Мона_Лиса• 18 ноября 2022

Від усього серця бажаю одній всього найгіршого

Щоб вона всеньке своє життя заробляла тим що митиме туалєти в макдоналдсі. І поносу пожиттєвого їй. Відправляю своє бажаннячко в небо. Хай скоріше збудеться ❤️🙏
Некомильфо• 18 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
І багато хто проклинають.
Среди моих знакомых нет проклинателей
Цыбулька• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Не заслуговують такі люди за здравіє... Не хватає зла просто, які живуть тварюки на світі. Це просто...!!!!
Все має свої причини. В тому числі і ситуації, через які ви проходите.
І ці ситуації - для вашого розвитку. Але ви, напевно, не вірете в Бога

В будь-якому випадку, ці всі прокльони руйнують лише вас((
Само_достаточная• 18 ноября 2022
Ответ дляНекомильфо
Среди моих знакомых нет проклинателей
Амінь. Ви і Ваші знайомі-не всі. І навіть не більшість. Запитаєте у матері, у якої згвалтували і убили дитину, проклинала вона вбивцю чи ні в ту секунду
Дама_из_рекламы• 18 ноября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Нормально вы так обосрали работников (уборщиков) в маке
Думаю, вони отримують не менше за вчителя. У мене очі відкрилися, наскільки мізерна зарплатня у них насправді. А тепер і поготів.
Борщец• 18 ноября 2022
Что, мужа увела?
автор Мона_Лиса • 18 ноября 2022
Ответ дляЦыбулька

Єдине що напрошується як урок - не бути такою порядною, людяною і довірливою до людей. Дивний урок чесно кажучи. Так, не заплатили за майже півроку тяжкої роботи. За зірване здоров´я на роботі. Обідно не уявляєте як.
руки_Крюги• 18 ноября 2022
Ответ дляПМСница
Так прокльони тільки до вас повернуться. Самі собі хуже робити. Завжди погано тім стає, хто прокльони шле.
Що вона наробила такого, що вас так колотить?
Та мабуть штани увела, що ще може бути
Катастрофа• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Бывает в жизни всякое.
У меня тоже было, что не платили. Конечно, не за полгода, но за неделю приблизительно. Тоже было обидно и сумма большая была и по ночам работала ту неделю. И это знакомые были и так кинули(

Но проклинать я никого не стала - каждому свое вернётся обязательно.

А полгода - каким образом получилось? Обычно ж помесячно платят
Само_достаточная• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Навіщо Ви працювали безкоштовно? Тим більше так довго. Без образ, вона гівно,але винні Ви в першу чергу. Ви ж,заходячи до магазину,не набираєте продукти зі словами:’колись розплачуюсь’,чому дозволили себе поставити в ту ситуацію
Катастрофа• 18 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Тоже не очень понимаю, как это работать полгода без оплаты (

Странно это...
Катастрофа• 18 ноября 2022
Один заказчик не платил больше года и больше года я задалбывала его вопросами, когда будет оплата. Но там сумма копеечная была. В итоге заплатил.

А полгода работать и не получать оплату - это вообще непонятно. А как жить эти полгода? На свои сбережения в надежде, что когда-то заплатят?

Ну это с вашей стороны тоже было огромной ошибкой.

Урок на будущее - не заплатили за месяц - ПРЕКРАТИТЬ работать, пока не оплатят!
Пенек Возмездия• 18 ноября 2022
Я так тоже ненавидела женщину, которая влезла в семью, мы еще из-за нее лишились квартиры в Киеве. Но, чтобы быть с ней, бывший дал разрешение на вывоз ребенка в Германию, на ПМЖ. В результате, на момент начала войны мы уже 6 лет жили за границей и ничего не видели, в отличии от неё и ее семьи в Буче. Сыну 18 и он спокойно учится и не пойдёт в армию. У меня новый молодой мужчина, у которого два дома и мы планируем покупку третьего. Не могу выразить, как я благодарна сейчас этой. Бывший, кстати умер, и она так же как и я когда-то, осталась одна с ребёнком.
Бла бла бла• 18 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Хтось досі вірить в бумеранг?)) Ну враховуючи що останні 9 місяців прокльони з вуст нашого народу ллються просто рікою, нікого по ту сторону ще не розірвало))) навіть і близько..
Тому це все до ср*ки
Та не скажите. Про детей не забывайте ещё. Потом дети расплачиваются.
Катастрофа• 18 ноября 2022
И кстати вы назвали это порядочностью.

Это НЕ порядочность, а простите, глупость - работать без оплаты полгода.
автор Мона_Лиса • 18 ноября 2022
Дівчата, багато всього описувати, воно вам і нецікаво буде й нудно те читати. Але дійсно таке можливо і такі обставини можуть бути. Та хай живе, хай подавиться тими грошима, ще двадцяту сумку Шанель собі купе. На здоров´ячко.
Еllena• 18 ноября 2022
А что, уборщица а маке это очень низко для вас? Я вам хочу сказать, что в нынешнее время любая работа это очень очень хорошо. Время такое. При виде уборщиц я наоборот горжусь людьми, которые не стыдятся такой работы. Пожелайте человеку добра лучше и оно к вам вернётся с процентами.
Еllena• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Так вам в инспекцию труда.
Еllena• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Ну что вы так? Это эмоции? Выдохните и вдохните свежего воздуха и все наладится.
культУра• 18 ноября 2022
Краще бажайте для себе, а не для інших.. неприємно, але використовувати бажання на інших,ну не знаю.. миру краще бажайте,а то вам аби проклинать кого
автор Мона_Лиса • 18 ноября 2022
Ответ дляЕllena
Для мене не те що не низько, мене думаю в найближчий час це і жде. А хотілось би побачить як та швабра перекроєна таким займається. Але не побачу) та ладно, мене вже відпустило трохи, наревілась
Еllena• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Все пройдёт и это тоже! Хорошего вам настроения😘
Меня много• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Скоти. Хай воно їм вернеться найгіршим.
Дюйм оф о4ка• 18 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
автор, нужно наоборот, благословлять - тогда сбудется )
а ваши какахи в никуда.
Почему в никуда?
К автору и вернётся.
Царевна Лягушка• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Повірте, для тої куріци і її его така участь була б гірша за смерть.
Да создайте с ее фото фейковый аккаунт, разместите ее фото на сайте знакомств с ее номером телефона и предлагайте интим от ее имени.
Дюйм оф о4ка• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
А прокльони, це, звичайно, дуже цікаво читати))
Царевна Лягушка• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
В Украине? Пожалуйтесь на нее
Царевна Лягушка• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Оформите на неё кредит в Швидки гроши
Дежурный по кухне• 18 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Тому це все до ср*ки
А Єйськ? Ще психи, які стріляють дітей у садках. Власне, я не вірю ніяким бумерангам, прокльони не сію. Але ненавиджу люто.
Дежурный по кухне• 18 ноября 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Такий собі приклад. Війна стосується усіх наших громадян, а не тільки вашої чарівниці. Сотні тисяч людей постраждали ще більше за неї.
Дежурный по кухне• 18 ноября 2022
Ответ дляБла бла бла
Це все казки ображених для власного спокою, не більше.