Царевна_несушка• 14 ноября 2022
Скільки дасте років? Як вам зовнішність?
Лапка• 14 ноября 2022
Лет 35-38. Всё гуд, кроме усталости и плохой туши. Высыпайтесь, балуйте себя и купите хорошую тушь)
куркулиха• 14 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Нравится все , кроме бровей
А я не могу понять, что с ресницами
Да Щас же• 14 ноября 2022
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Разве автор не сама выстаивал фотО, чтобы мы обсудили ? И в комменте про брови ничего оскорбительного. А вы напрямую хамите. Уймитесь
Жена брата Админа• 14 ноября 2022
Очень симпатичная и приятная. Немного уставшая, но, думаю, это можно решить. От 36-ти.
Не стесняюсь• 14 ноября 2022
Капець.
Починаючи від брів , волосся і туші, закінчуючи камерою телефону.
Жена брата Админа• 14 ноября 2022
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Не выспались или с мужем проблемы?
Не стесняюсь• 14 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
А я не могу понять, что с ресницами
Туш з ефектом лапок паука.
Natalia505• 14 ноября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Капець.
Ви не бачите глибше.
Твердая валюта• 14 ноября 2022
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Чого ви образились?
Теж маєте лисі брови?
Зараз стільки технік, які можуть це виправити.
Працюйте в цьому напрямку замість сваритися з незнайомцями.
Теж маєте лисі брови?
Natalia505• 14 ноября 2022
Не домогосподарка. Інтелігентна професія, не обділена інтеллектом. Глибина в усьому, як на мене. І в душі і у відношенні до життя. В чомусь дуже категорична. Таке в мене враження. Мені плювати на вашу туш, вона на картину в цілому ніяк не впливає.)
Там_все_размывчато• 14 ноября 2022
Измените брови
Купите качественную тушь
Научитесь красить глаза
Остальное все ОК
Купите качественную тушь
Научитесь красить глаза
Остальное все ОК
Тишком_нишком• 14 ноября 2022
На вигляд втомлена жінка замаханм життям, яка намагається вдавати, що все в неї супер.
Зморшок не видно, тому думаю 30-35, якщо немає фільтрів нс телефоні