Курс капусты• 15 ноября 2022

Поділіться порадами як освітлюєте кімнату та грієтеся коли немає світла і тепла?

Я придбала собі лампочку на сонячній батареї, хочу ще щось подібне, можливо на батарейках. Хто що має?
А ноги грію устілками, які працюють від павербанка 😄😄😄
english book• 15 ноября 2022
Ответ дляalyonk_a
В пластикову бутилку гарячої води і під одіяло - і буде Вам щастя! Давно таким методом користуюсь. Це супер!
В 90-ті,коли ще їздили іноді в старе село,то там поки піч розтопиш,поки прогрієш...В котлі гріли воду,розливали по пляшках,і по 5 штук в ліжко під ковдру.Через 10 хвилин можна лягати спати))
inneska-85• 15 ноября 2022
Муж сделал светильнички от батареек алкалиновых. Заказал на проме держатели для батареек, все соединил. Светят 50 часов, засекали. На одну лампу идет 2 батарейки. Купил в эпицентре самые дешевые ледлампы, отсоединил саму лампочку и вуаля.
Также еще раньше купили на проме ледленты по 20см, 5 ватт. Одну целую приклеили на шкаф (от павербанка работает или от бесперебойника компьютера), 2 другие разрезал муж пополам. Припаял концы юсб, купил заранее провода для этого. В итоге такая ледлента берет в два раза меньше от павербанка, и можно и от 2батареек, светит нормально.
также есть пятиватные лампочки юсб для павербанка, покупали еще по 100 грн, в начале ажиотажа. Сейчас их вроде нет в продаже.
Напланетянка• 15 ноября 2022
Якщо морози, то все не вихід
Краще печі ще ніхто нічого не придумав
автор Курс капусты • 15 ноября 2022
Ответ дляinneska-85
Огооо , клас
автор Курс капусты • 15 ноября 2022
Ответ дляНапланетянка
Якщо морози, то все не вихід
Краще печі ще ніхто нічого не придумав
Маю грубку на дачі за містом на крайній випадок
Kusalochka• 15 ноября 2022
Свечи. Мне нравится сидеть без освещения. Но есть лампы от павербанков которые.
автор Курс капусты • 15 ноября 2022
Ответ дляKatya_sha
Автор, а де купувати лампочку ?
В інстаграмі знайшла по хештегу
автор Курс капусты • 15 ноября 2022
Ответ дляKusalochka
Як вам ці свічки , вартують своїх грошей ?
МощныйШива• 15 ноября 2022
Лампу для ноута включаю, там пару режимів, нормально, працює від павербанка, і від ноута, якщо в сплячому режимі він.
Напланетянка• 15 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Так) це теж супер
Матусік• 15 ноября 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
Я вже багато років в холодну пору лише пляшками і гріюся. Чоловік буркотить що і доньку привчила. Але і сам часто просить нагріти й йому.
Я раніше думала що вона нічого не дає.
Але коли в квітні приїхала в льодяну квартиру, то вибору не було і зацінила)
Матусік• 15 ноября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
А мы купили сразу с юсб. На Али . Время доставки 12 дней.
Дякую, буду знати що й таке є.
В мене 2 старі, нової точно не треба.
Мені здається шатлк лед стрічки більш ефективно освічує
Янка-угомонись• 15 ноября 2022
Ответ дляМатусік
Дякую, буду знати що й таке є.
В мене 2 старі, нової точно не треба.
Ну вот из банки в виде градусника, лает больше света. Цена вопроса 42 грн. Мне больше понравилась.
НаливайКа• 15 ноября 2022
Греюсь котом под свет гирлянды юсб он как печка под одеялом
Матусік• 15 ноября 2022
Ответ дляЗастряла
Думала вы о другой бутылке
Та, 3 ще краще, одна до ніг, друга до живота, і третя в руки, то буде жарко і нерви навіть трішки на місце стануть
Kusalochka• 15 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Я брала их на нотино. Там меньше 1000грн штука. Мне не кажется это дорогим. Я купила самые дешевые свечи в стаканах в мегамаркете, и выгорают они полностью часов за 5, а стоят 130 грн штука( а эти огромные и красивые. Жасмин классная, а овальная резковатый запах. Наверное с таким запахом хорошо ванну поинимать, а вот для комнаты слишком резкий(
Полиэтиленовый привет• 15 ноября 2022
Ответ дляНаливайКа
И у меня сейчас мохнатка в ногах(котик)Тепло как от грелки
Матусік• 15 ноября 2022
Ответ дляЦикавенная
Луснути - це треба постаратися, а запах так, від нової специфічний. Хоча і стара тхне також...я ще не гиілася ними, але планувала. Тепер думаю...
Ні , в багатьох по шву розійшлися нові.
Теж думала як то груба резина може лопнути, а виявляється дуже часто таке буває
НаливайКа• 15 ноября 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Мне уже жарко, но жаль его прогонять, спит как сурок.
Матусік• 15 ноября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Так, я теж її мала на увазі
Але саме краще взяти таку тільки довшу і до авто акумулятора приєднати, буде довго світити і яскраво
anonimka• 15 ноября 2022
Лучший помошник сейчас єлектромобиль ребенка. Там 2 мощных аккумулятора, к ним присоединяем ЛЕД-фонарик и освещаем большую комнату. Дополнительно свезли туристические фонарики, налобные.
На подмоге тайские фонари - снимаем их с кроватки ребенка при очень крайней необходимости - светят и освещают они очень хорошо.
Павербанки - всегда на зарядке.
По теплу - благо - пока есть отопление, но на страже теплые полы в счастливые часы, когда этот самый свет есть.
На работе приготовили на вынос генератор - если все уж очень плохо будет - будем приносить его домой на ночь.
Ничего, переживем! Только ракеты не летали бы, остальное - перетерпим!
Жидкость для снятия глаз• 15 ноября 2022
Ответ дляМатусік
Для світла акумулятор і лед стрічка найкраще мабуть з того що можна придумати
Ще в 90 люди так робили, бо найдовше тримають заряд.
Что-то я не припоминаю в 90-е такого. Не было лед лент тогда.
Матусік• 15 ноября 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Лед, так, не було, чіпляли звичайні лампи.
Кукуша• 15 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
гирлянду 3м. на батарейках купили. тут советовали.
Подскажите пожалуйста фирму,или как она выглядит?
Плюшевая дыба• 15 ноября 2022
Наклеїла лед стрічку на пластикову нішу для дротів і вставляю її у двері шафок (прижимаю дверима), а павербанк у шафці
Намагалась її там просто приклеїти на двосторонній скотч, але відпадає

