Анастасия К.• 16 ноября 2022
Ответ дляNata.t.1970
Вот тоже не понимаю таких:сами сидят за границей и оттуда нас поучают Что делать...
А с каких пор Киев это заграница?
Мой ребенок сегодня сидел в бомбоубежище школы 4 часа.
Анастасия К.• 16 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Так ви ж не з України, рашатролям ще не розказувала.
С агрессивными фантазерами тоже не желаю вступать в дискуссию.
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
По-перше, над скрінами написано, про що вони. Не хочеш бачити - не відкривай! По-друге, тебе забула спитати, що мені і куди тягнути. І по-третє, якщо вмієш спілкуватися тільки образами і агресією, співчуваю, бо такі люди завжди нещасні.
Анастасия К.• 16 ноября 2022
Ответ дляVot
Не мараетесь
Ответ дляkirpichenko
Єх как же без паники.
Ви знаєте до мене лиш сьогодні дійшло , що я в мене була вчора паніка. Чоловік каже, що теж сьогодні зрозумів, бо паніка в мене проявляється ПІСЛЯ події(поки небезпека -я зібрана, дуже, а коли небезпека минає- розклеююся, розкисаю, з´являється тривога, капризи). Я вийшла з бомбосховища на роботі, а навколо пітьма, ще з колегою сміялися, що сюжет до Апокаліпсису..., якось добралася до дому з колегами (працюю то я за містом, добратися було вкрай важко, але один одному допомагали і підтримували, з´явився транспорт, підвезли), а потім в душі стало дуже неспокійно, випила корвадолу і заснула.