Галябалована• 15 ноября 2022
Водійське посвідчення
Дівчата або хлопці, хто навчався на курсах водіння і здавав екзамени за новими правилами скільки вам сказали повинно пройти часу від здачі теорії до здачі практики? Бо мене сьогодні чесно кажучи шокували терміном в 2 місяці. Це при тому що навчання у нас почалося в кінці липня з розрахунком на стару програму у 2,5 місяці. Практику проходила паралельно з теорією і вже давно її пройшла. Теоретичний іспит здала в кінці жовтня і тепер просто сиджу жду. І просто в шоці з цього всього, півроку пройде поки посвідчення отримаєш. Це в Дніпрі.
ОхиИВздохи• 15 ноября 2022
Після здачі теорії 35 днів практичних занять. Після того здача водіння.
Галябалована
• 15 ноября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Чому саме 35 днів? Календарних, робочих? Чим це регламентовано?
Галябалована
• 15 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
У мене в 1 день і практика і теорія, київ
Це за старою програмою, а зараз треба здати теорію, пройти навчання з водіння, а потім практичний екзамен
ОхиИВздохи• 15 ноября 2022
Ответ дляГалябалована
Чим регламентовано не знаю. Це я цікавилася для доньки, вона влітку піде навчатися. Про 35 днів практики мені озвучили в автошколі.
Галябалована
• 15 ноября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Зрозуміло, дякую!
Чучело-Мяучело• 15 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
То було раніше. Зараз без здачі теорії не допускають до практики.
В мене в п´ятницю 11.11 був останній урок з теорії, то сказали, що на практику виділяється 16 уроків, але не менше 2 місяців з початку практичних занять.
Бюст Березуцкого• 15 ноября 2022
Это новые правила, раньше все день в день сдавали. Неудобно сделали.
Галябалована
• 15 ноября 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Тобто Вам також 2 місяці треба чекати до екзамену, навіть якщо Ви ці 16 занять за місяць відходите
Пушап Ми• 15 ноября 2022
ВОДІЙКИ 🇺🇦 - жіночий телеграм-канал про авто та його обслуговування. Тести ПДР. Корисна інформація, лайфхаки і практичні поради. Обмін досвідом. Гумор.