из_под_тишка• 16 ноября 2022
Київська область , як зі світлом ? В нас вимкнули в 00:00 і немає
Нифига_ни_ни• 16 ноября 2022
В нас вчора не було 12.00-00.00. Зараз знову вимкнули дітям на радість
Я инженер, меряю от 1• 16 ноября 2022
У нас вчора з 12 дня і я лягала спасти в 22:30 світла не було
Встала 20 хвилини назад світло було, поки побігла ставити каву та яйуя- о 8:00 вирубили
Отаке
МадамОхмури• 16 ноября 2022
У нас вчера выключили в 12 дня, включили в час ночи, и вот только что отключили снова
Я супер-пупер• 16 ноября 2022
Вимкнули вчора десь в 15.30 і з´явилось світло тільки вранці. Але у багатьох досі немає інтернету.
Что-то не спится• 16 ноября 2022
Пригород Киева,вчера выключили в 16:20, сегодня включили в 7. Интернет есть.
Несу пургу• 16 ноября 2022
Выключили около 16, дали около 23. Что было ночью - не знаю, в 6 свет уже был и сейчас есть.
Тролю как могу• 16 ноября 2022
Вишгородський напрямок - вчора у 12 годині дня пропало, увімкнули в 00.14. У 7.53 вранці вже вимкнули. Я підводилася вночі, щоб поставити пралку, посудомийку, сушку для овочів та машину на зарядку
очки_ннадо• 16 ноября 2022
У нас за Ирпенем тоже нет пока еще света, но рядом в поселках начали включать. Так что ждем. Интернет есть, что что а Зиневич не подкачал пока что.
Девушка Прасковья• 16 ноября 2022
вчора в 16 вимкн, сьогодны в 4 ранку включили і вже о 8 знову виключили
вишневе область
Девушка Прасковья• 16 ноября 2022
Ответ дляТролю как могу
я теж все встигла за 3,5 години
Анонимчик• 16 ноября 2022
Увімкнули по графіку рівно о 08:00, я аж здивувалась. Вода трохи пізніше з‘явилась. А десь в 08:35 знову все вимкнули. Я встигла хоч душ прийняти, ще вагалась йти/не йти. Посудомийка у мене ще зі вчора ніяк не домиє, і пралку встигла сьогодні теж запустити, але тепер все стоїть.
СтелькаОТединицы• 16 ноября 2022
Також з 1-2 ночі не працював інтернет (хоча ми підключили свій будинок від акумуляторів, і зазвичай інтернет маємо проводний). Ну і зв´язку не було поки не було світла (так завжди, тому і моб інтернету тоді нема).
ОдинРазНадетое• 16 ноября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
В самій столиці наче ситуація трохи краще, але не на багато.
Київ. Взагалі не виключали.жодного разу.
волосатое стекло• 16 ноября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Близьке передмістя Києва не було з 16.22 вчора до 5.49 ранку.
У нас так само ! Передмістя Києва !