Daimyo• 18 ноября 2022

Тільки що в Реальний Києв прочитала таке

❗️Одружуватися чи продати нерухомість не можна без довідки з військкомату
Без довідки з військкомату ряд адміністративних послуг для військовозобов´язаних буде недоступним.
Усі військовозобов´язані в Україні повинні дотримуватися Правил військового обліку, в яких зазначено, що при зміні місця проживання чоловіки повинні повідомити про це та стати на облік.
Якщо військовозобов´язаний не стає на облік, ряд адміністративних послуг для нього буде недоступним:
▪️реєстрація або розірвання шлюбу;
▪️реєстрація місця проживання;
▪️продаж нерухомого майна;
▪️Офіційне працевлаштування;
▪️Інші послуги, де необхідно надати довідку зі свого територіального центру комплектування.
https://t.me/kievreal1/31465

Дівчата скажіть будь ласка, це реклама, чи насправді так буде?
автор Спогад • 18 ноября 2022
Ответ дляstarlink
Какой бред....
Ладно, без брака обойтись можно и на работу и так возьмут,а что с продажей той же квартиры?не понимаю,нотариус сделку не оформит в обход или что?должны же быть лозейки
Повинні, але є такі продавці квартир чоловіки, що все по закону бажають робити, а в ТЦК СП не хочуть іти, щоб оформити довідку, от в цьому і є всі труднощі.

Alve• 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Я одна не розумію, а що поганого?
Крепостное право?
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляAlve
Крепостное право?
Какой бред
автор Спогад • 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Ну так в воєнкоматі дадуть довідку і все. Что тут переживати?
А якщо чоловік на передовій і не може взяти довідку, а по телефону домовилися про продаж квартири, довіреність звісно є, в такому випадку як бути?
Mama Chelly• 18 ноября 2022
А потом 1 тис и 1 тема, а когда закончиться война? Я такая патриотка за Украину, так переживаю, за свой дом и город.

Но при все при этом и палец об палец не ударите для окончания войны. И везде ищем зраду
Yegonyashka• 18 ноября 2022
и это мы в три горла кричим, что россияне рабы бесправные, а сами…
_RedGirl_• 18 ноября 2022
Ответ дляShipowner
Получая паспорт гражданина страны ЛЮБОЙ этот мужчина вместе с гражданством получает и обязанности
Одна из них- военная
В какую бы вы страну не уехали - это везде
Ну , за малым исключением
Я и говорю, что обязаловка это плохо. Неважно по отношению к мужчине или женщине. Рисковать своей жизнью/здоровьем или нет должно быть право самого человека
Amira-a• 18 ноября 2022
Ответ дляYegonyashka
Очередное закручивание гаек, а некоторые аж причмокивают
автор Спогад • 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Ну так ідіть і подавайте на розлучення, хто вам зашкодить.
А хто зараз квартири продає? Ринок нерухомості стоїть майже
Ви такі розумні, але щоб побачити реальність, потрібно з тією реальністю зіткнутися мабуть.
Добре, якщо у багатьох все добре, я дуже вдячна людям, які розуміють що та як, та не сприймають нічого на свій рахунок в майбутньому.
Щастя Вам від всієї щирої душі.

