Даха-сваха• 19 ноября 2022

Я сьогодні супер хазяйка )))

А що Ви готували на вихідні?
Поторописька• 19 ноября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Да
Земляки
автор Даха-сваха • 19 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
У нас на ужин пельмени и вареники с капустой
Ви молодець, я таке рідко роблю.
ИринаКа• 19 ноября 2022
Взяла іншу форму, а вона більше, тому всі шари низький вийшли
Кредитная• 19 ноября 2022
Тільки борщ варила. Доїдали вчорашнє.
Завтра планую на сніданок млинці, хліб спекти, пельмені наліпить, крила запекти, бурячок зварю і п´юре.
Дай мені Боже настрою на все це
Цвиринь• 19 ноября 2022
Піца, запечена скумбрія, салат з краб.паличками, білочка, лаваш з начинкою, грудинка, вчора робила тирамісу та вафельний торт зі згущенкою. Це те, що саморобне, святкували ДР доньки в тісному родинному колі.
Звезда в шоке• 19 ноября 2022
Ответ дляКредитная
Тільки борщ варила. Доїдали вчорашнє.
Дай мені Боже настрою на все це
Настрою и струму
автор Даха-сваха • 19 ноября 2022
Ответ дляГерцогиня
Так у вас только один торт и вареная картошка и всё.
В чем супер хозяйка?)))
Ну то часу займає, чи торт сам зробиться, чи вінегрет сам наріжеться?
Этожзвяздаяегообожаю• 19 ноября 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Ви не в Україні?
В мене світла нема......
Я в Україні, в мене 2 дня світло не виключали (ттт), хоча в батьків не було і вчора і сьогодні по 4 години. Живемо в одному місті.
ТАЗератти• 19 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Бо він величезний, в жодну кастрюлю не вміщається.
Запечь в духовке в фольге
Так как вы сделали - буряк будет водянистый и не вкусный.
Анти-аноним• 19 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Морква, буряк, картопля - майбутній вінегрет.
Ну не очень то много вы наготовили как для супер хозяюшки)))
НЛОша• 19 ноября 2022
Я мівіну сину запарила, чоловік вчорашні макарони доїдав. На вечерю сирний суп зварила, буде ще на завтра. Я така собі хазяйка
автор Даха-сваха • 19 ноября 2022
Ответ дляКредитная
Велику справу зробили. Раз в рік на таке треба зважуватись
Я двічі на рік роблю таке, на минулих вихідних закінчила гребти.
Берюковна• 19 ноября 2022
Готувала вчора. Поки не було світла, а його не було цілий день ліпила вареники та пельмені. Тепер морозилка забита цим добром під зав´язку.
Лика-прилипка• 19 ноября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Настрою и струму
Звезда в шоке• 19 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Что это за монстр, что в пятилитровку не помещается?
Чернобыльский урожай?)))
Беговая дорожка для носа• 19 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Так, морква, так, найбільша - 5 л. Мікрохвильовки немає.
а духовка є?
Запікаю овочі частіше за все. Так смачніше і зручніше, посуд не мити)
ТАЗератти• 19 ноября 2022
Я много чего приготовила, но вот фотоотчет не делала)
Спагетти с фрикадельками, суп куриный, пирог с луком пореем и сыром, бахлава.
Замариновала на завтра мясо. Завтра ещё будет пицца.
автор Даха-сваха • 19 ноября 2022
Ответ дляЛика-прилипка
А торт?
Плиту я і без вашого коментаря побачила.
Ото ж нервувала, що зараз я його в духовку, а світло вирубоять, і все - пропав торт, повезло і чоловік заспокоїв, що генератор включить, якщо що, але тоді торт золотий вийде.
Подметайло• 19 ноября 2022
Печу щось раз на сто років, а якраз сьогодні наполеон приготувала
Звезда в шоке• 19 ноября 2022
Ответ дляБерюковна
Вы оптимист- в момент, когда нет электричества весь день, вы лепите стратегический запас пельменей и вареников для морозилки
автор Даха-сваха • 19 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Борщ варила.
На більше мене не вистачало,і я ще працювала сьогодні з 9 до 14.
На вечерю тільки гречана каша з молоком, дітям.
Все.
І завтра працюю,з 13 до 17
Класно, що робота є. Мої сьогодні теж борщ доїли, бо я півдня в роз´їздах була.
Берюковна• 19 ноября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
У нас холодильник підключений до безперебійника. Його на 2 доби вистачає. Тому все під контролем)
Цвиринь• 19 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Ми сьогодні як раз піцу і скумбрію завдяки генератору пекли. А що робити, запросили батьків посидіти, а в потрібний момент не стало світла...
Угги в горошек• 19 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Сама на себе працюю.
Брови вії шугаринг
Тому є робота звичайно,але мало (
Ждун с Нибиру• 19 ноября 2022
просто улюблений тортик
автор Даха-сваха • 19 ноября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну, духовка тоже газовая может быть)
На жаль, ні ((((. Моя мама рік тому купувала нову плиту газову, я її умовляла брати з електродуховкою, але вона щось знала ))), взяла газову.
Катастрофа• 19 ноября 2022
Ответ дляЦвиринь
І ми скубрію на мангалі (для мене) і крильця для чоловіка та дітей
Люблю Украину• 19 ноября 2022
автор Даха-сваха • 19 ноября 2022
Ответ дляПироженкА
Шашлык, фаршированные фаршем шляпки грибов, пюре, винегрет, салат с крабовыми палочками, овощной салат, корейская морковка, желе 2-х видов, Наполеон
У меня на днях был ДР, сегодня немножко праздновали.
Вітаю. З Вашого меню взяла собі ідею - корейську морковку, зроблю на днях.
Катастрофа• 19 ноября 2022
Ответ дляЛюблю Украину
фото
О, я десь помню зберігала рецепт чебуреків з Порадниці. Але худаю, зараза