Федорино Горе• 19 ноября 2022

Исида, постановка на учет, можно ли выбрать врача?

Можно ли записаться к конкретному врачу для постановки на учет, или это только с доплатой?
Или с доплатой только выбор врача на роды?
Как попасть на учет к хорошему врачу?
Чеширская кошечка• 19 ноября 2022
Раніше можна було вибрати на облік безкоштовно. На пологи була опція доплатити, щоб був вибраний лікар. Навряд це сильно змінилось. Зателефонуйте, спитайте

автор Федорино Горе • 19 ноября 2022
Дякую! А не підкажете, раніше це як давно приблизно?
Хочу розуміти, чи є сенс зараз читати відгуки про лікарів там, чи це нічого не змінить.
А ще чи зручно стояти на обліку наприклад на Оболоні, якщо народжувати все одно в медгородку? (я так розумію народжують тільки там)
автор Федорино Горе • 19 ноября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Попередня відповідь була для вас, неправильно відправила
Чеширская кошечка• 19 ноября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Ну вже досить давно, 2015 рік. Зателефонуйте їм і спитайте, там без проблем відповідають на всі питання. Якщо скажуть, що можна вибирати на облік (а чому б ні?), почитаєте. Щодо вибору лікаря на пологи, то він за логікою і не може бути безкоштовним, тому, що спрогнозувати час пологів (крім планового КР) не можливо, відповідно потрібного лікаря треба бути викликати в неробочий час. З лікарем для спостереження простіше: тут ви підлаштовуєтесь під його розклад.
Я думаю, що буде зручно спостерігати вагітність там, де вам ближче. Народжувати то ж один раз а на огляди ходити частіше.
Тож я б на вашому місці зателефонувала і запитала:
1. Чи можна вибрати лікаря для спостереження?
2. Хто веде вагітних в бажаному відділенні. Ну і почитала б потім про них.
P.S. Подивилась на сайті вибір лікаря на пологи 16 тис. Ну, питання чисто платоспроможності і бажання.
автор Федорино Горе • 19 ноября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую вам за розгорнуту відповідь!