Курс капусты• 15 ноября 2022

Поділіться порадами як освітлюєте кімнату та грієтеся коли немає світла і тепла?

Я придбала собі лампочку на сонячній батареї, хочу ще щось подібне, можливо на батарейках. Хто що має?
А ноги грію устілками, які працюють від павербанка 😄😄😄
Ростки жимолости• 15 ноября 2022
гирлянду 3м. на батарейках купили. тут советовали.
Иванка Бур• 15 ноября 2022
Прикольненько
Рожки-да-ножки• 15 ноября 2022
Фонарик,носки теплі,одяг.
Басноплетка• 15 ноября 2022
Аккумуляторы есть для гирлянд
Павербанки для фонарика и телефона
Колонка чтоб скучно не было
Плед, пижама и чай ( плита газ)
Матусік• 15 ноября 2022
А пляшка чим не вгодила ?
Я цього року зробила для себе відкриття, що то шикарна штука.
До того була електропростиня, але зараз боюся її брати, купила грілку, думала щоб цивілізовано було, то місяць лежить на балконі і смердить що капець.
Так що грітися найзручніше пляшкою)
автор Курс капусты • 15 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Точно, я ж маю гірлянду на штори , але від павербанка також
Басноплетка• 15 ноября 2022
О еще купила грелку резиновую, воды горячей туда и в кровать
Цикавенная• 15 ноября 2022
Ковдра, мобілка, пару механічних ліхтариків для вечірніх прогулянок. Одна лампа наиакомуляторах, щоб можна було поїсти. Просто так всю кімнату не світимо.
Ще є один термос для їжі і два на окропу. Поки що не мерзнемо особливо, бо ж нема морозів. Добре, що вода є. У сусідів на 12 напору вже не вистачає для води.
ПотеряласЯ Я...• 15 ноября 2022
Хороша лампочка, не маєте, часом, посилання?

Я складаю лед- гірлянди у пивні кухлі, накриваю і ходжу з ними, як привид по квартирі.
Люблю Украину• 15 ноября 2022
Якщо не буде отоплення в холод, то планую всіх зібрати в 1 кімнату спати найменшу. На дровах в дворі гріти казан з водою і ставити в куток. Все ж трохи тепло віддасть.
Спати в термі і теплих носках
Korshun89• 15 ноября 2022
Честно даже не задумывался так как свет есть всегда и в квартире довольно таки тепло
Цикавенная• 15 ноября 2022
Ответ дляМатусік
А пляшка чим не вгодила ?
Так що грітися найзручніше пляшкою)
В смислі гумою смердить?
Матусік• 15 ноября 2022
Для світла акумулятор і лед стрічка найкраще мабуть з того що можна придумати
Ще в 90 люди так робили, бо найдовше тримають заряд.
alyonk_a• 15 ноября 2022
В пластикову бутилку гарячої води і під одіяло - і буде Вам щастя! Давно таким методом користуюсь. Це супер!
Янка-угомонись• 15 ноября 2022
У нас лампочка от акума. Муж напаял. Хватает на пару суток постоянного свечения.

Детям гирлянлы накупили, и всякие фонарики в павербанку.
oh_helga• 15 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
А подскажите какая гирлянда? Где покупали?
автор Курс капусты • 15 ноября 2022
Ответ дляalyonk_a
Візьму на замітку
Матусік• 15 ноября 2022
Ответ дляЦикавенная
В смислі гумою смердить?
Так, гумою і ще домішками якимось
Поки читала як позбавитися запаху, знайшла інфу що вони ще й лопають, протікають, це ж капець як з добре гарячою водою таке станеться, та й з холодною не круто прокинутися в калюжі
автор Курс капусты • 15 ноября 2022
Ответ дляoh_helga
Я купувала вже давно на Алі , вона шириною 3м і має 10 гірлянд вниз по 3 метра
Матусік• 15 ноября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись

І в мене така гірлянда є, а як Ви юсб причепили?
Закидай меня камнями• 15 ноября 2022
Кольцевые лампы на пауер банки, отопление индивидуальное
Бабушка-байкерша• 15 ноября 2022
Ответ дляМатусік
А пляшка чим не вгодила ?
Так що грітися найзручніше пляшкою)
Я вже багато років в холодну пору лише пляшками і гріюся. Чоловік буркотить що і доньку привчила. Але і сам часто просить нагріти й йому.
Katya_sha• 15 ноября 2022
Автор, а де купувати лампочку ?
Янка-угомонись• 15 ноября 2022
Ответ дляМатусік
А мы купили сразу с юсб. На Али . Время доставки 12 дней.
Застряла• 15 ноября 2022
Ответ дляМатусік
А пляшка чим не вгодила ?
Так що грітися найзручніше пляшкою)
Думала вы о другой бутылке
автор Курс капусты • 15 ноября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...

Я купувала в інстаграмі, але тут посилань не можна вставляти на скільки я знаю :(
Мавка• 15 ноября 2022
косметическая лампа на юсб, гирлянды
Пупуговка• 15 ноября 2022
На кухні гірлянда від павербанку, в кімнаті великій діодна стрічка від павербанку.
Два павербанки з ліхтарями денного світла.
Ну і свічки іноді палимо, як сьогодні, коли невідомо коли те світло ввімкнуть і павери можуть знадобитися.

Ніяк не гріємось, нам не холодно
Цикавенная• 15 ноября 2022
Ответ дляМатусік
Так, гумою і ще домішками якимось
Луснути - це треба постаратися, а запах так, від нової специфічний. Хоча і стара тхне також...я ще не гиілася ними, але планувала. Тепер думаю...
Пупуговка• 15 ноября 2022
Ответ дляЗастряла
Думала вы о другой бутылке
Теж так подумала. Але пляшка з теплою водою дійсно гарна грілка, використовувала так ще років з 20 назад коли холодно було.