СкиниУскачи!• 18 ноября 2022

Куда уехать на 3 месяца?

Куда лучше уехать, переждать на пару месяцев? Чтоб не сильно дорогая аренда? Евгипет, Словения? Думала в Португалию, но далековато.
yanyska2012• 20 ноября 2022
📍Квитки до Румунії за програмою тимчасового захисту біженців з України🇺🇦
⠀
✅Для сімей з дітьми до 18 років, жінок та чоловіків старше 60 років.
⠀
🔹Румунія приймає біженців з України за спрощеною процедурою.
🏡 Центри розташовані в Тіміші, Сучаві, Тульчі, Марамуреші та Бухаресті.
🔹Розміщення та харчування в центрах безкоштовне.
🔹В Румунії діє програма підтримки ООН
⠀
👉ПІСЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СТАТУСУ ТИМЧАСОВОГО ЗАХИСТУ в Румунії👇
💰€110/особа протягом 3 місяців
💰€120 на кожну дитину разово
⠀
🔹Для батьків дитини з інвалідністю – є допомога €135 на місяць протягом 6 місяців.
⠀
🚂 Проїзд поїздами по Румунії для Українців безкоштовний
⠀
🔹Заїзди 26.11 та 03.12
🔹Розміщення в готелях чи апартаментах безкоштовно, в 2-3 місних номерах
🔹Реєстрація в поліції вже після прибуття, без статусу можна проживати протягом 90 днів
🔹Виплата 20 лей після місячного проживання чи харчування (сніданок, вечеря)

arina8• 27 ноября 2022
Ответ дляKsu160576
в Туреччині податки заставлять їхні платить навіть якщо працюєш на Україні, моїй колезі 3 тис.євро штраф впаяли
А як дізналися, що вона працює?
Ksu160576• 28 ноября 2022
Ответ дляarina8
А як дізналися, що вона працює?
сусіди настукали
arina8• 28 ноября 2022
Ответ дляKsu160576
сусіди настукали
Турки? Це жах
nataly 31• 23 декабря 2022
Ответ дляyanyska2012
⠀
🔹В Румунії діє програма підтримки ООН
⠀
💰€110/особа протягом 3 місяців
💰€120 на кожну дитину разово
⠀
🔹Заїзди 26.11 та 03.12
Хто курує програму тут, куди звертатися?