маминаБубочка• 15 ноября 2022
Подивіться на чоловіка з СЗ зі сторони
Познайомились на СЗ. Було трохи спілкування. Запропонував зустрітися. Приїхав за мною. Привіз 15 гарних троянд. Відчиняв двері, поїхали в той заклад, який вибрала я. Кавою не обійшлося, настояв щоб замовили ще їсти. Було досить цікаве спілкування. Провели там декілька годин, він ще хотів довше, я вже вирішила, що для першої зустрічі достатньо. Він забезпечений, нормальний і адекватний, свій бізнес. Що мені сподобалось, що простий і без понтів. Під час вечері йому зателефонували по роботі, в процесі розмови він мені жестами показував, щоб я вибачила, що важливий дзвінок. Розмовляв при мені. Відвіз додому. На прощання спитав, то як далі, чи хочу я продовження спілкування. Я сказала що він мені цікавий і не проти ще зустрічі. Потім написав, що був дуже гарний вечір. Наче видно було, що зацікавлений. Але складається відчуття, що до кінця не знає як себе правильно вести. Момент, що ми так і не перейшли з переписки на сайті в телефон. Він його в мене не питає, я сама теж не пропоную. Чекаю його ініціативи. От він наче і пише, цікавиться як я і як день. Але якось незрозуміло з телефоном, чому не бере. Ще коли віз додому, то сказав, що йому комфортно зі мною і щоб вибачила, якщо він дуже розслабився поруч. Зустріч була вчора. Він мене зацікавив. І от я думаю, що мені робити. Чи проявляти більше самої ініціативу в чомусь? Чи пустити все на самотік? Чи бувають чоловіки, які зацікавлені, але трохи тугі? Чи таких не буває, а номер не просить, бо не настільки хоче. В мене такого ще не було, що наче є зацікавленість в обох, але трохи туго йде.
Как_б_не_так• 15 ноября 2022
Ответ дляДеловитая
Та ну, бывает уже на первом часу легкость и понятность
как у меня, весело, классно, интересно, а потом если ас не будет, то до свидос. так и разошлись.
Как_б_не_так• 15 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Автор, только причитала и первая мысль - он женат. Ну как может мужчина в 38 с головой и деньгами быть не женат???
а жена в Европе
Просто каралева• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Я постаралась описати людину. І про спілкування написала, що було цікавим. Для мене це звичні речі. Тому хто робить таке і плюс цікавий привертає мою увагу. Повірте не для всіх чоловіків це звичайні речі, особливо із сайту. Ті мене не цікавлять, я і теми про них не створюю
Автор, все правильно пишете. Дівчатам, які не сиділи там (або сиділи 2 дні/місяці) не зрозуміти. Я була на СЗ довгих 4 роки і ви не уявляєте, як це коли приходиш на зустріч як цукерочка - укладка , легкий макіяж, точена фігурка (над якою пашеш), брендовий одяг та взуття, гарний настрій. І приходить воно з однією трояндою в целофані і тягне на лавку до сусіднього парку
Пацаааааааан• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Вільний. Ніяких натяків на секс. Ще в переписці були розмови що хоче серйозних стосунків, як у мене і написано зразу в анкеті. Не серйозні мені не пишуть, бо я зразу в анкеті указала, що хочу
Не смішіть, те що ви вказали ще нічого не значить. У мене так теж був один 1000% вільний Кирилом звали, каву мені возив на роботу і по кафешках водив. Добре, що на третій чи четвертій зустрічі йому дружина зателефлнувала і попросила сметану додому купити
Він почав мені блеяти, що вони майже не живуть разом, ага, звісно і вишенька на торті, він виявився Юрою, а не Кирилом.
І ще кучу історій може розповісти про псевдо вільних, які на СЗ сидять. В мене, до речі, теж було вказано, що хочу серйозних відносин. Але із 10 писавших, серйозні відносини потрібні десь 1, і то, якщо повезе.
Гравицапа• 15 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
А чим саме він вас так зацікавив? приніс 15 троянд і запропонував поїсти і ви вже заміж готові?
Це єдине, що ви в тексті автора побачили? Те, що була цікава бесіда і довго посиділи, і у чоловіка хороші манери, ви вирішили ігнорувати. Цікаво
Ответ для4есотка
Не знаю ,15 роз на первое свидание,для меня странно ,не видя женщину и не уверен- прийдет ли вообще ,даже по телефону разговора не было ...Зная психологию мужчин -это странно Если,что я обеспеченная женщина и дарили намного больше
Тут прям черным по белому работает по схеме.
У меня так знакомую раскрутили, эта дура деньги большие взяла под залог квартиры ( для любимого под очень крутой бизнес…)
Любимый естественно пропал в ту де секунду, когда деньги получил
Гравицапа• 15 ноября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я удалила себя в гетконтакт, там выдает вот такое сообщение всем по запросу моего номера. Пусть хоть обпишутся )) А по поводу номера в инете, ну такого ещё ни разу не было )
А если у меня не было гетконтакта, то я и удалить не смогу? А то у меня было такое клиент меня по работе подписал, а один с СЗ ,,привет и называет, как я там подписана,, Я аж растерялась, думаю, откуда он знает, где я работаю и что продаю. А потом уже узнала, про гетконтакт.
Ответ дляПолуничка
Ну, Вы же не мужчина автора. Считаю вполне нормальным не давать свой телефон тётке, которую раз в жизни видел
А в чем проблема дать телефон?
Есть черный список, если она окажется неадекватной.
