Чи це я одна так думаю? Чому пішло це: ДЕГРАДАЦІЯ в декреті? Хотіти та мати змогу підняти на ноги третю чи четверту, чи... дитину сприймається якось так :
"А що, зайнятися більше нічим?
Якби мама щось з себе представляла, вона б не розпліднювалась в такій кількості!
А працювати та будувати кар´єру слабо? " та т. їн.(((
Багатодітні то взагалі дно: живуть на ваші податки!
І це ТАКОЖ говорять і жінки, хто вже має дітей. Вибачте, чому ж ви, мами однієї чи двох дітей, так зневажливо до всласних дітей? Вони причина вашої зламаної кар´єри або ви деградували, втратили форму? Це ж не ваші, пробачте, шмарклі? Ви ж і себе, кохану та самоосвітчену, зневажаєте таким чином! Чому БАЖАТИ займатись ВЛАСНИМИ дітьми є деградація? Є ж покликання, наприклад, педагогіка. І що поганого та "сучасно-мамськокримінального" в тому, що розвиваєшь та радієш власним дятям і хочешь мати ще?
"А що, зайнятися більше нічим?
Ребенок - мой стимул к развитию личному и общему с дочкой. Столько всего интересного с ней делаем.
А еще вызов мне как родителю - и очень интересно посмотреть на результат воспитания и вложений. Пока очень радует именно в плане каким человеком я бы хотела видеть своего ребенка.
И мне важно, чтобы не чужой человек занимался воспитанием, а я
Natatashka• 20 ноября 2022
Хто ж вас так зачепив? Дивна тема. Можна подумати, вам хтось забороняє народжувати та займатися дітьми? Чи ви хочете привселюдного захоплення та визнання? Ваша сім´я та діти це ваша відповідальність
Алина-1240• 20 ноября 2022
Есть деградация,есть не деградация.есть отличные многодетные матери,а есть’нарожаю я детей всех видов и мастей,от всех кого любила’
Ответ дляNatatashka
Такое же мнение, что автор считает, что такими женщинами должны каждодневно восхищаться.
Ответ дляdamjana
Я тоже своих детей воспринимаю очень мощным стимулом. У меня их трое. К 40+- хотелось бы еще.
klaraneill• 20 ноября 2022
автор, потому что на планете перенаселение. не вижу ничего хорошего в том, чтобы рожать 3+ детей просто потому, что хочется
Ответ дляBejza
Мое мнение такое, что я могу иметь столько, сколько одна смогу воспитывать и растить в случае чего.
Це в нинішній ситуації стало ох як актуально.
У мене є діти. Але мене дратують яжематері. Справжнє мистецтво - це саме балансувати сім’ю та кар’єру. А прикривати дітьми свою нерозвиненість в інших аспектах - відмовки.
Левандовская18• 20 ноября 2022
Автор,возможно многодетных не любят,потому что от них всегда много шума,мамы вечно кричат о своих льготах везде,в школах и садах,мужчины могут не воевать.
Алина-1240• 20 ноября 2022
Ответ дляDianichka
Ну хоть от единственного законного-то можна ’нарожать’?))
Можно все что угодно)вопрос-сможет ли данная семья им толк дать,и воспитать достойно
klaraneill• 20 ноября 2022
Ответ дляБеточка
Перенаселення десь в Індії та Китаї. А в Україні населення зменшилося з 52 мільйонів - можна народжувати і народжувати.
легко сваливать общую проблему на других
когда не будет хватать ресурсов (воды, еды, топлива и т.д.), будет уже поздно образумиться(
Ответ дляNatatashka
Ніхто не забороняє. Але в нашому суспільстві відчувається засудження за бажання мати більше 1-2 дітей. Тема не дивна, дійсно цікаво чому жінки, матері засуджують інших матерів.
Ответ дляklaraneill
А я вижу, у меня жизнь одна и мои хотелки только здесь и сейчас) Тем более, что мне есть где жить, и я понимаю как обеспечить своих детей, не прося на них ни у кого помощи!!!