маминаБубочка• 15 ноября 2022

Подивіться на чоловіка з СЗ зі сторони

Познайомились на СЗ. Було трохи спілкування. Запропонував зустрітися. Приїхав за мною. Привіз 15 гарних троянд. Відчиняв двері, поїхали в той заклад, який вибрала я. Кавою не обійшлося, настояв щоб замовили ще їсти. Було досить цікаве спілкування. Провели там декілька годин, він ще хотів довше, я вже вирішила, що для першої зустрічі достатньо. Він забезпечений, нормальний і адекватний, свій бізнес. Що мені сподобалось, що простий і без понтів. Під час вечері йому зателефонували по роботі, в процесі розмови він мені жестами показував, щоб я вибачила, що важливий дзвінок. Розмовляв при мені. Відвіз додому. На прощання спитав, то як далі, чи хочу я продовження спілкування. Я сказала що він мені цікавий і не проти ще зустрічі. Потім написав, що був дуже гарний вечір. Наче видно було, що зацікавлений. Але складається відчуття, що до кінця не знає як себе правильно вести. Момент, що ми так і не перейшли з переписки на сайті в телефон. Він його в мене не питає, я сама теж не пропоную. Чекаю його ініціативи. От він наче і пише, цікавиться як я і як день. Але якось незрозуміло з телефоном, чому не бере. Ще коли віз додому, то сказав, що йому комфортно зі мною і щоб вибачила, якщо він дуже розслабився поруч. Зустріч була вчора. Він мене зацікавив. І от я думаю, що мені робити. Чи проявляти більше самої ініціативу в чомусь? Чи пустити все на самотік? Чи бувають чоловіки, які зацікавлені, але трохи тугі? Чи таких не буває, а номер не просить, бо не настільки хоче. В мене такого ще не було, що наче є зацікавленість в обох, але трохи туго йде.
Яичница с беконом• 15 ноября 2022
настільки ми вже не віримо і не довіряємо чоловікам... у всьому підвох шукаємо
автор маминаБубочка • 15 ноября 2022
Ответ дляОбнемашечка
А які в нього були фото? Просто цікаво. Як такі чоловіки виглядають на сз
От фото були не дуже привабливі. Одне в повний зріст і друге обличчя в машині. І зовнішність в нього на любителя. В анкеті нічого не написано. Зазвичай я таких не лайкаю, бо хто нічого про себе не пише, зазвичай з такими у мене голяк. Але тут чомусь лайкнула. Він написав мені в першому повідомленні, що приємно буде познайомитись, бо в нього теж серйозні цілі як і в мене. Так якось і закрутилась спілкування. І спілкувався він як звичайна людина, не шаблонно і нічого зайвого.
Рассказница• 15 ноября 2022
Мой на первое свидание меня вообще в бар пригласил и никаких цветов. Второе ресторан но тоже без брони. Третий спа отель на выходные. Четвертое прогулка в лесу и ресторанчик уютный. Пятое к себе в дом. Шестое 4 дня в путешествие в другую страну где и рестораны, и все что хочу) Тоже с Тиндера, но европеец. Аккаунт удалил после спа))) Никаких цветов и подарков не было, а также разглагольствований про серьезность намерений. Вообще ему не писала и не пишу. Лайкал сам, пишет сам, предлагает все и организовывает сам.
к.Буланова• 15 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
А чим саме він вас так зацікавив? приніс 15 троянд і запропонував поїсти і ви вже заміж готові?
на фоне обычных типов с СЗ это уже ого-го
к.Буланова• 15 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Автор, только причитала и первая мысль - он женат. Ну как может мужчина в 38 с головой и деньгами быть не женат???
так и не женат наверное потому, что с головой и деньгами)
бювет_в_обед• 15 ноября 2022
Варианты :
-Ещё присматривается , хочет понять нравитесь или нет , не уверен ещё
-Не даёт номер, потому что , если разонравитесь ему скоро, то что бы не лезли к нему с писаниной и не навязывались
- Женат

