Olgusya• Изменено 17 ноября 2022
Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки
Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Natalia505• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
Так і Чорнобиль мав нас вбити, потім Запоріжська АЕС, потім ядерна війна, голод, я нічого не забула?
Ответ дляSara-a
Просили закрыть небо , нет дулю вам, гребите как хотите и сейчас они не готовы закрыть
Нет слов просто
О том , что перед холодами раша начнёт уничтожать всю энергосистему писали ещё в апреле и все это знали
Нет слов просто
Я тоже охренела от ’закрыть небо не на часі’, просто блин, всем пох, и все озабочены. Ракеты в польше упали, ужас кошмар, в Германии всем пришла рассылка, что будут тестить сирены,эвакуацию населения и т.д. испугались блин. А по украине сотня ракет..ну..да, это плохо конечно..наверное..нам надо подумать..
nabludatel• 17 ноября 2022
Ответ дляCarin
Удалено администрацией...
Покажіть контракти, за якими Україна продає електроенергію за такою ціною.
Бо ваші слова дуже схожі на брехню.
Аноним Первый• 17 ноября 2022
Ответ дляvikaS
Зато в Европу продали в два раза больше чем в прошлом году.
Поднимут цены в несколько раз больше ,а все и рады будут ,лишь бы свет был .
Чую слова гури. Це ж дибіл! Він бере частину правди і мішає її з брєдом шизофреніка, москальскою брехнею і маніпуює, а люди його слухають. Хіба ви не бачите, що то вовк в овечій шкурі?
Ms. Halliwell• 17 ноября 2022
Ответ дляLJA
Вже 10 виїхало. І що ? Як людина з запаленням легенів і цистітом позитивно впливає на економіку України?
Вы реально не понимаете?
Mira29-c3c3• 17 ноября 2022
Ответ дляАноним Первый
Читаю його періодично в ТГ.
Капець що він виписує.І люди на ту нісенітницю ведуться .
Ответ дляnabludatel
По-перше, це ваша пропозиція - домовлятися і як доросла людина ви маєте позуміти, що домовленість - це двосторонні поступки.
А, по-друге, я давно заміжня і абсолютно не згодна віддавати наших людей рашці. У мене родичі в окупації і їм там дуже погано. Гірше, ніж нам без світла. Вони чекають на визволення.
двосторонні поступки -ось з цим я згодна.
і про переговори тільки після виведення ворожих військ з нашої території.
mmi583@mail.ru• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Згодна. Про це й тема. Які рішення в держави на випадок колапсу?
Чого ви тут нас питаєте? Ми що відповідаємо за це? Звертайтесь до офісу президента.
ГоспожаБеладонна• 17 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
У меня очень длинный город, после ракет в одном конце города нет света, в моей стороне тихо и прилётов не слышали
Похоже, землячка)
nabludatel• 17 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
На те ми і нація, щоб всі або ніхто
Чоловіки мають захищати, а не тікати
І людей в окупації на знущання рашкам якось недобре покинути.
Ми ж усі одна українська родина. І в Мелітополі, і в Каховці, і в Донецьку.
nabludatel• 17 ноября 2022
Ответ дляNatalia505
Не забувайте про брудну бомбу.