Dianichka• 20 ноября 2022

Зневага материнства = зневага нації

Чи це я одна так думаю? Чому пішло це: ДЕГРАДАЦІЯ в декреті? Хотіти та мати змогу підняти на ноги третю чи четверту, чи... дитину сприймається якось так :
"А що, зайнятися більше нічим?
Якби мама щось з себе представляла, вона б не розпліднювалась в такій кількості!
А працювати та будувати кар´єру слабо? " та т. їн.(((
Багатодітні то взагалі дно: живуть на ваші податки!
І це ТАКОЖ говорять і жінки, хто вже має дітей. Вибачте, чому ж ви, мами однієї чи двох дітей, так зневажливо до всласних дітей? Вони причина вашої зламаної кар´єри або ви деградували, втратили форму? Це ж не ваші, пробачте, шмарклі? Ви ж і себе, кохану та самоосвітчену, зневажаєте таким чином! Чому БАЖАТИ займатись ВЛАСНИМИ дітьми є деградація? Є ж покликання, наприклад, педагогіка. І що поганого та "сучасно-мамськокримінального" в тому, що розвиваєшь та радієш власним дятям і хочешь мати ще?
Мартовская Ягода• 21 ноября 2022
Ответ дляDianichka
Вы тоже с ученой степенью? Поэтому знаете?
Удалено администрацией...

автор Dianichka • 21 ноября 2022
Ответ дляМартовская Ягода
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 21 ноября 2022
Багатодітні, які дійсно займаються дітьми - це одиниці серед тією кількості, що дійсно народили 3+ дітей.
Зазвичай ніхто тими дітьми не займаються, вони занедбані, слаборозвинені, а їх родина існує на податки. На вашу думку, це не відповідає реаліям?
автор Dianichka • 21 ноября 2022
Ответ дляCoffee is Love
Окей..а скільки в середньому можна народити, щоб не ’мазолить’ очі якісним мамам своєю занедбаністю? І за яких умов можна родити, щоб не занедбати : ну там хочеш 2-х дітей, то треба 3 квартири, пару машин, якась певна робота? Хочеш з-х дітей, то 4 квартири, власний бізнес ну т.д.
А які ті багатодітні, що дійсно займаються дітьми? Як це видно, що вони дають дітям? Дуже цікаво!
Coffee is Love• 21 ноября 2022
Ответ дляDianichka
Яка різниця, яку кількість народжувати, якщо вони не потрібні і немає бажання приділяти їм час?