Ни в коем случае не быть прилипалой инициативной с выспрашиванием его телефона - сбежит.
автор маминаБубочка • 15 ноября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
это точно, обязаловка, зависимость. автор, вы замужем были?
Була. Два роки як розлучена. Чоловік був хороший і щедрий. Але проміняв мене на іншу. Зустрічалась після розлучення з чоловіком з тіндера теж забезпеченим і щедрим, але не вийшло. Це не перший хто запрошує в ресторан, возить і дарує квіти. Але були різні моменти, що мені не подобались. А тут наче все в ньому на перший погляд нормально. Так, я на таких звертаю увагу, бо інші, які не хочуть вкладатися мене не цікавлять. А їх на сайті більшість. Тому саме такі чоловіки щедрі і прості це прям дефіцит на сайті. Не хочеться таких втрачати, зробивши щось неправильно. Тому намагаюсь розібратись що до чого з цим телефоном
Этожзвяздаяегообожаю• 15 ноября 2022
Ответ дляспАНЯ
Но телефонами сразу обменялись?
Конечно, позвонил на следующий день, а через день встретились
Едимнаморе• 15 ноября 2022
Ответ дляДеловитая
Если он козерог, то может))
Ну и потом повылазит куча моментов
Та ладно. Мне Козероги очень подходят. Но я дева, оба земных знака
автор маминаБубочка • 15 ноября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Так а хоть поцелуи были?
Ні, він не ліз з цим
автор маминаБубочка • 15 ноября 2022
Ответ дляZir-K
Удалено администрацией...
Я не зрозуміла які я висновки маю зробити із вашого посту. Так, чоловік зустрів іншу-не я перша, не я остання. І що тепер? Я не маю права вибирати того з ким хочу бути щасливою? Чи я всіх маю ставити тепер під один шаблон, поки один чоловік так зі мною вчинив? Чи я маю погоджуватись на першого хто проявив увагу? Я спостерігаю і стараюсь вибирати із тих хто мені довподоби.
Пирожкиня• 15 ноября 2022
Ответ дляк.Буланова
+ миллиард.
Чисто принц.
Но мне почему то кажется что женат. Поэтому и контакты не даёт.
Бронетапок• 15 ноября 2022
Краще скажіть, що за сайт
автор маминаБубочка • 15 ноября 2022
Ответ дляЛеди Г
не наивна но верит в принцев)))
та обычный женатик или импотент.
Діло в тому, що я вже зустрічалась з тіндера з хорошим, забезпеченим. Там таких можна зустріти, хоча це і рідкість. А те що вже потім не складається, то це звичайні життєві ситуації. Тут уже як повезе, щоб всі разом зійшлися. Тому так, ще до кінця не розчарувалась в хороших чоловіках.
zztop-b844• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
zztop-b844• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
автор маминаБубочка • 15 ноября 2022
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
Так я дивлюсь на комплекс. Щедрі, але без хорошого відношення мені не підходять. Як і навпаки. Яка система? Один раз булу «надоела». Я і сама себе нормально накормити можу. Але і чоловіка шукаю не нижчого від себе рівня. Мені треба щоб було комфортно, а не просто щоб було. І вас мені було б приємніше читати без вашого тикання)
автор маминаБубочка • 15 ноября 2022
Ответ дляzztop-b844
Удалено администрацией...
І яке ж це в мене таке положення цікаво?)
бювет_в_обед• 15 ноября 2022
Ответ дляБронетапок
Краще скажіть, що за сайт
Автор писала : Тиндер
Додекаэдр• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Не звертайте уваги. Це якась дивна і нечемна людина
Этожзвяздаяегообожаю• 15 ноября 2022
Ответ дляДодекаэдр
Возможно мужик, который учит автора подбирать все, что плохо лежит. Ну такое, шо попало )
Бусурманша• 15 ноября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Мені наприклад ,неприємно їсти на першому побаченні з незнайомою людиною. Хіба що кава, десерт і то....
Это только ваши личные комплексы и страхи
Жена брата Админа• 15 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Автор, так истрия Ваша зацепила. Вы обязательно напишите потом её продолжение.
С номером тел - очень странно. Я как-то примерно месяц на сз сидела. Всегда все просили номер тел и Вайбер, чтобы услышать голос друг друга ещё до встречи. Для мужика Ваш голос имеет значение. Да и мне было интересно поболтать. Кста, именно по разговору уже понятно - стоит ли на встречу идти. Фотки могут быть и левые на сз. Но голос выдаёт многие черты человека, уровень его культуры.
Обьясните , какое значеним имеет голос для него? Как по мне, голос вообще не информативкн, в отличиии от фото
Этожзвяздаяегообожаю• 15 ноября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Более информативен, чем фото. Фото может быть 5-10летней давности. А голос это то, как человек общается сейчас. Человек может заикаться, быть тупым, материться, иметь блатной сленг
Этожзвяздаяегообожаю• 15 ноября 2022
И да, встречала красивых мужчин, но до тех пор, пока они не открывали рот. И наоборот - с такой харизмой, что во время общения внешность уходит на второй план
Шаленчиха• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Зараз вам zztop-b844 напише: ’не перебирай коментаторами, залишишся без жодних коментарів, навіть без тикання’ :)
Це така логіка -- хапати будь-що.
Оля_с_киркою• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Він з літа розійшовся. На сайті по його словам вперше. Реєструвався і видалявся. Я друга з ким зустрічається. В мене трохи є інтуїції уже навчилась трохи розрізняти де чоловіки просто заливають, а де ні. А от тут момент з телефоном інтуіція мовчить)
Я после развода также искала нового мужчину на СЗ. Выделила для себя четверых и начала общение. Ходила на встречи (без интима).
Пока не поняла, кто мне подходит, никому не давала свой номер, предлагала общаться на сайте. Не хотела, чтобы звонили не во время, писали постоянно. В общем, держала на небольшой дистанции.
Может, и у вас мужчина тоже пока выбирает. Между вами и еще кем-то.
Му ма му ма му• 15 ноября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
и в 48 может скажу я вам)
Му ма му ма му• 15 ноября 2022
Ответ дляЭлька-Карамелька
Може бут розведений. Може жінка була лінива, безініціативна, алко-залежна чи непридатна до сім‘ї з дітьми.
а можливо йому не треба була сімя та діти))) ви що думаєте мало чоловіків зациклених лиш на собі?)
Омлетик• 15 ноября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Раджу вам стати на паузу і спостерігати. Зараз важко сказати, що він таке є. Може бути 50 на 50. Тільки з часом ви зрозумієте. Що ваше, буде з вами.