ИМХОля• 18 ноября 2022

Скажіть де краще замовити шкафи для квартирантів

автор ИМХОля • 18 ноября 2022
Щоб по знижкам
ВЗРЫВ_МОЗГА• 18 ноября 2022
Леруа или новая линия. Табуретка сайт, но там долго ждать. Часто по срокам не вкладываются.
Я своим в юске покупала.
МинерАлочка• 18 ноября 2022
Подивіться в розділі уціненних товарів на розетці, там зараз 3 шафи купе різних розмірів виставили зі знижками, але уважно почитайте які є дефекти і фото дивіться. Підрозділ для дому і саду. Я багато чого там купую, бо ціни підходять
Сорока белобока• 18 ноября 2022
Бу купить
Ку-кусик• 18 ноября 2022
Б/у. Не ждать изготовление и можно поехать посмотреть состояние. И по деньгам однозначно дешевле.
Брюнетка в Мармеладе• 18 ноября 2022
Спочатку запитайте чи потрібно їм. Зараз полюбляють пусті квартири. Вонюче б.у не купуйте, але як без щапаху то можна (рідко буває так)
Опля Картопля• 18 ноября 2022
Олх по городу, бу