А Я Самая Самая• 16 ноября 2022

ІФ як у вас з вимиканнями світла?

В нас вже 15 годин немає світла (Київ). Я працюю в інтернеті. Його майже немає (мобільного інтернету).
Навчання теж ніякого.
Кума зве до себе в квартиру в ІФ, вона вже 10 років живе у Польщі, квартира стоїть. Каже, що начебто там не так вимикають, хоча б працювати можна.
Дівчата звідти, що скажете?
Дело было давно• 16 ноября 2022
Попередня тема не зайшла?

Крем для арбуза• 16 ноября 2022
Ответ дляДело было давно
Попередня тема не зайшла?
Так за кожну ж своя копієчка.
автор А Я Самая Самая • 16 ноября 2022
Ответ дляДело было давно
Попередня тема не зайшла?
Яка саме? Не сиджу тут постійно. Топ теми назви подивилася, своє питання поставила.
Треба за добу передивитись, щоб ні дай боже не дублювати?
автор LusyaVerusya • 16 ноября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Так за кожну ж своя копієчка.

Геть вже з розуму сходите.
Відкриюсь
Примарочка• 16 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya

Геть вже з розуму сходите.
Відкриюсь
Та не ведитес на придурков, я во львовской обл, до этого дня всего три раза отключали, сегодня с 7 утра нет света
Примарочка• 16 ноября 2022
Совет- иф маленький город, вряд ли вам тут ответят, поищите группы на фб
Комиссия50%• 16 ноября 2022
Хмельницька обл з 7 ранку світла нема

автор LusyaVerusya • 16 ноября 2022
Ответ дляПримарочка
Ну не таке вже і маленьке місто. Думаю є тут дівчата звідти.
Les77• 16 ноября 2022
Та не такий уже і маленький, електрику виключають, ось сьогодні з 7.00 немає кажуть до 12.00. Все залежить від місця розташування..
автор LusyaVerusya • 16 ноября 2022
Ответ дляLes77
В неї квартира біля села Вовчинець, ТЦ Велес. Там не знаєте як? Нема в кого запитати саме там. Щоб не зірватися з Києва, а там теж саме.
Примарочка• 16 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Вы понимаете, львов тоже не отключали, а тут бомбонули и все. В иф тоже в любой момент могут запустить и лишить света надолго
Капитанша• 16 ноября 2022
Я живу возле Арсена (пару остановок от Велеса). Свет не отключали
автор LusyaVerusya • 16 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Дякую. Певно ризикну.
4мама• 16 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya

Геть вже з розуму сходите.
Відкриюсь
Споживачі розбиті на 4 групи. Зараз відключають згідно графіку Прикарпаттяобленерго. Можете на сайті подивитись.
Вказівку дає Укренерго. На сьогодні 2 групу + крім графіку аварійно.
Але все непередбачувано.
В мене квартира біля вч - то лише вчора було аварійне ненадовго. Але то таке собі ’спокійне’ сусідство:)))
4мама• 16 ноября 2022
Ответ дляПримарочка
Та чого, тут нас чимало.
4мама• 16 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Шукайте за адресою на сайті Прикарпаттяобленерго.
Але сьогодні ситуація одна, завтра - інша.
ЭтаваНиМожетБыть• 16 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya

Геть вже з розуму сходите.
Відкриюсь
У нас вчера выключали. Ночью дали. Сегодня в семь утра выключили. В 12 дали. Сейчас опять выключили. Что то происходит.
ЭтаваНиМожетБыть• 16 ноября 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Дякую. Певно ризикну.
Я возле Метро. Возле Велеса вроде светились дома, у нас небыло.
4мама• 16 ноября 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У автора Вовчинець, то до Метро ближче ніж до Велеса.

ЭтаваНиМожетБыть• 16 ноября 2022
Ответ для4мама
Сегодня в Вовчанце был свет. У меня туда малой в школу ходит.
автор А Я Самая Самая • 16 ноября 2022
Ответ для4мама
Між Велесом і Метро.
4мама• 16 ноября 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Між Велесом і Метро.
Станом на сьогодні ІФ значно краще ніж більшість Києва. Але хз що буде завтра
Я б на Вашому місці поїхала поки все відносно норм тут. Повернутись потім зможете завжди.