Дівчата, ви на терміні 31-32 тижня також детально відчували/відчуваєте дитину? Інколи під час рухів видно як живіт рухається, або горбиком випирає. Буває досить боляче.
Здається, що дитина в міліметрах від шкіри. На узд сказали, що води в «дещо меншій кількості». Може в мене їх малувато? 🤯
Висота дна матки відповідає терміну. Нічого не розумію.
Ответ дляЧерепаха Тортила
Все нормально. Наслаждайтесь этим периодом жизни
Дякую ❤️
Малышка_Ксю• 19 ноября 2022
У меня с водами норма, но на таком сроке так же детей ощущала. И когда гладишь живот, а тебе отвечают сразу, тоже такое впечатление что кроме моей кожи ничего и нету))) Все хорошо, автор
На-перекуре• 19 ноября 2022
Моя ногами упиралась в живот и потягивалась. Так больно было) Прям чуть ли не пятку было видно на животе) Потом когда родилась я уже увидела как она это делает))
Ответ дляМалышка_Ксю
Дякую дуже ❤️