Йосип_молодий• 15 ноября 2022
У Вас были мужчины, от которых вы ожидали дикий безудержный секс, а по итогу
Пришлось брать инициативу в свои руки?
КарамбОлька• 15 ноября 2022
Ні, я ніколи нічого не очікувала, наііть не думала очікувати, вони всі різні
Ms. Похвала• 15 ноября 2022
Мужчины, от которых я ожидала дикого безудержного секса, но ожидания не оправдались - да, были. Но я не брала инициативу в свои руки
Непонятно• 15 ноября 2022
Да был у меня недавно пацан молодой, говорил мне что он умелый акт с большим опытом, а по факту оказалось что так себе, ну я его научил.
Кашпо• 15 ноября 2022
Був один. Зовні такий
. З сильними руками. Харизма так і віє. Очікувала оце попереду ніч без сну.
. І розмір супер. Тільки от стояв через раз, і щось таке(((( після чого одна емоція ’ оце все?(((’
Нічого в свої руки не брала.
А був навпаки. В тяжкий емоційно період почав проявляти знаки уваги чоловік старший від мене в половину. Нічого особливого в ньому зовні. І в якийсь момент здалася. Поїхала з ним на відпочинок. Думаю ’ ну за ці три дні якщо раз і буде - переживу’. Боже
, я вперше в житті дізналася що таке оргазм, всі три дні було і по декілька разів вночі і вдень. І таааак. Що навіть погодилася я з ним ще декілька разів зустрітися.
. І розмір супер. Тільки от стояв через раз, і щось таке(((( після чого одна емоція ’ оце все?(((’ Нічого в свої руки не брала.
AnnLipa123• 15 ноября 2022
У мене колись був. Спортсмен, накачаний, такий прям , як в кіно красунчиків показують. А таке враження було, що на мене впала шафа і з неї випав малесенький ключик🤦♀️а я ще й запитала в кінці через хвилин 5- так оце що все? І чого наші стосунки не склалися ?😂
Прилипало• 15 ноября 2022
Ответ дляНепонятно
От мені просто цікаво. У вас шо, своїх гейськіх форумів немає?
Непонятно• 15 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Меня тут все любят
А там не очень.
Прилипало• 15 ноября 2022
Ответ дляНепонятно
Меня тут все любят
А там не очень.
Не всі. І ти не справжній гей
Непонятно• 15 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Не всі. І ти не справжній гей
Может и не все, но я правда гей.
Библиотекарь• 15 ноября 2022
У меня подруга есть, ей понравился мужчина в главном офисе и она его решила покорить. Подтянула компетенции, выбила перевод в главный офис (у нас в городе у нее квартира, там сняла), там его охмурила - море энергии.
Звонит, смеётся, что увеличение дохода она хоть почувствовала))) В штанах у мужика было сооовсем не густо