Плаття-терапія• 15 ноября 2022

Росія вдарила ракетами по Польщі! Підтверджено

Дівчата який жах!
alina 94• 15 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
между 5 статьей и ничего не будет есть масса других опций. Например, как минимум, закрытие неба над Украиной возле границ стран НАТО или поставки новго, более сильного оружия. Что-то будет по-любому, я думаю. Мир замер в ожидании.
Ну таке,стурбованість якась буде..(

MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляnata.ant
Таке і кажуть на даний момент
кажуть хто саме? ви поточнюйте. рашка - так, вона так і каже. але нащо її брехню цитувати.
Sara-a• 15 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
Это атака на страну нато и должна вступить в силу 5 статья
Все остальное трусость.
ИринаКа• 15 ноября 2022
Двоє загиблих поляків, пару уламків ракет - це все, що треба, щоб світ забув, що сьогодні по Україні випустили сотню ракет. Цій планеті точно потрібна перезагрузка чи якийсь метеорит, щоб всіх і разом. Люди - це інфекція планети.
il-mari• 15 ноября 2022
Ні, ракетна атака рф по Польші це не п´ята стаття НАТО.

Суть нападу в тому, що він повинен бути усвідомленим та мати на меті саме знищення інфраструктури, сил, засобів, населення або промпотенціалу члена Альянсу. Вочевидь ракета залетіла помилково. До того ж рф не бажає окупувати територію Польші або бомбардувати її свідомо. З точку зору Альянсу захист Польші в такому разі - більш міцна ПРО.

Все.

Ну це офіційно. А неофіційно вже як піде.

Упд. Можливо що тупорилі відмазки рф типу «це українці» або «це провокація» дозволять Польші зобразити дії рф як умисні і тоді буде якась інша реакція.
Liliia2007• 15 ноября 2022
Ответ дляShellyBelly
Ми теж безтурботно жили,коли в Чечні і Грузії вбивали невинних людей. Та що Чечня, ми спокійно жили,коли у нас війна вже 8 років. Тому не треба ось цього лицемірства зараз про:’безтурботне життя в Європі’(раптом що,я в Україні,нікуди не виїжджали) ми потрібні лише самим собі. І тому завжди буде комусь весело,коли у когось горе. Ви хочете співчуття від людей,які ментально відрізняються від нас,а те що у нас під носом бачите не хочете. Навіщо Вам хтось? У нас у сусіда світло не вимикають,то наші люди просто ’на говно исходят’(не знаю як українською),а ви про європейців говорите
Ви праві. Стовідсотково праві. Але... б..ха, зараз людство дійшло до межі. Ми всі помилялись. Я особисто. Я просто була як зараз НАТО, дуже занепокоєна. Це моя особиста вина. Але зараз ми всі отримуємо грандіозний урок про те, що буває, коли немає чітких стопів. Коли дозволено. Коли безкарно. Зараз все людство має сказати чітке ’досить’. Інакше ми самі себе знищимо. Зовсім незабаром. Чому ж, блін, всі продовжують мовчати???
РойЛеля• 15 ноября 2022
Ответ дляalina 94
Ну таке,стурбованість якась буде..(
Але, погодьтеся, з´явилась якась надія
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Все остальное трусость.
по-хорошему и за сбитый боинг должны были порвать их на британский флаг. Будем надеяться, что хоть какие-то яйца отрастили к сегодняшнему моменту.
Яся222• 15 ноября 2022
Если НАТО уже приняло решение вступить в войну, то это повод. Если нет, будут очень обеспокоены и т.д.

Sara-a• 15 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
Та уже все ясно
Боинг номер 2
❗️ Белый дом заявляет, что не может подтвердить сообщения, поступающие из Польши
lilu502• 15 ноября 2022
Арестовіч каже, що нічого не буде))) В цьому я з ним солідарна. На жаль...
Sara-a• 15 ноября 2022
Ответ дляЯся222
Озабочены не более
starlink• 15 ноября 2022
Я думаю тоже, что ничего не будет.
Поговорят и всё
alina 94• 15 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
Але, погодьтеся, з´явилась якась надія
Чесно ,подивилася на «миттєву» реакцію і зрозуміла,що нічого нового не станеться.Ну може папа римський молебінь якусь проведе..
MashaizDusha• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Та уже все ясно
Боинг номер 2
слушайте, дайте время людям, они может долго запрягают но быстро едут потом. На Западе ответ НАТО военный по россии общественность считает началом мировой войны и очень боится. Там будут перепроверять все досконально хотя бы лоя виду, чтоб их потом не обвинили что вы без стопудовых доказательств втянули нас в 3 мировую.
Ну так я надеюсь, по крайней мере.)
ИринаКа• 15 ноября 2022
Ответ дляalina 94
Ага, мизамирну з мишебратьями
nata.ant• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Та уже все ясно
Боинг номер 2
Так,ось поляки пишуть
РойЛеля• 15 ноября 2022
Ответ дляlilu502
От блін, остаточно всю інтригу зіпсував. Не дав нам помріяти, що ми такі прокидаємся вранці, а мацква в огні. І красіво і ми раді. Відкриваєм шампусік в 7 ранку і танцюємо на площі
Sara-a• 15 ноября 2022
Хуже позора для нато и быть не может
Я думаю это бутафория и никакого нато нет вообще
Тем временем рашисты стебутся во всю https://t.me/c/1748120340/24978

Яся222• 15 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
Когда-нибудь так и будет)
LudaSHOPSale• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Польские ракеты на нас летели ?
Нет конечно
Это ’ польские’ имеется ввиду , что упали в польше
Наши сбили больше. Больше б упало
Яся222• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Хуже позора для нато и быть не может
Смеется тот, кто смеётся последний)
MashaizDusha• 15 ноября 2022
симоньянша уже выдала вот что
Крістіна ТАРО• 15 ноября 2022
Ответ дляlilu502
І я теж. Накопичать поляки війська на кордоні. Так вони і так озброюються. Дадуть ще нам зброю захисту неба.
LudaSHOPSale• 15 ноября 2022
Ответ дляalina 94
Людина помилилась,хіба не зрозуміло??
Я обозвала их польские, т к гвавт о них ,а не о 90 украинских тутешних
И все от рашистов.это и так понятно.
Sara-a• 15 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
симоньянша уже выдала вот что
Я выше писала об этом
А вот пишут твари на раше
РойЛеля• 15 ноября 2022
Ответ дляalina 94
Ага, за 2 поляків службу відспівають в Ватикані. Це ж самі поляки, аж 2 цивілізовані людини з Європі так несправедливо позбавлені життя, друге діло українці пачками. Хто ж їх вже рахує.
Вибачте за цинізм. Просто сил немає усвідомлювати весь пі*де*
Sara-a• 15 ноября 2022
LudaSHOPSale• 15 ноября 2022
Ні, ракетна атака рф по Польші це не п‘ята стаття НАТО.

Ничего не будет яркого
Тайно будет
Яся222• 15 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Я выше писала об этом
А вот пишут твари на раше
Ну это не совсем здоровые люди. Будет ли адекватный человек засирать паблики, когда столько дел вокруг. У них то нет войны, гуляй, отдыхай, наслаждайся жизнью, а они в чатиках сидят и непонятно чему радуются) Только пожалеть их можно, жизнь то убогая.