Чудово підсвічує робочу зону на кухні, можна готувати (використовую портативну плитку, або нарізаю щось)

Також використовую лед-лампу на монітор (гарно освітлює кімнату і економна) і лед-лампу rgb свою фотографічну.

Також є дешеві гірляндочки які живляться від батарейок та юсб, але вони не сильно багато підсвічують
Ростки жимолости• 15 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Покупала на Розетке.
https://rozetka.com.ua/streetgo-sgmc00006s/p327597...
Oks_kis• 15 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
А где покупали
Везде вижу только usb
Ростки жимолости• 15 ноября 2022
Ответ дляOks_kis
А где покупали
Везде вижу только usb
В Розетке. Ниже давала ссылку.
Из Хацапетовки• 15 ноября 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Якщо не буде отоплення в холод, то планую всіх зібрати в 1 кімнату спати найменшу. На дровах в дворі гріти казан з водою і ставити в куток. Все ж трохи тепло віддасть.
Спати в термі і теплих носках
Краше тоді воду в пляшки.Вони й справді добре гріють.
Сеточка• 15 ноября 2022
Если временно отключают, то не вижу особой проблемы.
Если на долго - то есть смысл обзавестись АКБ от авто. У примеру акб 12V 50А = 600Вт энергии, что в 16,6 раз больше чем в повербанке 10000мАч (36Вт)