Чудо-Рыба-кит• 20 ноября 2022
Лазерна депіляція, побічні ефекти
Дівчата, всім привіт. Чи були у вас побічні ефекти від Лазерної Епіляції? Мало інформації на цю тему, знайшла що зуби, повипадали у дівчини, після епіляціі на верхній губі, косметолог розповідала в салоні, я тоді не повірила, думала, що причина в іншому була, а потім Аміна теж казала, що в неї зуби нагрілися, і вона злякалася, бо ж ніби дія всього на 2 мм.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 ноября 2022
На лице стало намного больше чем было. Ещё и черные жёсткие вылезли.
Малинка• 20 ноября 2022
Ну я про єлос омоложение скажу (там тоже лазер). Так мне вспішки аж до нервов зубов доставали (дергало зубы во время процедуры). Делали также шею - болела область щитовидки потом пару дней (может совпадение и я не говорюЮ что это прям щитовидка). Больше я не ходила. Щитовидка с зубами на месте.
Малинка• 20 ноября 2022
А у знакомой на лице усики были. Она удалила лазером. остались ямки. Усики на месте.
Выручалка• 20 ноября 2022
не вижу минусов от лазерки, даже слышала что полезно для девушек с поликистозом
Меряю линейкой• 20 ноября 2022
У меня тянуло лимфоузлы в паху, после лазера бикини.Прям как тяжесть в них и чувствовала , но увеличения небыло.Сначало не поверила, но после последующих процедур повторилось.И я перестала делать
Точный сантиметр• 20 ноября 2022
ні, то все видумки.
я робила ноги, пахви, вуса і живіт. по черзі. кілька років витратила. ніяких побічних ефектів!
Чудо-Рыба-кит
• 20 ноября 2022
Ответ дляКапуста Маша
Аміна, хто це?
Аміна Пірманова, косметолог відомий