Аноним ФЕЯ• 18 ноября 2022

Куди здати людину, яка за гроші вивозить чоловіків за кордон?

Не з окупованих територій?
Ненька наша• 18 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
СБУ.
Как радоваться осовобождению Харьковщины и Херсонщины, так тут у всех котики, лучшие, молимся за них, а как касается их, то сразу не, не можем, а наши значит могут, должны
Я знаю одне, якщо дасть Бог закінчиться війна, владі на жінок і стареньких батьків які залишаться без підтримки, бо син чи чоловік загинув на війні буде начхати. Тому не засуджую тих хто не хоче йти, хто тікає з країни, хто переховується, Життя одне, сім’я саме головне, ніхто не думає як ім потім жити, тому не засуджуйте
Ms. Искренность• 18 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Є закон України.І мееі шкода тих, хто пішов добровольцями, поки інші тікають до жінки під спідницю.
Виїжджають дорослі дядьки в основному
Ну так вывезите своих? Или мужчины у вас нет и вы от злости кипите?
автор Аноним ФЕЯ • 18 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
СБУ.
+
Я не кажу,що треба всіх на передову, ні в якому разі.Але якщо виїдуть всі лікарі, наприклад, то хто лікуватиме тих хто залишився, і т.д.
Тра Ля Ля• 18 ноября 2022
Ответ дляКрапипопка
Удалено администрацией...
А ви може захищаєте ’хитрожопих’, які на війні в Україні бабки заробляють? Автор хоче здати не молодих хлопців, яким вдалося виїхати, а ту паскуду, що гроші заробляє... 🙄
Ненька наша• 18 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
+
Явно не ви маєте цим перейматися
жар-птица Нюра• 18 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мій син в Україні
На передовой, я надеюсь?
Ух_ты_какая_я• 18 ноября 2022
Те кто бегут за деньги,на фронте не эффективны,это балласт,пусть едут
Тра Ля Ля• 18 ноября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Пацанов 18-20 лет надо вывозить. Не они виноваты в том что « докерувалысь». Это дети еще .
Вас треба вивезти, в сторону Рашки!
Птица секретарь• 18 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
Звёзды наши без проблем выехали, на них не идете заявлять?
На звёзд кишка тонка
Чижик Пижик• 18 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
Наши тоже не испытывали огромного желания. Не все добровольцы, но пришлось.
Крутышка-Пышка• 18 ноября 2022
лучше бы сделали официально выезд за деньги, а то как обычно - все по карманам чужим, мимо кассы
Стервочка• 18 ноября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Рашистка? Так только в рашке делают.
С луны свалилась ? Пообщайся с теми кто там или вернулся,многое узнаешь !
Чудо в декрете• 18 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
Ага
Как и атошников пинали
Никто не имеет правам распоряжаться чужими жизнями , кто дал на это право правительству, решать кому жить , кому умереть ?
С каких пор мы стали рабами , которых держат в клетке ?
жар-птица Нюра• 18 ноября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Само собой. В Конституции написано, что должен быть принят подписан закон президентом.
А закона до сих пор так и нет.
Да потому что, если президент подпишет такой закон, про ’сказки’ о членстве в ЕС можно будет забыть навсегда... У них там демократия и толерантность, а не ’тюрьма народов’...
Ненька наша• 18 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Я вас дуже розумію, це фортуна, в когось виходить переховуватися, а хтось отримав повістку раз на тиждень вийшов з дому, хтось має зв’язки щоб виїхати , а саме головне гроші, а хтось ні.
Сегодня сержусь• 18 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
Общаюсь постоянно. А ты вали на свои болота.
Не гоню• 18 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Виїжджають дорослі дядьки в основному
Автор, а вы в каком городе Украины сейчас?
сказочное_Бали• 18 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
Удалено администрацией...
Без подготовки не могут отправить, я этим связанная и знаю
Мандолина Бу• 18 ноября 2022
Мне. Где границу переходят? Область?
Стервочка• 18 ноября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Тебе и валить не надо, ты уже там , в болоте
Дама с заначкой• 18 ноября 2022
Ответ дляПищалка
Удалено администрацией...
То мабуть у автора немає грошей щоб вивезти чоловіка або сина,і її просто давить жаба!
жар-птица Нюра• 18 ноября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Рашистка? Так только в рашке делают.
Ото Вы наивная... Розовые очки хоть бы сняли уже...
Ситечко для мыслей• 18 ноября 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Да здравствует анархия!
Чем мы тогда лучше Сомали или Сирии с Ираном?
автор Аноним ФЕЯ • 18 ноября 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Де ви бачите, що якажу про фронт???
Я казала не про фронт, а про паскуду, яка заробляє гроші на виїзді.
І так, багато чоловіків не можуть служити, це факт.Але можуть бути лікарями, вчителями, водіями, будівельниками в Україні!
автор Аноним ФЕЯ • 18 ноября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Чижик Пижик• 18 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
И не все прячутся и деньги у многих есть, но пришла повестка и это обязанность была пойти.
жар-птица Нюра• 18 ноября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Да здравствует анархия!
А Вы считаете, что возврат в СССР за ’железный занавес’ - это лучше? Стать Северной Кореей, например?
Дама_с_коготками• 18 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
+
якщо створили такы умови, я маю на увазы выдсутнысть електрики, то лыкары мають тут залишитися і помирать? Навіщо країні людина, яка не хоче воювати? Вона в підходящий час в полон здасться і тисячі побратимів підведе. А зброю їй видавать взагалі ризиковано, ще невідомо кого вона постріляє. Не всі хотять тут жити і терпіти, чому їх не випустить?
Якшо шо, я тут живу, але терпіти віялові вимкнення не хочу. Для мене це як в катівні.
Ненька наша• 18 ноября 2022
Любила одного блогера дуже PJ Анічку, і от коли почалася війна вона так сльозно прощалася з чоловіком, а через два місяці він поїхав до неї в Іспанію, ходять скрізь, відпочивають, дитину виховують і мене задушила жаба, що я немаю таких зв’язків і грошей, відписалася від неї , але засуджувати за те що ім це вдалося навіть в голову не прийшло. І знаю, завершиться війна отакі швидко приїдуть назад в свої шикарні будинки
Птица секретарь• 18 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
+
Залишиться корупція, інших повбивають