Дівчата, я чогось не розумію, тут в новинах о 15:35 сьогодні, з´явилася така інформація:
Україна збільшила виторг від експорту електроенергії у 2,5 раза
Україна у січні-жовтні 2022 року збільшила виручку від експорту електроенергії у 2,5 раза або на $326,9 млн, порівняно з аналогічним періодом 2021 року — до $542,514 млн.
Про це свідчать дані Державної митної служби, передає «Інтерфакс-Україна».
Що взагалі відбувається, можливо це рашкин Мінфін чи все ж таки Український?
Элли Иванова• 16 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Пам´ятаю, але в новинах сьогодні пишуть про збільшення виторгу, тому не розумію про який виторг мова, якщо експорту немає.
Пипец. Вы назнэвания месяцев не знаете? Слово Січень вам знакомо?
irina777mail• 16 ноября 2022
А що ви хочете? Вся е/е у приватних руках(дякувати Кучмі і Ко) вже давно… все електросєті належать парі олігархів. Саме вони вирішують експортувати її по вищій ціні у валюті чи надавати українцям за гривні… серед тих людей проукраїнських і патріотів особливо якось і немає… от і думайТе
Ответ дляЭлли Иванова
Січень це январь кацапською.
Але ж новина сьогодні 16 листопада 2022 року о 15:53 з´явилася.
Навіщо вони її розповсюдили саме сьогодні, якщо Україна припинила експорт електроенергії.
Люди без світла, а їм аби гратися такими новинами.
freedom_2015• 16 ноября 2022
а в нас проблема в недостачі електроенергії?(тоді обмеження і відключення було б скрізь по країні) чи в розбитих розподільчих станціях які не витримують після ремонту навантаження?
Ответ дляfreedom_2015
За розподільчі станції кажуть що влучань ніби не було вчора зафіксовано, інформації від офіційних представників теж не читала, хоча якщо влучання були раніше, від перших масових прильотів, то розподільчі станції вже можливо трохи відремонтували і потрібно лише декілька тижнів почекати, щоб електроенергія була без таких перебоїв, як зараз.
Massaraksh• 16 ноября 2022
Знайдіть Ukraine та подивіться трафік за сьогодні.
Не дає коректно посилання поставити. Наступним коментарем може зробиться
Ответ дляfreedom_2015
Пишуть за всі області України про відсутність світла в деяких районах міст та селах.
Невже є недостача.
freedom_2015• 16 ноября 2022
Ответ дляСпогад
я в цьому нічого не розумію взагалі ,але ж електроенергію не можна як газ тримати про запас ,тому якщо вночі є залишки наприклад на тес в західній частині України то вона може продаватися в цей час .
freedom_2015• 16 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Невже є недостача.
ну вчора були масові попадання в різних частинах ,а до цього, наприклад, не вимикали в багатьох .
Massaraksh• 16 ноября 2022
Нарешті. Ото я рукожопа з телефона...
Обрати border - country, дату та з переліку країн Ukraine з напрямком експорту генерації. Пролистати вниз та побачити що до чого
Atlantis_gate• 16 ноября 2022
Да реально начала просачиваться информация о том что наша электроэнергия до сих пор продается в Европу. А мы как лохи сидим без света. А пару дней назад это подтвердилось от одного знакомого который работает в сфере электроэнергии
Ответ дляXue
Сьогодні вже усі атомки повимикали частково чи повністю. Так, то вони просто розважаються, щоб потролити населення і підвищити ціни.
Скоріш за все підвищення ціни й потрібно очікувати, а якщо її підвищують, то знову ж таки здорощає все.
Але будемо надіятися що все буде добре, Україна витримає
Malinka111_• 16 ноября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Может продаваться?
А мы сидим без света