Olgusya• Изменено 17 ноября 2022
Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки
Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?
Ответ дляAnna83
Меня больше пугает, что сегодня взялись за газовую систему. Наступят морозы и если без света ещё реально выжить, то без газа - это будет полная жопа.
Вспомните аварию в Алчевске в 2006.
Со всей Украины приезжали газовики для устранения последствий.
Надежда только на теплую зиму.
Вспомните аварию в Алчевске в 2006.
Надежда только на теплую зиму.
А что с газом? У меня есть и не пропадал...
Ответ дляOhio
Люди добрі, ви коли роздумуєте про відсутність електрики, справді вважаєте, що все закінчується на рівні ваших особистих побутових потреб? Коли без світла залишається декілька сіл, міст, або частина регіону це , звісно, б´є по економіці. Але коли в пітьму порине 70% країни і не на 12 годин, то це буде повний колапс. Смішно читати ваші *якось переживемо*
Да жопа, про войну мы тоже думали, что это насколько ужасно, что нереально, так же само и со светом.
Лично мне хочется верить в чудо.Прорвёмся у нас выхода другого нет , да и истериками и нытьем тут не помочь.
Надеемся на лучшее , бережем нервную систему, но готовимся к худшему( ко всему)
zztop-b844• 17 ноября 2022
Ответ дляyulia906090
Без света конечно можно прожить, но наблюдая при этом за ростом цен и не возможностью зарабатывать нормально уж очень страшно… люди которые пишут всё фигня, прорвемся Вы хоть работаете?
Да, троллями на Советчице работают.
Наверное им хорошо платят - без проблем Старлинк купить, дом в селе, генераторы из заграницы доставить
Ответ дляfedovik
в кого як, в нас війна з цього і почалася. 45 днв без світла і води, трохи менше без зв´язку. до вього звикаєш насправді. найгірше без води в квартирі. з відсутністю світла якось легше змиритись. але в нас плита газова.
С 24 не было такой масштабной проблемы с электрикой по всей Украине, в отдельных оккуппипованных да, но не по всей стране. А это для экономики много значит
yulia906090• 17 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Шо пропонуєте?
Некоторым хотя бы розовые очки снять, а то не понятно, то ли тут сидят без работные, то ли из-за бугра вещают
antoninalav• 17 ноября 2022
Ответ дляyulia906090
И что-то нет вроде новостей, что починят, а идёт постоянный настрой, что готовьтесь к худшему…это прям измор моральный и не только идёт
Полагодити енергетичні об‘єкти дуже-дуже складно, якщо там знищено вщент. Там потрібно будувати нове. на це треба час, який вираховується місяцями, а то й роками.
а почему люди еще летом все подготовили к зиме?кому как выгодно и удобно?кто уехал кто уедет к родичам.кто запасы подготовил.кто на дачке оборудовался .кто в село кто к родным кто купил домик в селе кто в прихисток обратился кто генераторы и всякие эти штуки купил?а почему никто из соседей знакомых не возмущается вообще а все переживают как там наши ребята в окопах?
Ответ дляИринаКа
Тому що кожен має бути на своєму місці, а не висувати стратегії на рівні держави. Ще влітку з усіх прасок казали купувати таганки, теплі речі, павербенки, батарейки. А як тут ржали з тих, хто робив запаси, крутив каші-тушонки? У кожного своя війна. Час, коли ми сиділи з кавою і ноутбуками перед телеками, поки наші чоловіки воюють, вийшов. Наша черга забезпечити себе і дітей теплом, їжею, освітою.
підкажіть, як можна зігрітися в квартирі без світла при -20, особливо тим, в кого грудні діти?
yulia906090• 17 ноября 2022
Ответ дляzztop-b844
Да, троллями на Советчице работают.
Сто пудов, только я наблюдаю на укрпочте пенсионеров, которые я удивлена, как ещё концы с концами сводят и то многие с них ходят помощь бесплатную получают в виде каш и кстати очереди офигеть, если что это Киев…
А тут старлинк, дом, я бы купила если бы доход не упал в разы
Вкусныйпончик• 17 ноября 2022
Ответ дляyulia906090
Мене теж дивує, де обіцяні 2-3 тижня і чому нагнітають так наші змі, включила радіо , а там ведуча каже ’ Буду митися з бутилки, але без русні, хахаха’ . Оце рівень нашої журналістики.
yulia906090• 17 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Так якщо так, то чого тоді належно не захищали енергетичні об‘єкти?
Я не розвожу зрадоньку, але вибачте ви можете назвати, що було зроблено, щоб їх захистити?
Ответ дляВкусныйпончик
да я и снегом пи..ду помою если надо будет но однозначно без русни
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляzztop-b844
Да, троллями на Советчице работают.
Так все у всіх, кому це потрібно , добре. Так що можете викусити із своєю любою Росією.
yulia906090• 17 ноября 2022
Ответ дляянапушич
Ребята в окопах, а за что их семьям кормиться?
Если тут нет возможности даже зарабатывать? Учить детей нормально и т.д.?
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляlilu502
Включили - нагріли. І нормальна температура в приміщенні 18 градусів, а не 28.
Ответ дляBelosnezka1980
Як би не налаштовувати себе на позитив, але-пенсіонери не куплять собі газовий таганок, вони купують саме дешеве, і якщо вчасно не приготують при електроплитах-і те викинуть. Без світла люди не мають змоги працювати. Я здала в хімчистку пуховик, забрала через дві неділі, то світла немає, то води. ((
Питання, як може зіпсуватись крупа, або картоля, якщо її приготувати не сьогодні, а післязавтра? Запитую Вас, як пенсінерка. Якщо Ви про куряі шиї, то за добу за вікном з ними нічого не станеться
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляna-sha
Українці ви неймовірні ❤️І цей народ вони хочуть перемогти? Ніколи.
Так отож, російські тролі скачуть як можуть, вже як можуть залякують, а ніфіга).
Вкусныйпончик• 17 ноября 2022
Ответ дляянапушич
Ну у вас світло вимикали лише на 2 години :) тому ваші відповіді в подібних темах незмістовні. Мені цікава думка тих, хто вже місяць миється з бутилок.
olena_shch• 17 ноября 2022
Ответ дляlilu502
я не про себе. Я впевнена, що в багатьох нема
Почалось, я не для себя, подруга интересовалась)))))
Ответ дляmavpa85
отопление никто не отключал, наоборот в квартирах жарят как ненормальные. Папа с села приехал, ночь побыл и назад уехал, говорит, дышать нечем
це поки що так, але не факт, що так буде в морози. Я готуюся до різних сценарієв. Про жопу в економіці взагалі мовчу. Дай Бог, щоб до цього не дійшло