Дівчата який жах!
Ответ дляМаркуська
Это конечно ужас,НО может после этих ракет нато не будет наблюдать как уничтожают нашу нацию а приймут что то стоящее,да сотрут их
❗️В Брюсселе ожидается обращения Польши к НАТО. Реакция НАТО будет зависеть от заявлений Варшавы о принадлежности упавших ракет, — СМИ со ссылкой на дипломатический источник в Брюсселе
Украина Online | Подписаться
ShellyBelly• 15 ноября 2022
Ответ дляfruhling007
Напевно, дивний. Настрій сьогодні дуже дивний... Деструктивний. Хочеться, щоб усі відчули в світі той біль, який переживають українці. Не можу змиритись із тим, що за кордоном життя йде, як раніше, а у нас - сотні ракет, відсутність світла, гинуть люди, абсурд і сюр у 21-ому столітті. Я не з тих, хто хотів би, щоб у сусіда теж не було світла, коли у мене немає, але з тих, хто хотів би, щоб цей сусід, образно кажучи, вимкнув веселу музику, коли у мене похорон. Європа зараз весела і безтурботна, коли Україна бореться за свою незалежність і право на життя. Хочу щоб ненависна рашка перестала існувати враз, від ядерного вибуху, метеору, байдуже... а Європа, щоб скинула свої нарешті маски занепокоєння і економічні вигоди і просто хоч щось зробила. Напевно, настрій такий, як 24 лютого, коли чекаєш на реакцію, допомогу і підтримку і офігіваєш від їх відсутності.
Ми теж безтурботно жили,коли в Чечні і Грузії вбивали невинних людей. Та що Чечня, ми спокійно жили,коли у нас війна вже 8 років. Тому не треба ось цього лицемірства зараз про:’безтурботне життя в Європі’(раптом що,я в Україні,нікуди не виїжджали) ми потрібні лише самим собі. І тому завжди буде комусь весело,коли у когось горе. Ви хочете співчуття від людей,які ментально відрізняються від нас,а те що у нас під носом бачите не хочете. Навіщо Вам хтось? У нас у сусіда світло не вимикають,то наші люди просто ’на говно исходят’(не знаю як українською),а ви про європейців говорите
LudaSHOPSale• 15 ноября 2022
Наши пво патались сбить польские
’
Уламки двигуна 48Д6 ракети серії 5В55 українського комплексу С-300П, знайдені сьогодні в Польщі. Вони впали разом з російською крилатою ракетою, котру наші Повітряні Сили намагалися збити, прикриваючи таким чином територію Польщі від можливого удару агресора.
’
Ответ дляLudaSHOPSale
Наши пво патались сбить польские
’
Какие польские…
Ответ дляLudaSHOPSale
Наши пво патались сбить польские
’
Польские ракеты на нас летели ?
fruhling007• 15 ноября 2022
Ответ дляShellyBelly
Теж увесь час в Україні, була 2 дні за кордоном на вихідних весною... Байдуже як Ви це будете оцінювати: ’лицемірство’ чи ні. Якщо після сьогодні ніякої реакції не буде і рашисти будуть писати свої гидозні коментарі далі, то ’зупиніть, будь ласка планету, я вийду’.
Ответ дляShellyBelly
Я вам більше скажу. Пішла в польські канали, а там наші, які не планують повертатися, переживають, щоб у Польщі нічого не було, краще, щоб як є, в Україні
А ми чогось від інших хочемо...
Ответ дляLudaSHOPSale
Наши пво патались сбить польские
’
В любом случае
Если даже наши сбили , то она ж в Польшу летела
Ответ дляИринаКа
А ми чогось від інших хочемо...
Отаке гімно, уявляєте.
Нагадує ситуація як одна шмара виїзджала в Канаду і готувала в Європі для цього всі документи і чекала дозволу. Сама з Київ обл. А тут рашисти виходили з області раптово, і воно, сука, переживало, що може не встигнуть і їй відмовлять. Хотіло, щоб ще трохи війна тут в області продовжилась
Donnafugata• 15 ноября 2022
Моя думка, що нічого не буде, замнуть. Весною теж безпілотник з бомбою залетів і вибухнув аж під Загребом. Причому пролетів територією декількох країн НАТО.
І що, хіба була якась реакція? Пару днів поговорили в новинах і забули.
Ответ дляDonnafugata
По ходу нато это миф
Зато пуйло тварь , сейчас распоясается, поняв , что от нато никакого ответа не будет
Ответ дляSara-a
В любом случае
Ну, впевнена, це був незапланований ляп.
Ми занадто великі надії покладаємо на це прикре непорозуміння, нажаль.
Ніхто не буде влаштовувать відповідь. От якби це завтра повторилось і ракета прилетіла центральніше, то діло б може пішло...
Donnafugata• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
По ходу нато это миф
Так, прощупують почву. У випадковість не вірю. Це було спеціально так скеровано ’під шумок’.
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Ничего не будет
Очень хочу ошибаться и чтоб рашу забросали ракетами !
между 5 статьей и ничего не будет есть масса других опций. Например, как минимум, закрытие неба над Украиной возле границ стран НАТО или поставки новго, более сильного оружия. Что-то будет по-любому, я думаю. Мир замер в ожидании.
Ответ дляMashaizDusha
Та хоч спать не лягай така інтрига