Плаття-терапія• 15 ноября 2022

Росія вдарила ракетами по Польщі! Підтверджено

Дівчата який жах!
nata.ant• 15 ноября 2022

автор Платье-Терапевт • 15 ноября 2022
Орки вже пишуть що то зірвалась ’зернова пиль’ на сушарці на елеваторі
Які ж кончені!
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляnata.ant
Так Польша повина пидтверлить,а вона на данный момент не пидверждае
вони на позачергових зборах, які скликав прем´єр.

підтвурджувати офіційно, я гадаю, вони будуть вже з готовою реакцією, якимсь рішенням. Я не думаю що офіційні особи Латвії стали би висловлювати співчуття й впевнювати в готовності захищати нато без підтвердження. https://twitter.com/Pabriks/status/159258850539354...
AngyRed• 15 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
Я це розумію... просто біль від усвідомлення цього поділу на більш цінне і менш цінне життя. Може, я наївна... Наші хлопці захищають ці НАТівські дупи, а вони
дивний коментар.

мої близькі захищають свою українську землю, а не натівські дупи.
ИринаКа• 15 ноября 2022
Естонія готова захищати кожен сантиметр території НАТО. Ми повністю солідарні з нашим близьким союзником Польщею’, - МЗС Естонії
Авокада• 15 ноября 2022
так то побочка...они не хотели,но так получилось...
и вообще это не русня,а мы провоцируем.
LudaSHOPSale• 15 ноября 2022
Ракетний удар по польскому селу Пшеводів (Przewodów) та вбивство польских громадян країни члена НАТО достатньо для передачі F-16, ATACAMS та БПЛА MQ-1C Grey Eagle чи ще ні?
Всі ж прекрасно розуміють, якщо РФ побачить, що реакції по факту не буде - то у наступну хвилю ракетних ударів, російські ракети будуть вибухати на терріторії Польщі і не тільки - постійно.
Mozarella• 15 ноября 2022
Да раша прощупывает почву, будет ли реакция на обстрел или схавают
Sara-a• 15 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Симоньянша уже сказала , что у Польши свой Белгород появился
Если уже и такой позор проголотит нато, то есть сомнения в его существовании

ИринаКа• 15 ноября 2022
Вероятность, что современная российская ракета так сильно уйдёт с курса примерно такая же, как встретить на улице живого динозавра.
5. По сумме аргументов, с высокой долей вероятности это либо украинская ошибка, либо польская провокация. Или британская.

Он воно як
автор Платье-Терапевт • 15 ноября 2022
Ответ дляИринаКа

Он воно як
Ну а що вони ще скажуть
Решка7777• 15 ноября 2022
бедная Украина
по нас летает(
petitrose• 15 ноября 2022
Ответ дляИринаКа

Он воно як
Та они ж криворукие, и ракеты у них кривые - може, хотели прямо в границу попасть та трохи промахнулись суки
JuliaGluhenko• 15 ноября 2022
Ответ дляПоля Дяченко
Так 2 версии уже. По типу-российская ракета или наша с ппо, неправильно направленная
А я все думаю,что русня на сей раз в свое оправдание придумает?Вы где эту версию нашли?
Sara-a• 15 ноября 2022
А вот и мэмчики пошли )
Позорище
fruhling007• 15 ноября 2022
Ответ дляAngyRed
дивний коментар.

Напевно, дивний. Настрій сьогодні дуже дивний... Деструктивний. Хочеться, щоб усі відчули в світі той біль, який переживають українці. Не можу змиритись із тим, що за кордоном життя йде, як раніше, а у нас - сотні ракет, відсутність світла, гинуть люди, абсурд і сюр у 21-ому столітті. Я не з тих, хто хотів би, щоб у сусіда теж не було світла, коли у мене немає, але з тих, хто хотів би, щоб цей сусід, образно кажучи, вимкнув веселу музику, коли у мене похорон. Європа зараз весела і безтурботна, коли Україна бореться за свою незалежність і право на життя. Хочу щоб ненависна рашка перестала існувати враз, від ядерного вибуху, метеору, байдуже... а Європа, щоб скинула свої нарешті маски занепокоєння і економічні вигоди і просто хоч щось зробила. Напевно, настрій такий, як 24 лютого, коли чекаєш на реакцію, допомогу і підтримку і офігіваєш від їх відсутності.
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
якби ми самі свої життя більше цінували то мали б оборонний комплекс і власну зброю, а не ходили б просити. Ба більше, рашка може й не напала би, бо вона нападає на слабкість, не на силу. Завжди треба з себе починати. Інші країни перш за все звітують до своїх платників податків.
petitrose• 15 ноября 2022
Пора засылать к путлеру спецагента из НАТО
alina 94• 15 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Я не зрозуміла,коли це сталося?Під час масованоі атаки чи пізніше?Реакція якась млявенька ,мені здається(

JuliaGluhenko• 15 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Так не питання в тому, хто запустив, питання в тому, чи захотять вписуватись? Бо якщо не захотять, то варіант є списать то на нас.
Цінність життя жителя Нато трохи вища :)
Что вас так радует?
olga_lk• 15 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
99 % все равно ничего не будет, будут обеспокоены и погрозят пальчиком, ну может быть оружие еще дадут нам
alina 94• 15 ноября 2022
Поляки всі впевнені на 100% ,що НАТО їх захистить.Щось починають сумніви закрадатися.Видно доведеться нам Польщу захищати)
petitrose• 15 ноября 2022
Я таки, думаю, объявят шо ракеты были от нашей ПВО и делу конец. НАТО сохранит красивое лицо
Anna83• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Полетит вслед за конвенцией ООН.
НАТО будут очень встревожены и не более, так как если будет ответка, начнется ядерка, а это никому не нужно...
Sara-a• 15 ноября 2022
Ответ дляpetitrose
Скорее всего
Гура пишет
❗️ Хорошо .
Давайте так .
У вас есть владение , на этом владении живут люди .
За забором происходит война , смерти, прилетает что-то , рядом с вашим владением .
Вы как хозяин территории , естественно ставите ПВО вдоль границ .
Тут прилетает и убивает людей на вашей территории .
Вопрос первый !
Как ПВО не сработало ?
Вопрос номер два , почему вы тянете с ответом ?
Ответ первый , преб**ли в стиле арестовича.
Ответ номер два , не желание вступать в войну одним государством, а США пока не получит пряники в виде нефти , газа или договоренности, вступать не будет .
Поэтому я и говорю , проще всё на нас сбросить .
Завтра мы уже всё узнаем
Поля Дяченко• 15 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
В телеграми-канале Никвести. Вот сам текст
Польський OSINT-аналітик Ярослав Вольський пише, що може бути 2 версії:
а) удар нанесений російською ракетою
б) удар нанесений ракетою ППО України, у якій нібито не спрацював ліквідатор.

Але характер вирви та відсутність уламків тягача та причепа на його думку вказує на перший варіант — удар російською ракетою.
ИринаКа• 15 ноября 2022
Здається мені, що з цього роя не вийде ніху@
Olgusya• 15 ноября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Ніхто нам нічого не передасть. Вони посилять своє ПРО і все
PtashkaO• 15 ноября 2022
В 20:00 по Варшаві, воєнна авіація, по тривозі в повну бойову готовність.
Такого рівня не було ніколи за всю історію.
ВалюШок-d20a• 15 ноября 2022
Жаль погибших людей