Кошка Мурка• 14 ноября 2022
Хто приймав трикардин, як вам ефект?
Дякую
Кошка Мурка
• 14 ноября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У меня Отлично. Еще на ночь магния 600 мг
Магній уже п´ю. Не знаю чи правильну форму магнію вибрала. А ви який приймаєте?
Счастье_же_вот_оно• 14 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Я приймала усі, окрім діоксиду (він шкідливий). Якщо безсоння то найкраще гліцинат чи бісгліцинат, але мені й простий цитрат був супер
Кошка Мурка
• 14 ноября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У мене магній лактат
Счастье_же_вот_оно• 14 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
У мене магній лактат
Спробуйте інший. Взагалі їх добре чергувати, щоб не були звикання
Счастье_же_вот_оно• 14 ноября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Побитий посуд, бо кот прийняв трикардину забагато)
Ой не можу 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤪
Утка_в_тапках• 14 ноября 2022
Хороший ефект, мені сподобалося. Перестало нити серце, стала спокійніше
Але я купувала всі інгредієнти окремо і змішувала сама, так дешевше.