистачить на житло в норм районі, всі страховки, їду і тп. Ну, можна пахати як ненормальна на прибираннях і тп, або на 2 роботах. Але Шо то за життя при наявності ще й дітей? Добре хто тут з чоловіком, то їм легше, багато жінок не працюють або підробляють неспішно)
Подивіться мінімальну зп по штату. Добавте трохи ще зверху. Потім відніміть аренду, страховки( для різних штатів різна ціна, ну і умови різні), їда. Одяг тут дорогий, саме дешевого сегменту, як наш Резервед тут немає, все дорожче получається. Їх секонд-Хенди також не копійчані і немає там вау речей (
Чесно, розчарована. Не знаю як далі бути. Бо реальнорозумію, що навіть як вийду на роботу, тих грошей мені не вистачить на мінімальні потреби, враховуючи наявність дитини.
что что но одежда дешевая...в костко например или какой есть мембершип у ваших американцев...они любят больше Семс клаб
Му ма му ма му• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
А якщо я вам скажу що допомога приблизно 900$ на людину?
Для чого писати такі категоричні речі?
Чому категоричні? Наче тут кожен може казати свою думку, моя ось така, у Вас мабуть інша, що ж.
В якому штаті 900 на людину? Я навіть не чула про таке, в нашому 350.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Наприклад? В якому магазині конкретно? ) я сама зі США замовляла купа всього раніше. Роки три -чотири як це стало не вигідним абсолютно.
Так, зп тут вищі. Але все дуже дороге. Тому заробити на норм життя самій мамі з дітьми тут ой як важко. Якщо ви знаєте які роботи з норм зп, без підтвердженої освіти, специфічних вмінь, щоб і на дітей час був. То розкажіть нам тут. Дуже допоможете багатьом.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Чому ні? Якщо в Україні є квартира, освіта, робота нормальна?
В США освіту підтвердити дорого і довго. А без освіти куди? А зняти квартиру в норм районі скільки коштує? А все решта?
Про Європу не знаю, не була, немаю з чим порівняти.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
А где маме без образования и специфический умений хорошо живётся? Это сложно в любой стране. Но это не ситуация автора. Повар с опытом работы найдёт ее не на минималку.
Магазинов тьма. В Tjmaxx, Ross, Old Navy, Marshall’s можно купить дешёвую одежду.
Заказывать из США в Украину и покупать в США это немного разные ситуации.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
В Костко?) ну, купила там флісову кофтинку по хаті ходити за 12 уе+ податок. Це дешево? Для мене це не дешево, абсолютно. Чи от піжаму сьогодні в Волмарті дитині за 19+ податок.
А, тапочки пєнки дешеві купила, по 5дол. В магазині, де все по 5)))
В Україні одяг дешевший, навіть європейських марок.
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Н медицина и в Европе жесть( я сама с детьми, мужа нет, по специальности я повар, на сколько там это актуально, не знаю. Деньги на первое время есть.
Зарегистрируйтесь в фейсбуке в местные группы техасские и спросите про работу по вашей профессии
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Но там и куртки по этой цене есть,желетки крассовки...что то дороже чем в Украине ,а что то дешевле.Нет,одежда тут однозначно дешевая
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так я була в цих магазинах. Там до-ро-го. Якщо людина в США отримує зп близько мінімалки, то в цих магазинах буде дорого. Суть в тому, що одяг і взуття тут дорогі, дорожчі ніж в Україні чи Європі. Як і все інше. І зп тоді по відношенню до розходів не такі великі.
Зп поварів не знаю. Але бачу на кухнях в основному мексиканців і тп. Чи потрібна сертифікація - також не знаю.
Тому автор повинна все це зважити. І потім вирішувати. І освіта тут платна, на відміну від деяких Європейьких країн, де з цим легше.
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Кстати,Резервд не дешевый магаз...я не могла себе позволить пойти и купить тележку с одеждой,дома перемерять и вернуть что не подошло)))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Вы выше написали, что никогда не были в Европе. Как вы можете судить тогда о соотношении цен и зарплат?
Зашла на сайт резервд, детское платье 900 грн. Это дёшево? С минимальной зарплатой можно себе позволить?
Кондуктор троллейбуса• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Так, дорогий. Резервед і наш секонд значно дешевший.
Жінці, без освіти, так, робота буде близько мінімалки. Якщо жінка з дитиною, то цього не вистачить на квартиру в норм районі, страхівки( не всі роботодавці надають), розходи на транспорт, їжу, одяг.
На Амазон хоч зайдіть, не кажучи вже про всілякі олд неві З розпродажем, де можна купити светр за $4, а легінси за $5. Я сама з дитиною живу в США 3 роки, няні сплачувала $20/ година, няня собі машину купила менш, ніж за півроку.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Не нужна сертификация. И на кухнях работают не только мексиканцы естественно.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не доказуйте нічого, для неї це дорого, ви розумієте що вона ці ціни в грн переводить і порівнює з українським секондом🤷♀️Про що ще говорити
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
Ну, де ж вона дешева?) Резервед дешевший, як не крути. Навіть без розпродажу. Я приїхала майже без одягу, лише основне. То потратилась так нормально на одяг. Навіть в секонді, блін, дорого.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Можна запитати що і де ви купили і по скільки?
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви саме дороге спеціально відкрили?) дитяча куртка там 1600, без скидки. А є ще -20%. А буде скоро -40. От і рахуйте.
Тут я малій куртку якраз шукаю. Так поки 80уе знвйшла в НМ. Чекан може скидка буде на ЧП.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
В мене сусідка майстер манікюру, працює вдома, двоє дітей, приїхала в травні, місяць тому купила машину, 2 міс тому зняла окреме житло , втекли з Харькова без нічого
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Нет, первый попавшийся раздел.
Я взяла куртку Zara дочке за 56 долларов, без скидки
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Ви агент Резервд? Хоч би вже з вайкікі чи з сінсей порівлювали, бо Резервд то такоє, реально дороге і геее
Кондуктор троллейбуса• 14 ноября 2022
Якщо ви в Європі у безпеці, то краще все обміркувати перш, ніж їхати. Знайдіть вакансії, які вам підходять, подивіться зарплатню (glassdoor), подивіться на Willow скільки вартуватиме житло біля шкіл з непоганим рейтингом,…
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну может она в Украине где то выискивала,я не знаю конечно,ну может быть)Я обычно пришла и купила)Я нигде не рылась в секондах и специально не выискивала распродажи,мне та одежда до одного места)))я ж не дом покупаю)
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Няня в кредит ту машину взяла на три роки , а не купила. Із зарплатою в 20 дол не розженешся, якщо є свої діти і аренда житла, а також медстраховку купити.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
В Україні вона купує в резервнд і в секонд, резервд то в неї наче Діор, а секонд то просто одяг яким має бути по нормальній ціні
Писати що в Америці дорогий шмот це дуже смішно