Olgusya• Изменено 17 ноября 2022

Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки

Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.

Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?

Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Renesmeе 16• 17 ноября 2022
Ответ дляElizaP
Руснвый скот с ботоферм запомните.
Даже если у украинцев не будет света вообще, не будет воды, не будет газа.
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы за своего президента и за свою армию горой.
Мы победим в этой войне.
Нас никто и ничто не остановит, и не сломит.
Запомните и зарубите себе это на носу, и передайте кураторам.
А все разрушенное восстановим обязательно и будет лучше чем было.
Победа и только победа.
Все остальное украинский народ и армия не примет.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
👏👏👏👏👏 Підтримую

Мария-a546• 17 ноября 2022
Це всі такі оптимістичні, тому що є запасні варіанти, чи світло вам не відключають, як в мене через дорогу, то так можна казати перетерпимо.
А я не знаю, як можна далі продовжувати жити ; світла немає( при відключення світла у мене зникає вода) на 16 поверх я не натягаюсь, працювати і навчатися стає неможливо, то який вихід?!
LJA• 17 ноября 2022
Ответ дляMs. Halliwell
Вы реально не понимаете?
Ну поясніть. Мені для роботи треба електрика. Як моя присутність допоможе економіці. В любому випадку я #1 син #2 . Аж ніяк не економіка України. А ви відколи так переймаєтесь ? Може українською вам вдасться пояснити
noree• 17 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
Так і Чорнобиль мав нас вбити, потім Запоріжська АЕС, потім ядерна війна, голод, я нічого не забула?
Ще з Білорусі от-от підуть штурмом 😉
Evga32• 17 ноября 2022
Скільки ж тут цих шмонь сидить, що оце лайкають
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
Не забувайте про брудну бомбу.
Так ви праві...а скільки ще буде цих фатастичнохворобливих фантазій? Я вже бачила як не переживу ядерну зиму, а тут все цікавіше.
Amira-a• 17 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
А чому вас не випускають?
Вы читать умеете? Для всех это для всех.

Ms. Halliwell• 17 ноября 2022
Ответ дляOhio
До чого тут ми, діти та тушонка ? Ви думаєте, що якщо кожен з нас запасеться тонною свічок та камазом тушонки, то ми виграєм цю війну? Ви не розумієте, що без стабільної енергосистеми в країні ляже весь фронт?
Удалено администрацией...
LJA• 17 ноября 2022
Ответ дляOhio
Люди добрі, ви коли роздумуєте про відсутність електрики, справді вважаєте, що все закінчується на рівні ваших особистих побутових потреб? Коли без світла залишається декілька сіл, міст, або частина регіону це , звісно, б´є по економіці. Але коли в пітьму порине 70% країни і не на 12 годин, то це буде повний колапс. Смішно читати ваші *якось переживемо*
І це переживемо. І 500 років тому люди жили і виживали.
Saha_ovs• 17 ноября 2022
Удалено администрацией...
Sara-a• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
Ничего , у нас на работе тоже были такие умные , кому не отключали , война , терпите говорили , а после последних обстрелов начали и им отключать, теперь воют
Так это только пару дней
Оно легко другим рот закрывать и терпеть предлагать , когда у самих
и свет, и вода есть .
Julil1103• 17 ноября 2022
Ответ дляEvga32
А вы админа позовите, сейчас прийдет и всех перебанит. Я не Мартешка и не ипсошница) Но пока не было света 4 часа, вот оказывается узнала, что меня за коммент на скрине хотят забанить навсегда) Пришла попрощаться) Сижу обтекаю
Evga32• 17 ноября 2022
Ответ дляMs. Halliwell
Удалено администрацией...
Чомусь такі розумниці типу вас нічого не пропонують, тільки какашками кидаються. Мабуть від розуму великого, ага:)
nabludatel• 17 ноября 2022
Ответ дляАвокада
двосторонні поступки -ось з цим я згодна.
і про переговори тільки після виведення ворожих військ з нашої території.
І чим ми маємо поступитися?
А давайте вашим домом. Згодні?
Бо мої родичі в окупації чекають повернення до України.
Мария-a546• 17 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Так это только пару дней
и свет, и вода есть .
У мене ще й тепло зникає, засада з усіх сторін.
LJA• 17 ноября 2022
Ответ дляEvga32
А що вона не так сказала ?
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
Тут варіантів декілька, які я особисто розглядаю.
1. переїзд за кордон
2. переїзд в село або на дачу (чужу дачу)
3. переїзд на нижчий поверх
Авокада• 17 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
І чим ми маємо поступитися?
А давайте вашим домом. Згодні?
Удалено администрацией...
Анелия-8138• 17 ноября 2022
Ответ дляДевушкаЛав
Главное без русни
Потому что жить со светом но при этом постоянно проходить фильтрации, для меня страшнее
Вы правы. Не дай боже, лазили бы по моему городу, да что угодно можно пережить, но оккупация... фильтрация... навязывание сраных рублей... их уродливая конченая идеология больных на голову старцев... Ни за что! Выстоим, девочки! За ночью приходит рассвет, вот увидите)

Sara-a• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
Аналогично
У нас ещё и дом 30 этажей
Бедные люди , что после 20го
Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляginora
Про що?

Що ви хочете запропонувати?
Ви дійсно не розумієте, що обстріли не припиняться?

Вони вважають, що перемовини ведуть тільки сдабаки
Та ж Україна згодна на перемовини. От як тільки виведуть війська звідусіль, включно з Кримом, так і почнемо домовлятись як нам то все відшкодовувати будуть. Але такі перемовини їм щось не нра)))
NatalieP• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Вони погрожували ’окунуть хохлов в средневековье’. І це їм може вдатися.
Да пошли они нах#ер. Они из средневековья и не вылазили, паскуды...
Мария-a546• 17 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
1. переїзд за кордон
3. переїзд на нижчий поверх
Переїзд на нижчий поверх неможливий, тому що там живуть сусіди.)
Закордон розглядаю, але до останнього чіпляюсь, щоб залишитись в Україні, не знаю, що роботи , боюсь я ті табори.
На дачу не запрошують.)
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
Коли ми станем поступатись, то нас не буде в цій країні і поступатись не буде кому і не буде сенсу. Бо нас знищують не для поступків, а для того щоб ми перестали існувати. Ще незрозуміло?
Басина• 17 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Удалено администрацией...
Я вас забанила задовго до цієї теми. І відповідати на мої пости не просила. хуйло на що завгодно піде, аби Порошенка дискредитувати, на це мільйони баксів витрачено, а такі як ви жеруть це лайно пригоршнями, аж прицмакують.
Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляElizaP
Руснвый скот с ботоферм запомните.
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы победим в этой войне.
Победа и только победа.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
А якщо якась криса надумає торгувати кразеою, бо їй ’Свєта нєту’. То най виходить. Я теж прийду. - розказати що і як.
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
На дачу не запрошують.)
А для чого вам запрошення? В нас здають за гроші, навіть з дровами. Все буде, добре не панікуйте.
nabludatel• 17 ноября 2022
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
Так що свій дім не готові віддати?
А долею людей в окупації готові пожертвувати...
Ohio• 17 ноября 2022
Ответ дляLJA
Ви, напевно, не в Україні?
Авокада• 17 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
в такому тоні можете розмовляти зі своєю собакою чи котом,зі своїми родичами,але не зі мною.