Ангелочек с рожками• 14 ноября 2022
Виїзд чоловіків у відрядження
Доброго дня
Скажіть будь ласка чи хто чув якісь новини про можливість виїзду у відрядження чоловіків?
По роботі треба розглянути таку можливість. В інеті я знайшла тільки те, що постанова про виїзд на 7 днів з внесенням залогу відхилена та не працює. Може хтось нещодавно відправляв у відрядження чоловіків? Куди треба йти? Пока що з того що почитала, не бачу можливості
english book• 14 ноября 2022
В нас їздить частина співробітників.Але в них у всіх є бронь.Додатково готуються документи через СБУ.
Ангелочек с рожками
• 14 ноября 2022
Ответ дляenglish book
Ага, зрозуміло. Дякую.
Ангелочек с рожками
• 14 ноября 2022
Ответ дляБезпринципная
Єможливість. Наші колеги їдуть на виставку цього тижня.
А можете подробніше? Якщо можна. В нас також виставка планується
Безпринципная• 14 ноября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
деталей не знаю, наче евро -фірма-наш постачальник робить запрошення, а якдаліоформлення - не знаю. 1 керівник то вже 4 раз за кордон їде.