Olgusya• Изменено 17 ноября 2022
Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки
Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляzztop-b844
Я за себя и за своих знакомых пишу. Киев. Если вы сидите во Вроцлаве , то да, вам смешно что в Киеве такая жопа
Я дома, от вчора 3 години було світло. Сьогодні довше.
Ответ дляStrelka_007
Так смішно, вигулькнули з темряви три-чотири троляки з якогось дива. Ніде їх не чути було на Порадниці, а тут одна одну підсилюють, зображаючи ´заляканих´ містян. Це і смішно, і гидко, дівчата.
Або промиті раша-пропагандою, або на заробітках тут. Але робота така собі халтурна, товсто тролите, всьопропальщіци. )))
Українці зараз шукають можливості, діляться ідеями, підтримують одне одного. А матрьошки виють. Мерзотно.
А ще ті хто виїхав виють. Їм не зрозуміло що навіть у Харкові життя якщо не вирує, то не спить точно. Люди додому вертаються, магазини відкриваються. А з закордону здається що тут пустеля
Ответ дляStrelka_007
я еще ни одного человека не видела что б ныл в реале.ни соседа ни родню ни друзей.все работают.да.есть неудобства со светом.но..в городе пробки с иномарок таких не слабых))соседи выстроились.улица новостроев.все живут как жили.
zztop-b844• 17 ноября 2022
Ответ дляolena_shch
Но вы за эти три часа на пять Старлинков заработали наверное?
Ответ дляLakori
Чекаємо на старлінк, але вони не везуть напряму. Там якось чоловік замовляв. Ось 20 числа буде. Ну і генератор + ще акумулятори і павербанки великі. А що робити. Ми з Одеси, сьогодні світла 20 годин не було. Дали - заряджаємо все.
Знакомый заказывал с оф.сайта, 385 дол, ждать только долго, 1,5 мес. Сказал, что можно новой почтой, тогда 24000 грн, 2-3 недели. Абонплата 60 дол. Если срочно - через перекупов 40 тыс. Абонплата 3500грн.
yulia906090• 17 ноября 2022
Ответ дляolena_shch
Я була на 36 тижні вагітності). Так що боти повз на Росію вам йти.
І що?
В мене деякі знайомі, одна з них вагітна, в Бучі сиділа….
А Ви чого втікли?
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляянапушич
Виють тільки російські боти. Бо це все що вони вміють. Жити у ніщеті і псувати іншим життя.
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляzztop-b844
Я не працюю, можу собі дозволити.
Ответ дляАноним Первый
Про що? Вони хочуть нас знищити як націю, стерти нашу ідентичність і вимортити наш народ, забрати нашу територію- це їх умови. Це ж нереально, це дикі ненормальні вимоги. Ситуація така, що домовлятись неможливо, бо це значить для нас смерть на їх умовах.
Оно то понятно,автор спрашивает как будем жить дальше?Если допустим в течении 1-2 месяца Украину оставят без электричества вообще полностью,что вполне вероятно!Меня тоже этот вопрос интересует!
Ответ дляянапушич
А как ваши дети учатся? Если интернета чаще нет чем есть? Как работать тем кто удалённо или элементарно в атб. У нас сегодня 13 часов не было света и на улице 3 атб были закрыты! Это кому интересно супер комфортно, кто в Польше или Германии, ну да , им конечно же комфортно
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляyulia906090
І що?
А Ви чого втікли?
А чого сидіти? Я не далеко в Мукачево прекрасно прожила. Ресторани там супер. Рекомендую.
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляglad674
А якщо не оставлять? Що будете робити.
zztop-b844• 17 ноября 2022
Ответ дляянапушич
Какая прелесть!
В какой прекрасной стране вы живёте!
Желаю вам всегда так, если вам это так по душе!
В какой прекрасной стране вы живёте!
yulia906090• 17 ноября 2022
Ответ дляolena_shch
Ось цим все і сказано…. Ресторани супер, більшість як на курорт їхали.
А мої знайомі волонтерили, а деякі вагітні до останнього в аптеці працювали, щоб було хоть де ліки купити.
