Мона_Лиса• 18 ноября 2022
Від усього серця бажаю одній всього найгіршого
Щоб вона всеньке своє життя заробляла тим що митиме туалєти в макдоналдсі. І поносу пожиттєвого їй. Відправляю своє бажаннячко в небо. Хай скоріше збудеться ❤️🙏
Клин_Кляйн• 18 ноября 2022
автор, нужно наоборот, благословлять - тогда сбудется )
а ваши какахи в никуда.
Мона_Лиса
• 18 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
а ваши какахи в никуда.
Не знаю вже кому молитися і що просити, аби тій .... весь біль що вона причинила, повернувся.
ЯНаПэПэ• 18 ноября 2022
Тю!
Та замовте їй сорокоуст за здравіє і свічечку поставте. Побажайте щоб у неї було все добре і їй було не до вас.
Оце діє.
А прокльони не діють.
Оце діє.
А прокльони не діють.
Мона_Лиса
• 18 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Тю!
Оце діє.
А прокльони не діють.
Оце діє.
А прокльони не діють.
Не заслуговують такі люди за здравіє... Не хватає зла просто, які живуть тварюки на світі. Це просто...!!!!
ЗдесяЯ• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
что там уже случилось?
Тут надолго• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Що натворила коза?
Мона_Лиса
• 18 ноября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Нормально вы так обосрали работников (уборщиков) в маке
Повірте, для тої куріци і її его така участь була б гірша за смерть.
Дружная семейка• 18 ноября 2022
Автор, нельязя такой быть. Помню как моя подруга наделала похожего девушке, и вот все что она нажелала сама и получила.
ЯНаПэПэ• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Їм їхнє буде.
А ви своїми прокльонами ще й підживлюєте тварюк.
ПМСница• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Так прокльони тільки до вас повернуться. Самі собі хуже робити. Завжди погано тім стає, хто прокльони шле.
Що вона наробила такого, що вас так колотить?
Клин_Кляйн• 18 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Тю!
Оце діє.
А прокльони не діють.
Оце діє.
А прокльони не діють.
именно, у меня вся так и работает, проверено неоднократно.
ПМСница• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Ви зараз робите велику помилку. Їй , від того що ви робите, нічого, а вам це все прийде. Вона того не варта, щоб ви втратили здоров´я , роботу, сім´ю.
Яжемать Мне можно• 18 ноября 2022
Прокльони тільки до вас повернуться. Не лихословте. Бумеранг існує.
ПМСница• 18 ноября 2022
Пишіть, що та жінка наробила. Дівчата вам підскажуть, як діяти без прокльонів.
Некомильфо• 18 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Тю!
Оце діє.
А прокльони не діють.
Оце діє.
А прокльони не діють.
І що тоді буде?
Мона_Лиса
• 18 ноября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я просто не знаю як іще полегшити біль, треба було кудись це все випустити, вибачте всі за цей негатив. Дуже обідно, нема слів
ПМСница• 18 ноября 2022
Ответ дляНекомильфо
І що тоді буде?
Всім по заслугам. Бог бачить хто правий, а хто погано робить.
жижифреймут• 18 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
поддерживаю, у Иисуса пожелать им добра и сказать, что отныне Бог им судья.
и просто забыть. Разберутся без вас
если реально человек поступил не по совести, то прилетит будь здоров. Проверено
ПМСница• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Пишіть, що вона наробила. Можливо наказати і без проклять.
ПМСница• 18 ноября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вона переспала з вашим хлопцем (чоловіком)?
Кому що болить?)))Я чогось подумала, що с грошима пов´язано.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Когда нибудь вселенная проучит вас, и подправит ваше нутро. И тогда работа уборщиком в маке, для вас будет за счастье.
мимАпроходила• 18 ноября 2022
Ответ дляПМСница
Не бывает по заслугам, нет такой закономерности
Само_достаточная• 18 ноября 2022
Хтось досі вірить в бумеранг?)) Ну враховуючи що останні 9 місяців прокльони з вуст нашого народу ллються просто рікою, нікого по ту сторону ще не розірвало))) навіть і близько..
Тому це все до ср*ки
Некомильфо• 18 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Тому це все до ср*ки
Далеко не все проклинают.
Само_достаточная• 18 ноября 2022
Ответ дляНекомильфо
Далеко не все проклинают.
І багато хто проклинають.
PORKA• 18 ноября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Расскажите, что она вам натворила. Если вы не виноваты, то ей всё вернётся