По моему убеждению только 3 варианта есть:
1 Он забыл спросить номер, если автор ему понравилась.
2 Он не свободен.
3 Аферист .
2 Он не свободен.
3 Аферист .
Просто каралева• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Він з літа розійшовся. На сайті по його словам вперше. Реєструвався і видалявся. Я друга з ким зустрічається. В мене трохи є інтуїції уже навчилась трохи розрізняти де чоловіки просто заливають, а де ні. А от тут момент з телефоном інтуіція мовчить)
О, і я у половини була перша 🤭 а знайомилася я більш ніж з 80 в реалі) дивно виходить - вони всі вперше йдуть, а я вже який десяток, з ким же я тоді ходила?))
НЛОша• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
А сколько Вам лет и ему?
Отчебучкина• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
38 років. Наче і відкритий. Під час спілкування і про батьків розказав і де живе він і де вони. І фото в телефоні показував. Було б щось не так, я б запідозрила. От саме цей момент з телефоном мені тільки незрозумілий
Автор, следует меньше думать. Очень рано вы начали думать. Серьёзно. Встреча первая и вчера, а вы уже фантазируете.
Встретитесь еще раз, другой и посмотрите. Только не забывайте о безопасности. Обязательно сообщите своим близким куда и с кем идёте.
ОйЙой• 15 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Легко! Родственник 44года весь положительный и не женат. Деньги, квартиры, должность, все есть. Но в данном конкретном случае скорее всего женат. Возможно, жена выехала и ему просто скучно.
Любящая болтать• 15 ноября 2022
Автор, так истрия Ваша зацепила. Вы обязательно напишите потом её продолжение.
С номером тел - очень странно. Я как-то примерно месяц на сз сидела. Всегда все просили номер тел и Вайбер, чтобы услышать голос друг друга ещё до встречи. Для мужика Ваш голос имеет значение. Да и мне было интересно поболтать. Кста, именно по разговору уже понятно - стоит ли на встречу идти. Фотки могут быть и левые на сз. Но голос выдаёт многие черты человека, уровень его культуры.
Боевая• 15 ноября 2022
Ви завжди так формуєте думки? Навіщо ви повторюєте одне і те саме кілька разів? Трохи треба вас видихнути, бо ви душна. Силоміць ви ж нічого не зробите, тому отримуйте насолоду від спілкування. А далі як буде-покаже час.
Пупуговка• 15 ноября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Яке ’туго йде’, якщо у вас була одна зустріч вчора?
У вас нічого ще й повзти не починало
гроші, бізнесмен)))) треба хапати, шоб нє увєлі)))) головне, щоб не аферист брачний був
Алекс-1022• 15 ноября 2022
Ответ дляHupBaHa
запомните, идя в гости вы не обязаны давать
Удалено администрацией...
Пупуговка• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Любящая болтать• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Так и у меня было написано: исключительно для серьезных отношений. А мне 99% писали про свои несерьёзные намерения. Откровенно предлагали быть любовницей, предлагали встречи для секс развлечений.
В результате у меня сложилось мнение, что на сз для серьезных отношений никто не регистрируется. Ну из мужиков конечно.
Просто каралева• 15 ноября 2022
Ответ дляKusalochka
И что? Мне кажется, если после встречи мужчина продолжает знакомиться с другими второй встречи уже точно не будет) но это мое мнение.
Ви прикалуєтесь? Зі мною зустрічався чоловік з тіндеру пів року і продовжував там сидіти. Дарував дорогі подарунки мені, а шукав там далі хз кого
Просто каралева• 15 ноября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А я никогда не встречалась не поговорив по телефону. Мне важно услышать человека, его голос, интонацию, интересно общаться или нет, как человек строит предложения. Это о все таки кое о чем говорит. Без разговора по телефону я не встречаюсь. Так что каждому свое )
Ви умнічка! Я ще й по відеозв’язку спілкувалася - не повірите , але були й косоокі та інші 😟 не йшла на побачення
Kusalochka• 15 ноября 2022
Ответ дляПросто каралева
Ну так это вы. Я бы не согласилась трахаться с мужиком за подарки и быть одной из.
Белая котичка• 15 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
А в разводе также быть не может?))
Додекаэдр• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Так я і питаю про цей момент тут. Коли для мене щось не так, я не тягну резину і зразу ставлю крапку без цих зустрічань. А тут не розумію чи так і далі продовжувати зустрічатись і цей момент з телефоном поки упустити? Чи це дійсно неправильний дзвіночок якийсь?
Я думаю, вам потрібно зачекати, я би порадила ініціативу залишити на потім, бути зацікавленою і демонструвати це, але телефонами обмінятися має запропонувати він , на мій погляд
Я б такое не носила, но продаю• 15 ноября 2022
мои рекомендации по СЗ
1) купить ’левый ’ номер для СЗ и использовать только его
2) никогда не говорить, где вы живете, тем более, чтобы вас не забирали у подьезда
3) обменяться телефонами до встречи и выйти в видео-чат, увидеть его по видео, может не придется тратить время на встречу)
4) закинуть фото с СЗ в гугл поиск по фото- погуглить, может найдете его соцсети и тд
5) закинуть номер его в гетконтакт, и также погуглить
6) после первой встречи не строить иллюзий, как вы вместе растите детей)
Леди Г• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Та я вже шишки набила за два роки що розлучена. Уже не така наївна як колись)) Дякую
не наивна но верит в принцев)))
та обычный женатик или импотент.
ПлакалаВАвтомобиле• 15 ноября 2022
Ответ дляПросто каралева
Уявила. Жах..!