Сама не знаю• 15 ноября 2022

Хтось вивозив тварину, кота, з Китаю

Яка процедура
Там такі гарні породи котів, з круглими оченятами, у нас таких немає
У брата буде робоча поїздка до Китаю, хочу попросити щоб привез кошеня
Можливо хтось знає процедуру вивозу. Він буде там близько 2х тижнів, чи встигне оформити документи?
Из Хацапетовки• 15 ноября 2022
Для начала погуглите, разрешен ли вывоз конкретной породы, чтоб брат не сел за контрабанду.

Брюнетка в Мармеладе• 15 ноября 2022
У нас стільки покинутих тварин, врятуйте життя, будете любити, незважаючи на форму очей.
Я такая боевая• 15 ноября 2022
Цены знаете?
Я такая боевая• 15 ноября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
++++

Тот же кот Степан - вот это мимика и глазки. Обычный уличный кот.
Муроводчица• 15 ноября 2022
Брат Натальи Мичковской привёз в Киев из Китая двух котов. У него какие-то нюансы были при выезде, писал в инсте.
Кстати, его китайские коты найденные, бездомные были.
Брюнетка в Мармеладе• 15 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
++++

У мене самі звичайні котики з вулиці, я їх не обирала, просто рятувала їм життя, вони дуже гарні! А ще виховані, добрі та розумні! Дуже рада, що вони прикрашають мое життя своею любов´ю.
Я такая боевая• 15 ноября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Да, так и есть)
Хомяк с пастой• 15 ноября 2022
Ви хочете багато витратити на доставку а інші клопоти? Може й правда, краще допоможіть місцевим котикам, від цього залежить їх життя, а ті, з Китаю, проживуть добре і без Вашої допомоги. І чи перенесе тваринка таку дороге, чи зможете забезпечити кормами, на яких звикла жити(китайськими якимись)?
Белоснежная• 15 ноября 2022
Какие это особенные китайские коты? Экзоты-экстремалы или персы со стрижками?

автор Сама не знаю • 15 ноября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
я знаю, дивлюсь кожен день в групі волонтерів та жоден не чіпляє, так шоб ах, а ось ці коти з відео у тік тоці чи фейсбуці - вони такі неймовірні, круглі оченята, самі такі як іграшка...
автор Сама не знаю • 15 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Цены знаете?
нуууу, в мене ж брат їде - буде мені подаруночок )) там ціни не космічні, я була в Китаї, 10 років тому - там цих котів, цуценят ,там у кожної людини є собака, дуже багато різних маленьких порід. Ціни точно не космос
Брюнетка в Мармеладе• 15 ноября 2022
Ответ дляСама не знаю
Розумію, треба піти до притулку та особисто контактувати, тим паче не всіх тварин виходить гарно сфотографувати, у мене тільки одна така фоьогенічна ’Зірка’, а всі інші на фото не дуже гарні, а у житті круті.
автор Сама не знаю • 15 ноября 2022
Ответ дляБелоснежная

https://m.youtube.com/watch?v=chyMdnDFgUQ
ні, не такі
katya-lucky• 15 ноября 2022
Покажите уже этих чудо котиков.