ЯниЯ• 18 ноября 2022
В´язана подушечка, тепла п´ятнична тема:)))
Надихнулись фото однієї нашої форумчанки і її в´язаними жовтогарячими подушечками. Мама зв´язала таке чудо :) Поділіться своїми затишними приємностями для інтер´єру, створеними своїми руками....
Знаю зараз не всі вдома і не мають дому:( але є речі, які можна створити самим для затишку, де б ви не були..
ЯниЯ
• 18 ноября 2022
Ответ дляinterior_designer
Яка гарнюся) навіть знаю хто та форумчанка)))
З жовтими подушечками і шикарним в´язаним пледом?
Борщичок• 18 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
Поделитесь ссылкой на эту тему, интересно глянуть)
Бойцовская• 18 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
як думаєте, чи можливо зараз заробляти на подібних речах? як додатковий підробіток для людей на пенсії..
можна спробувати, але щось таке оригінальне, щоб викликало певні емоції і його захотілось купить. Таку подушечку я б купила, що в автора, сама в´ язати не вмію
ЯниЯ
• 18 ноября 2022
Ответ дляБорщичок
Думаю, что дорогая выйдет подушечка и не будет желающих на нее, т.к. в масмаркете полно разных чехлов на подушки, но надо просчитывать конечно и пробовать.
І наповнення теж вартує
ЯниЯ
• 18 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Підкажу мамі, можна спробувати, я в скільки б ви таку оцінили?
ЯниЯ
• 18 ноября 2022
Ответ дляБорщичок
ой, тему не згадаю, маю фото, якщо автор не образиться, а в пінтерест їх мульйон
Бойцовская• 18 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
навіть не знаю) важко сказати, я знайшла в себе нитки , шерсть, ще мамині, і замовила носки теплі знайома в´ яже, вона 80 грн. бере, за подушку не підкажу
healer09648293• 18 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
наповнювач грн 200, + нитки по 100 за моток в середньому, там треба десь 3-4 мабуть..і рахуйте. а ще ж за роботу націнка...і за рекламу в інсті ...божеее...щось і справді якось дорого, в юзк дешевше можна купити...
ЯниЯ
• 18 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
то без любові
julia-678c• 18 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
200 грн це за яку кількість наповнювача? За 1 кг?
Борщичок• 18 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
Интересная, как вариант из старого свитера можно сшить такую
ЯниЯ
• 18 ноября 2022
Ответ дляБорщичок
так, я теж про це думала, але мені шкода світер
може якісь дитячі використати, діти швидко виростають
Борщичок• 18 ноября 2022
Ответ дляЯниЯ
то без любові
Так в том и дело, что когда вяжешь для себя или близким, то деньги особо не учитываешь-там главное забота, родные руки делали. А если продавать, то какие там могут быть сантименты, тут уже цена решает)
Ухтышка_малышка• 18 ноября 2022
Ответ дляБорщичок
Так, можна. Я шила плед із декількох светрів, куплених в секонді. Але в мене є оверлок, що спрощує цей процесс. Можна і гачком з´єднати деталі.
МЧСница• 18 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
Если у пенсионера будет грамотный продвиг в инсте то можно гривен по 500-800 точно продавать:)
Кривая спроса• 18 ноября 2022
Еще б был час на то ! Если. Тлеть на пособие то конечно можно аязать