Ellillд• 18 ноября 2022
Это незаконные требования! Про зраду и прочее мне не надо писать. Есть закон, а есть хотелки. Так это хотелки.
чаревна• 18 ноября 2022
Пойдут служить все, под юбкой не спрячется
автор Спогад • 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Так навіщо когось приписувати в його квартирі без нього?
В нього відпустка є, захоче пропише. При народженні дитини відпустять, я так думаю. В чому зрада?
А якщо по телефону домовилися і він згоден, це ж його син, чи онук, а у відпустку поки не може приїхати, як в такому випадку бути, якщо дитині потрібно зареєструватися в квартирі.
Ellillд• 18 ноября 2022
Ответ дляShipowner
Одна из них- военная
Ну , за малым исключением
А в какой стране мужчины не имеют права выезда за ее пределы во время ВП? Назовите мне хоть 5 стран таких ( мы ж типа европейцы, так что типа Зимбабве и Самали давайте не будем перечислять))
чаревна• 18 ноября 2022
Автор, так уже давно. Знаю в цнапе, мужчинам через военкомат справки выдавали
Mama Chelly• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Навіщо не рідній дитині різко реєструватися в квартирі? Хоча би один реальний приклад?
автор Спогад • 18 ноября 2022
Ответ дляAlve
Крепостное право?
Коли прочитала, теж подумала одразу про це, невже нас до цього підштовхують начебто непомітно, але більшість розуміють вже всю істину нового життя.
Ellillд• 18 ноября 2022
Ответ длячаревна
А уже не нужен бустерный укол?) Код такой красивый в дие пропадает, эх жалость то какая.
Кстати, а куда корона делась?)
МилкиМой• 18 ноября 2022
А мне интересно, если войну поставят на заморозку (паузу или чтото подобное) и военное положение не отменят или отменят с оговорочками, то это может и 8 и 10 лет такое, что мужчин не будут выпускать? Или будут за деньги.. А рано или поздно, ее заморозят. Все идет к этому.
Та ту та• 18 ноября 2022
Ответ дляTonyaTonya717
Мой одноклассник воюет с трепанацией черепа.
Пишу открыто.
Могу в личку написать кем и где.
Так что с проблемами по здоровью очень даже воююют.
У знакомой муж ногу волочит, 45 лет, инвалид.
Вручили повестку. Пригоден. Сейчас проходит мед осмотр. Знакомая в шоке.

Машенька Ивановна• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
він же ш на війні чи ні? Йдете в військомат і берете, жінці дадуть цю довідку
Та ту та• 18 ноября 2022
Ответ дляSuccess2013
Нет бубочки,которую надо прятать.Можете выдохнуть.Как только начнут забирать женщин всех без разбора,очень надеемся,что вы пойдёте в первых рядах и покажете,как надо.А то такие умники только языком махать хороши.
Одна Вихола =Politeika чего стоит.
Скрины сюда выложили девочки! Молодцы !
Таких матрёшек надо выводить на чистую воду.
Julieta78• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Чоловік воює, так, але - якщо на ньому зареєстроване житло, то ви без нього не візьмете довідку з ТЦК СП щоб зареєструвати (по старому прописати) в квартирі де Ви проживаєте свою дочку, сина, або онуків, от що погано, зрозумійте нарешті.
Ну что за чушь вы пишете?....
Такое, лишь бы возмутиться...
Даже объяснять не хочется.
Julieta78• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Ну что за чушь вы пишете?....
Такое, лишь бы возмутиться...
Даже объяснять не хочется.
Julieta78• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Ну у вас же тема изначально не об этом, правильно же?)))
У вас каждая тема - вброс, потом вы смещаете фокус, и такая глазками клип-клип, а я шо, я ничо.
coch100• 18 ноября 2022
Ответ дляТа ту та
Одна Вихола =Politeika чего стоит.
Скрины сюда выложили девочки! Молодцы !
Вот это поворот, а есть ссылка на тему или название темы как найти?
Julieta78• 18 ноября 2022
Ответ дляСпогад
А о том,что война, и что не может сейн быть в е так, как в мирной жизни, и что это правильно, вам не подумалось?...
viika65• 18 ноября 2022
Ответ дляMama Chelly
Я одна не розумію, а що поганого?
я с Вами.
Машенька Ивановна• 18 ноября 2022
Ответ дляEllillд
Кстати, а куда корона делась?)
У нас лікарня вся під ковідних їх повно, хоча так розголосу чомусь меньше
Та ту та• 18 ноября 2022
Ответ дляEllillд
Кстати, а куда корона делась?)
Так и война кончится так же внезапно, как корона и что там у них по графику?
Кризис мировой, голод.
viika65• 18 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Бубочку не смогут спрятать
именно!!!