Аноним ФЕЯ• 18 ноября 2022

Куди здати людину, яка за гроші вивозить чоловіків за кордон?

Не з окупованих територій?
чаревна• 18 ноября 2022
Ответ дляvikaS
Ок .Учительница с мужем и детьми выехала из Мелитополя .
Сегодня ей позвонил командир и сказал ,что ее мужа больше нет.
Он в Запорожье пошел устраиваться на работу ,нужна была справка из военкомата .
2 пошел в военкомат ,7 отправили уже без подготовки.
Вот и все . А ей двух детей маленьких поднимать теперь.
Бред, без подготовки никого не отправляют
Mari4ka77• 18 ноября 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Нам сдайте!

У меня сын поступил в ВУЗ за границу, а его не выпускают.
В 2021 не выпустили?
vikaS• 18 ноября 2022
Ответ длячаревна
В пехоту легко .
Оксана_12• 18 ноября 2022
Ответ дляЯк_наготую...
Вам не дивно, що раніше можна було виїхати як супровід інваліда, а зараз навіть інвалідів не випускають?
Мало того, що жодної допомоги, так ще й знущаються.
Ну так ніпки прикривають. А то раптом інвалідів стало - кожен перший. І не супровід, а опікун. Тобто людина, яка утримує і обслуговує не здатну самостійно це робити іншу людину. Причому це має бути єдиний опікун.
Тимофейка• 18 ноября 2022
Багато хто пише про жалість до чоловіків і ще там щось. Дивно як! А як же ЗАКОН? шановні, вас і війна не вчить. Так само хочете жити в хорошій країні, щоб усе за законом і комфортно. Але якщо що, то ’нехай кум порішає ’ Чим ви кращі за москалів отих?..
kris_lynx• 18 ноября 2022
Ответ дляLizavel
Эти посредники не работают в сбу и полиции)))
Меня умиляет Ваша наивность) Ну да ладно, ничего доказывать не буду