❗️Одружуватися чи продати нерухомість не можна без довідки з військкомату
Без довідки з військкомату ряд адміністративних послуг для військовозобов´язаних буде недоступним.
Усі військовозобов´язані в Україні повинні дотримуватися Правил військового обліку, в яких зазначено, що при зміні місця проживання чоловіки повинні повідомити про це та стати на облік.
Якщо військовозобов´язаний не стає на облік, ряд адміністративних послуг для нього буде недоступним:
▪️реєстрація або розірвання шлюбу;
▪️реєстрація місця проживання;
▪️продаж нерухомого майна;
▪️Офіційне працевлаштування;
▪️Інші послуги, де необхідно надати довідку зі свого територіального центру комплектування.
Дівчата скажіть будь ласка, це реклама, чи насправді так буде?
▪️реєстрація або розірвання шлюбу;
▪️реєстрація місця проживання;
▪️продаж нерухомого майна;
▪️Офіційне працевлаштування;
Success2013• 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Я одна не розумію, а що поганого?
А что хорошего?
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляSuccess2013
А что хорошего?
А що в цьому поганого? Війна в країні
Success2013• 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
А що в цьому поганого? Війна в країні
Плохо,что вы до сих пор не понимаете.
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляSuccess2013
Плохо,что вы до сих пор не понимаете.
Мої чоловіки воюють. Що я повинна була зрозуміти?
Якщо хворий - його не візьмуть в армію
Success2013• 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Якщо хворий - його не візьмуть в армію
Кто вам такое сказал?
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляSuccess2013
Плохо,что вы до сих пор не понимаете.
Ну давайте по полочкам чего я не понимаю, обьясните. Очень интерестно, но ничего не понятно
Татьяна-bfd8• 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Я одна не розумію, а що поганого?
Бубочку не смогут спрятать
Татьяна-bfd8• 18 ноября 2022
Ответ дляSuccess2013
Плохо,что вы до сих пор не понимаете.
Вы тоже до сих пор ничего не понимаете
Ответ дляMama Chelly
Я одна не розумію, а що поганого?
Те що розірвати шлюб буде неможливо, якщо чоловік не захоче, йому потрібно буде брати довідку з ТЦК СП
А ще продаж квартири наприклад, теж з тією ж довідкою, от як бути якщо квартира на чоловікові і він не військовий, але захищати Україну хоче, а в резерві залишається, сказали не на часі поки що, потрібно почекати, не зрозуміло чого.
TonyaTonya717• 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Якщо хворий - його не візьмуть в армію
Мой одноклассник воюет с трепанацией черепа.
Пишу открыто.
Могу в личку написать кем и где.
Так что с проблемами по здоровью очень даже воююют.
Пишу открыто.
Могу в личку написать кем и где.
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Ну так в воєнкоматі дадуть довідку і все. Что тут переживати?
Success2013• 18 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Бубочку не смогут спрятать
Нет бубочки,которую надо прятать.Можете выдохнуть.Как только начнут забирать женщин всех без разбора,очень надеемся,что вы пойдёте в первых рядах и покажете,как надо.А то такие умники только языком махать хороши.
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Подайте на розлучення, або зареєструйте в квартирі, якщо вона чоловікові документально онука.
Тоді кажіть - на часі чи ні.
Ну так ідіть і подавайте на розлучення, хто вам зашкодить.
А хто зараз квартири продає? Ринок нерухомості стоїть майже
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляKrisell
Ничего хорошего. Почему, пример: женщине 50+, везде на нормальной зарплате возрастной ценз. Работы нет. Заграницу не сможет выехать, т,к, медик и военнообязаная,но и воевать не возьмут. А за границей есть возможность заработать. Там нет возрастного ценза.
Так если она до этого времени не выехала, то кто ей мешал? Сколько месяцев война?
Ответ дляMama Chelly
Якщо хворий - його не візьмуть в армію
Чоловік воює, так, але - якщо на ньому зареєстроване житло, то ви без нього не візьмете довідку з ТЦК СП щоб зареєструвати (по старому прописати) в квартирі де Ви проживаєте свою дочку, сина, або онуків, от що погано, зрозумійте нарешті.
Flying moon• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
В суде разведут и без мужа, и без его справки
Ответ дляKrisell
Кто вам такое сказал?
Его нет , но его полно
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Так навіщо когось приписувати в його квартирі без нього?
В нього відпустка є, захоче пропише. При народженні дитини відпустять, я так думаю. В чому зрада?