мистерЛяпсус• 17 ноября 2022

Дисплазія на кольпоскопії

Лікар запідозрила дисплазію. І зразу назначила лікування терапевтичне( свічки, таблетки, уколи). Пап тест ще не готовий. Може на вигляд лікар оприділити, що це не важка дисплазія і можна її вилікувати , знявши запалення.
ЯниЯ• 17 ноября 2022
Не может. Ищите доказательного врача.

автор мистерЛяпсус • 17 ноября 2022
Два роки назад була дисплазія 1 степені, легка. Зробили кріо. А зараз знову участок не закрашується йодом.
автор мистерЛяпсус • 17 ноября 2022
Є ВПЧ.
Апофиозная• 17 ноября 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Треба лікувати запалення, скоріш за все аб лікар вам і призначив.
Murrr4a• 17 ноября 2022
Сначала анализ гистологии должен прийти, потом уже - лечение. У меня была дисплазия 2 степени, удалили радионожом. И Впч..
Впч лечить никакого смысла нет. Повышать иммунитет нужно сном, отдыхом, спокойствием, образом жизни, в общем.