ИМХОля• 18 ноября 2022
Скажіть де краще замовити шкафи для квартирантів
ВЗРЫВ_МОЗГА• 18 ноября 2022
Леруа или новая линия. Табуретка сайт, но там долго ждать. Часто по срокам не вкладываются.
Я своим в юске покупала.
МинерАлочка• 18 ноября 2022
Подивіться в розділі уціненних товарів на розетці, там зараз 3 шафи купе різних розмірів виставили зі знижками, але уважно почитайте які є дефекти і фото дивіться. Підрозділ для дому і саду. Я багато чого там купую, бо ціни підходять
Ку-кусик• 18 ноября 2022
Б/у. Не ждать изготовление и можно поехать посмотреть состояние. И по деньгам однозначно дешевле.
Брюнетка в Мармеладе• 18 ноября 2022
Спочатку запитайте чи потрібно їм. Зараз полюбляють пусті квартири. Вонюче б.у не купуйте, але як без щапаху то можна (рідко буває так)