Так що з вами все ясно, у нас більшість таких патріотів, як ви, трохи смішно)
olena_shch• 17 ноября 2022
Короче, тут збіговисько російських ботів. Можна йти спати. Не цікаво. Хай стараються між собою)). Відробляють п´ятак б
Ответ дляzztop-b844
Не несите бред, это уже полный троллизм.
Вы наверное педали крутить и соседке электроэнергию продаете?
В Киеве сейчас многие работают два - три дня в неделю вместо семи дней как было раньше до войны и доходы соответственно упали процентов на 50-70.
Понятно, что чиновники сейчас не бедствуют, но как только люди свалят отсюда то их это тоже коснется
о да...вы ценники на недвижку видели вообще.как выросло все.значит спрос есть.вы тачки на улице видите-жигулей и ланусов нэту.у кого то упади доходы,у нас все как было в семье.у когото наоборот повысились.пока не увижу в пробках корчи и что люди строятся не по 2 этажа а 2 комнатные халупки-в жизни не поверю в нищету.увы. я не слепая
antoninalav• 17 ноября 2022
Ответ дляyulia906090
Так, чого покинули місто?
Потрібно було до останнього сидіти, захищати, волонтерити, але ні….всі тікали. Класно щось комусь писати, поки самого не торкнеться.
Ви якась дивна… якщо Вам так погано, чому в Україні? Якщо патріот, чому стільки незадоволення? Треба дивитись реально на речі. З електрикою ситуація складна. Війну почали не українці. Якщо складно і не сила терпіти треба щось змінити, що в Ваших силах і чекати перемоги. Донатити на ЗСУ. Молитися Богу.
Strelka_007• 17 ноября 2022
Ответ дляzztop-b844
Тролите тут лише ви.
Узагальнюєте, тінь якусь наводите. Скажіть конкретно який хто ці ´многіє´, хто працює зараз 2 дні на тиждень і чому? Я працюю в компанії з понад 1000 працівників, жодного не скоротили, роботи не менше ніж до війни. Так, зп на 30% менша ніж до війни і в гривнях. Але на основні потреби вистачає, ніхто з колег не пухне. Ходжу як і раніше до стоматолога, в перукарню - скрізь є клієнти, всі працюють 5 днів на тиждень, Києві, Солом´янський район.
Навпроти парку Відрадний біля кави-шаурми черги по 5-10 людей постійно як до війни. Стоматологія, перукарня, кава-капучіно - це все малий бізнес, все працює. У вет.лікарню носила собаку на щеплення, записувалися, бо просто прийти зробити не можна, завжди черга.
Це реальні приклади з реального життя, а не тролячі узагальнення про пухнучих з голоду киян.
antoninalav• 17 ноября 2022
Ответ дляyulia906090
Так якщо так, то чого тоді належно не захищали енергетичні об‘єкти?
Я не розвожу зрадоньку, але вибачте ви можете назвати, що було зроблено, щоб їх захистити?
Все можливе! Повірте. Це ж війна.
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляyulia906090
Хто трудом, хто грошима.... Мені легше другим. Це моє життя. Я сьогодні дома, їхати нікуди не збираюся, чекаю перемогу.
yulia906090• 17 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Не хочу вас засмучувати, але таких дивних, як я… досить багато.
Більше смислу цієї сумеречки не має.
Завтра важкий день.
Більше смислу цієї сумеречки не має.
Завтра важкий день.
Strelka_007• 17 ноября 2022
Ответ дляolena_shch
Як же вискакують з трусів російські боти. Аж шкварчать. Одразу видно.
100%
Сьогодні прямо гала-концерт якийсь, їй-богу. 12 ночі, а від них аж в очах мерехтить.
Ответ дляВкусныйпончик
Два дня это не месяц. Одесса он уже на третий день взвыла. Так может тогда и налоги не платить, раз война и каждый выгребает сам...
да мне пофиг на тот свет и газ-мы еще с лета все подготовили.и свет у нас и тепло.и детям тоже все затарили.нас раша этим не испугает.а посмокче.
yulia906090• 17 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Все можливе! Повірте. Це ж війна.
Якщо даєте відповідь, то давайте по суті, а не все можливо, якось дуже абстрактно…
Давайте факти?